Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka staramy się w sumie od grudnia bo w listopadzie odstąpiła tabletki anty .boli mnie brzuch i jajniki ale narazie@ nie ma więc pewnie do wieczora będzie albo jutro.lekarz kazał mi przyjść w połowie cyklu na usg żeby sprawdzić czy jest owulacje i tak zrobię tylko on przyjmuje we wtorki a tak połowa cyklu będzie koło piątku a następny wtorek to będzie chyba za późno.lekarz mówił żeby próbować jeszcze ze2 lub3 miesiące a jak się nie uda to mój ma badanie robić nasienia.mówił że ma znajoma jakąś która robię je to ona mogłaby zrobić badania i on byłby przy tym .podlamalam się trochę ale może uda się nam jednak a jak nie to trzeba za3 miesiące robić badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część kobietki:) dzisiaj u mnie zachmurzone jest i zaczyna padać:/ mierzył temp i jest37;3 więc nie spada.@ też nie mam wczoraj wieczorem miałam dziwny ból lewego jajnika aż pochwał bolała mnie i nogą scierpla nigdy tak nie miałam.zobaczymy czy@ przyjdzie czy może się spóźni.miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
W ogóle jej nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara boys miała rajem że jej nie będzie wogóle dopiero po9 miesiącach:D u mnie zaczyna padać i to nawet mocno.czekam teraz czy będzie czy nie będzie.jeszcze się nie nastawiam że się udalo poczekam jak nie będzie dzisiaj to jutro lub we wtorek kupię test i zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co taka cisza?ale u mnie padało dzisiaj masakra.dziś nadal nie mam okresu zmęczona jestem i pobolewa mnie jajnik i pachwina.jak do rana nie będzie @ ( a mam taka nadzieję) to rano idę po test i będę robić jutro .Boże spraw żeby się udało .trzymajcie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Oczekująca i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara nie ma @ jak narazie zobaczymy dalej.kupiłam dopiero test i myślę czy zróbcie dziś czy czekać do jutra rano.bolą mnie piersi i sutki bardziej i takie dziwnie uczucie w brzuchu jak by coś mi plywalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja pierwszy test zrobiłam o 14 w południe i wyszedł. No a następnego dnia jak rano zrobiłam to kreska była jaśniejsza niż ta z dnia wcześniejszego z 14 :P Pływać to Ci nic nie pływa, ewentualnie jelita. :) Mnie dziś tez piersi bolą i sutki, urosły przynajmniej o rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dalej okresu nie mam temperatura rano była znowu taka sama nie spada.przed chwilą była teściowa moja u mnie w pokoju i wyobraźnię sobie że gebala w śmietniku i znalazła test i zaraz komentarz że test to się robi jak 2 tyg okresu nie ma.poprostu już wkurwia mnie to jej komentowanie.jak można patrzec po teście w smietniku to jest moja prywatną sprawa a nie jej .już mam dosyć tego teraz będzie gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
To spytaj ją czy zna cały Twój cykl miesiączkowy? Bezczelna, no brak słów. Tyyyyy, a próbowałaś się kiedyś zachowywać jak ona? W sensie być wścibska taka i komentować na głos to co ona robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara ją nie zachowywała się tak jak ona nigdy.widocznie prowadzi mój kalendarzy cyklu:D tylko dziwne że nie czuje jak bym miała mieć okres i nie mam go od soboty więc dziwne.czytałam dzisiaj że czasami test wykaże ciążę później niż lekarz i w sumie2 miesiące zrobiłam test wyszedł negatywny a beta była już prawidłową jak na tamten tydzień.rozjebala mnie dzisiaj tym że gebala w śmieciach.ją nawet po szukać nie szukam nic w kuchni czy coś a w jej pokoju bylam2 razy tylko jak coś zapytać musiałam.porażka poprostu.dziś kupiłam sobie takie trampki jedne koło domu a drugie tak do sklepu albo nawet do lekarza to ona do mnie że jej powinnam kupić też buty a w zeszłym tyg była sama na zakupach i kupiła sobie pantofle.jak nie będę mieć @ do piątku to dzwonię i będę umawia się na wizytę do gin mam nadzieję że mnie przyjmie bo są do niego duże kolejki bo jutro chyba za wcześnie jest jechać do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Myślę, że jutro możesz spokojnie iśc na bete. Będzie 3 dni po spodziewanej to już powinna wyjść. Do lekarza nie ma sensu. Ja poleciałam w 5 tygodniu ciąży już wiedziałam, że jestem, a nic nie było widać. Jak pójdziesz do lekarza jutro to skieruje Cię na bete. Tak czy siak krew będziesz robić. Na to pobranie nie trzeba być na czczo. No i nie trzeba lecieć z samego rana do laboratorium. Jeśli będziesz chciała to możesz iść tak 8/9/10.05 a najlepiej 13.05. do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wiara tak pomyslalam że poszłam na bete tyle że mam niestety30km do laboratorium i myślałam że jakbym odebrała wynik to może lekarz by mnie przyjął.kurde bo w sobotę mamy wesele i wolałabym się dowiedzieć czy jestem czy nie .zobaczę do rana jak nie będzie@ to może akurat pojadę na badanie i do lekarza .mam nadzieję że się udało tym razem a chce jutro pójść do lekarza bo jutro miałam do rodziców jechać a tak jak z domu pojadę do lekarza to zaraz mnie teściowa zdenerwuje że po co robię badanie i do lekarza idę.a wlasnie9 tesciowa idzie do szpitala to wolalabym jej tam nie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Lepiej nie pij na weselu. Ja tydzien przed spodziewana miesiaczka miałam spotkanie ze znajomymi zakrapiane alko. Nie pilam, wolałam dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna- malina
Hej dziewczyny , ja z narzeczonym również staramy się o dzidziusia , jutro powinna pojawić się @ , piersi bolą i brzuch , ale tak dziwnie troszkę , bo zazwyczaj bolało przed sama @ a tutaj już jakiś tydzień trwają te bóle, więc tak siedzę i myślę cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie serdecznie a umnie niewesolo w srodę o 10 rano mam zabieg łyżeczkowania jak byłam w piątek na kontroli bo pojawilo mi sie krwawienie mocne i lekarz stwierdził ze po tabletce nie wszystko zeszło zostało tam minimalne resztki a tabletka juz nic niepomoze i trzeba oczyścic macicę bo mówi że może sie zrobic jakies zapalenie i moge miec trudności z zajsciem w ciążę, niewiem już sama co myslec bardzo sie boje mam miec zabieg pod narkozą dziewczyny jak długo trwa odbudowa błony śluzowej po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Oczekujaca - i jak? Malina - obys bie dostala @. Pisz do nas i informuj Calineczka - niestety nie potrafie odpowiedziec na to pytanie. Przykro mi ze znowu od nowa musisz to przechodzic :(. Trzymaj sie kochana Agnes - a ty gdzie sie podziewasz od kilku dni? A ja dzis mam wolne bo dzis dzien krolowej w Nl. Szkoda tylko ze pogoda nie za bardzo. Ja od jutra zaczne testy owulacyjne robic. Mam nadzieje ze jak najszybciej zaczne owulowac ;) Wiara - a ty jak sie czujesz? Wiadomo juz co bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka u mnie okresu brak nie czuje się jak na niego .byłam u lekarza dzisiaj i powiedział że mam test zrobić w piątek a wrazie jak bym krwawienia dostała to mam przyjść do niego.powiedział że zapalenie wyleczone i macice jest jak w ciąży ale usg za wcześnie.jak w piątek wyjdzie test to mam się zapisać za2 tyg na usg do niego bo wtedy będzie już widać.dostałam folik i magnez mam brać codziennie .testu że krwi nie robiłam bo było dużo ludzi a wynik byłby dopiero po weekendzie bo od jutra mają wolne do piątku więc czekam do piątku zrobię test i zobaczymy co będzie ale czuje że się udało tym razem i lekarz też tak mówił że wskazuje wszystko na to bo skoro cykle mam regularne i nie jestem chora to jest ciążą.aha i temperatura ciągle ta sama:) mąż mówi że chodzę taka przybita że wogóle nie mam siły chodzic.mam nadzieję ze B osią sprawiła cud i jest malenstwo w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Super oczekująca ;) oby przypuszczenia były słuszne. Bullitka ja dziś dopiero 11 tydzien zaczęłam więc do "wiadomo" to jeszcze trochę poczekam ;) czuje sie różnie. Raz super, a raz strasznie. W ciagu dnia potrafię mieć kilka stanow samopoczucia, jak mozna tak to nazwać. Ja obstawiam ze to chłopak bedzie, reszta rodzinki, ze dziewczyna, no i mąż bardziej myśli ze to chłopak. W przyszły czwartek idę na kolejna wizytę to bedzie połowa 12 tygodnia, moze poproszę panią ginekolog zeby przypatrzyla sie czy cos wystaje pomiędzy nogami :p ale pewnie ona tez nie bedzie pewna, więc dopiero dowiem sie na kolejnej. Za mniej wiecej 5 tygodni, to bedzie 17 tydzien to juz powinno byc uwydatnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara powiedz mi czy ty też dol brzucha mialas jakby napuchniety?ją taki mam właśnie brzuch.ją z mężem bardzo chcielibyśmy chłopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja nie pamietam juz ;p ale na samym początku to chyba nie. Fakt faktem co dziennie powiększa sie macica i jelita wędrują, przez co brzuch jest wydatniejszy. Jak porównuje to jak wyglądałaby na początku a teraz to wiem ze wtedy to były jelita, teraz widzę wyraźnie gdzie jest macica. Możesz miec lekkie wzięcia i zaparcia przez rosnący progesteron, ale na razie nie zobaczysz brzuszka z dziecka ze tak powiem tylko jelita sie uwydatniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara wiem o tym że nie mogę mieć jeszcze brzuszka z dzidzia być może to macica albo jelita bo takie dziwne uczucie mam w środku jakby mi coś cierplo nie wiem jak to opisać i mam taki nadety brzuch .a u ciebie zaczyna widać już brzuszek?na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cos tam widać. Ja chudzina jestem to widać. Rodzinka widzi, obcy jeszcze nie. Termin mam na 26.11. Na mikołajki będę miała juz swoją kruszynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziesz może miała mikołaja:D 26.11 moja mama też ma urodziny.ją patrzyła w kalkulatorze w necie że wypadało by mi 4 stycznia:) no zobaczymy ale mówiłam mamie że prawdopodobnie w ciąży jestem to zaproponowała że będzie przyjeżdżać robić za mnie żebym odpoczela i mój też karze mi leżeć.dziś bardzo boli mnie kręgosłup i mam straszna ochotę na kebaba z sosem czosnkowym :) mam nadzieję że za2 lub3 dni zobacze2 kreseczki a za2 tyg dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Tego Ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - ja mam zwykle wydety brzuch przed okresem. Ale skoro tepm nie spada to moze to wlasnie ciaza. Do piatku jeszcze 2 dni . Mam nadzieje ze sie nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co taka cisza?u mnie bez zmian temp ciągle na poziomie tym samym więc myślę że się udało.piersi bolą mnie i pojawiają się zylki.dziwne uczcie takie pieczenie i swedzenie piersi.biorę od wczoraj magnez i folik chociaż go już brała wcześniej.wczoraj teściowa już zaczęła dokuczac.dziś obrażona jak bym ją jej coś powiedziala.najlepszy jej tekst dzisiaj był jak rozpalilam w piecu kaflowym żeby gotować ziemniaki i wykąpać się (mamy takie w jednej kuchni) i mój mówi do niej podloz do pieca żeby nie zgasło a ona tak: ją nie rozpalilam,kto rozpala ten niech sobie pilnuje.wiecie co już mam dosyć stara baba pół dnia w domu siedziała bezczynnie a ją pół nocy nie spalam rano o6 na nogach już byłam ,później z m i teście sądziliśmy ziemniaki a ona nic dosłownie,myślałam że chociaż da stworzeniu jeść i pić a ona nawet tego nie zrobiła.jak można być takim potworem i wrednaa osoba.wie że mogę być w ciąży to żeby mi ulżyć jakoś to ona siedzi a ją robię.tak myślałam że jak urodzeni dziecko to wolę do moich rodziców zawieść żeby przypilnowali niż ona żeby siedziała z moim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Mnie na początku bardzo bolały sutki tak szczypaly. Piersi były całe gorące, tak konkretnie. Teraz juz minęło, czasem jeszcze trochę bolą. No ale takie pierwsze objawy :) nie mysleliscie o tym zeby sie wyprowadzić? Mowilas ze od rodziców na ślub dużo dostalas jakiś kredyt dobrać i miec teściowa w czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×