Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dzien dobry Agnes - no wkoncu jestes :). Widac ze maz jest teraz na miejscu bo tak radosnie piszesz. A kiedy byly te plamienia? I co one mogly znaczyc? A okres wogole sie nie pojawil ? Albo kiedy powinnas dostac? Calineczka - no to bardzo dobre wiesci :). Teraz ktory masz dzien cyklu? A powiedz zawsze sama zachodzilas w ciazy czy przy pomocy hormonow? Nadal jestes pod opieka holenderskich lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - no wkoncu jestes :). Widac ze maz jest teraz na miejscu bo tak radosnie piszesz. A kiedy byly te plamienia? I co one mogly znaczyc? A okres wogole sie nie pojawil ? Albo kiedy powinnas dostac? Calineczka - no to bardzo dobre wiesci :). Teraz ktory masz dzien cyklu? A powiedz zawsze sama zachodzilas w ciazy czy przy pomocy hormonow? Nadal jestes pod opieka holenderskich lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grygytre
bullitka dala popis , nie dziwie sie ze niektore dziewczyny uciekly wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dziś mierzył temp i mam 36.9 i nie jestem chora ale temp jest podwyższona.ją dzisiaj skończyłam truskawki i muszę posprzątać w domu bo jutro święto u nas a u moich rodziców odpust i jedzie na grilla jutro:) całą noc tak mnie piekly ręce i szyja że myślałam że padne ale wreszcie będę się opałac:p jaką u was pogoda?u mnie pięknie słońce .dziś teściowa pojechała do szpitala to będzie do końca tyg spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka13_01
Hej dziewczyny. Kochałam się z moim chłopakiem i okazało się że gumka była pęknięta. Niby dni płodne miałam mieć dopiero za 5 dni ... nie wiem czy to może być że mogę mieć maleństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grygry - a ty na co czekasz? Czemu nie uciekasz? Oczekujaca - teraz sadzisz czy zbierasz truskawki? Duzo ich macie? A z tesciowa to cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka truskawki narazie plewimy a zbiór dopiero za2 tyg może będzie a mamy ich10 ar.teściowa miala2 lata temu zawał a teraz poszła do szpitala bo mają jej robić tomografię i gastroskopie bo ma wrzody czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - a powiedz jak dlugo risna takie truskawki i kwitna tylko raz czy sie mnoza? I kto je zbiera? Wy sami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie bulitka dzis umnie jest 7 dzien cyklu robilam test owulacyjny i wyszla druga kreseczka troszkę mocniejsza od testowej mysle ze za 3 -4 dni będzie już taka sama jak testowa mocna testy mam clearblue digital 20 szt dałam 50 euro więc zobaczymy a mysle ze na dniach będzie skok LH ja bulitka zachodzę naturalnie bez pomocy hormonów a co do lekarzachodze do holenderskiego i polskiego w niemczech mi ostatnio lekarz holenderski powiedział ze ja zajde tylko musze troszke poczekac bo nie kazda komorka jest zdolna do zaplodnienia, z męza strony wszystko jest ok jest plodny ruchliwos itd ma w najlepszym porządku tylko ja musze trafic na odpowiednia komorkę jutro mam kontrole w szpitalu i odrazu mi lekarz zrobi monitoring wię zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka truskawki kwitną ok tygodnia i zbiera się przez2-3 tygodnie.one się rozrastaja same i trzeba wycinać te młode.my mamy młode truskawki dopiero za rok będzie większy zbiór a sami będziemy je zbierać,w tym roku do mamy będę jeździć pomagać zbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka niewiem co mogly te plamienia oznaczac. okresu nie bylo. teraz mnie czasami pobolewa dol brzucha i tyle. jesli w tym miesiacu nie dostane to pojde do lekarza. ale wydaje mi sie ze przez zastrzyki nie mialam. oczekujaca- duzo pracy przy truskawkach jest ale potem jak fajnie smacznie sobie pojesc troche:-). ja to uwielbiam truskawki juz nie moge sie doczekac kiedy beda w sprzedazy takie z pola bo te w sklepie to wodniste sa blee. kiedys bylam w hiszpanii na zbiorze truskawek. ciezko bylo ale sie najadlam:-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) ją już dziś wcześnie na nogach jestem zmęczona strasznie chociaż dużo nie robiłam wczoraj.agness praca przy truskawkach jest ciężką ,ją to tak średnio przepada za truskawkami najlepiej lubie jagody czarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Calineczka - i jak wizyta u lekarza? Oczekujaca - napewno ciezka praca. Trzeba na kolanach zbierac czy macie jakies narzedzia do tego? A po truskawkach na co przyjdzie czas? Agnes - kolano juz sie goi wiec czas umowic sie do lekarza wkoncu. Prosze :) A mi dzis sie zaczyna dlugi weekend :) Calineczka masz tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - odpowiem za oczekujaca truskawek na kolanach sie nie zbiera trzeba pochylonym byc albo na kuckach. ciezka bardzo praca. co do kolana to jutro sie dowiem co dalej z nim bo czeka mnie jeszcze rekonstrukcja wiezadla niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bulitka bylam mogę w tym cyklu jak sie okazało 1 maja wyciącnoł mi tylko pozostałośc lozyska i troche krwi bo zaklinowalo się przy wyjsciu nie bylo skrobania macicy więc jest ok powiedział zebym robila test owulacyjny monitoringu mi niezrobil bo ja mialam problem z dogadaniem się z nim wsprawie monitoringu i dalam sobie spokoj mam brać tabletki co mi dał a jak zajde albo test bedzie pozytywny mam odstawić i zglosić sie do niego bo w moim wieku juz trzeba troszkę pomuc bo hormony nie są juz takie jak u 20 latek tak ze jestem zadowolona ze tak to się skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - domyslan sie ze ciezko. Ciekawi mnie to jak to sie odbywa wszystko. Wielki szacunek dla ovzekujacej. Ja ide do pracy na 8 godz i weekend wolny a w gospodarstwie zawsze jest cos do robienia. Nie ma weekendow i swiat. Zwierzatka chca jesc i pic. A jak myslisz kiedy ta rekonstrukcja? Calineczka - ciesze sie z toba. Jesli bys potrzebowala pomocy z czyms do przetlumaczenia to ja chetnie pomoge. A co do testow to ja uzywam tych z kruidvat . Jest ich 7 za 13 euro. Oby wkoncu nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Bullitka- nie wiem kiedy rekonstrukcja mam nadzieje ze dzisiaj podczas kontroli mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Agnes daj znac co lekarz powiedzial. A co ty tak wczesnie wstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wstaje bo maz do pracy jezdzi a ja z nim sie budze. potem zasypiam sobie. z kolanem jest na tym etapie oki. we wrzesniu kolejny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimut
jakie mileliscie objawy na samym poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka13_01
Cześć dziewczyny. Czy miałyście na samym początku bóle głowy z mdłościami, ale nie wymiotowałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiara w marzenia
ale z Ciebie tępa dzida! Dziewczyny latami na tym topiku starają się o dziecko a ty bezczelnie posyłasz link do zdjęcia swojej"dzidzi" i opisujesz jaka to jest śliczna.Może inne nie mają ochoty tego czytać bo im przykro pieprzona egoistko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spadam z tego topiku. Dzięki, że mogłam z wami być przy staraniach i teraz, no ale cóż. Szkoda, że ludziom może być przykro z tego względu, że zaszłam w ciążę. Nie ważne już się nie będę udzielać. Pozdrawiam pomarańczową koleżankę wyżej. Wydaje mi się również, że ubliżanie komuś przez forum jest zdecydowanie poniżej poziomu. Mam nadzieję, że wam dziewczyny też się niedługo uda zajść w upragnione ciążę i będziecie się cieszyć swoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ale u mnie ciepło było.wiara ty nie przejmuj się tymi pomaranczowymi.my się cieszymy że tobie się udało i wierze w to że każdej z nas się uda:) bullitka po truskawkach są maliny porzeczki a później zbiór ziaren ziemniaki i tak do listopada jest praca.szkoda że mało kto docenia to ile ludzie w gospodarstwie muszą się opracować i nie ma normy pracy8 godz tylko dużo więcej.truskawki ciężką praca ale trzeba coś robić żeby mieć pieniądze.dzisiaj jestem już padnieta i idę spać dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Wiara - jak oczekujaca mowi ty sie nie przejmuj co moeia te pomaranczowe i nie odchodz od nas. Ja tez sie bardzo ciesze ze jestes z nami i ze ci sie udalo. To tylko motywuje do dzialania. Ogladalam zdjecie dzidzi i jest cudne :D. Mam nadzieje ze juz wkrotce ten topik zamieni sie w "wkoncu doczekaly 2 kreski" . Co chwile ktos sie do nas doczepi ale nie warto sie przejmowac. Zostan z nami prosze :). Oczekujaca - u mnie dzis brzydka pogoda. Zimno i wieje. Bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka u mnie goaca30 stopni ciepła dzisiaj i ani jednej chmurki.ją w niedzielę jadę na zakupy jakieś ciuchy kupić sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich. Tak sobie czytam te forum od pewnego czasu i postanowilam napisac. Mam 20 lat moj facet 32 i planujemy powiekszyc roodzinke W tamtym miesiacu zakupilam testy owulacyjne z allegro-przyznam ze jestem z nich zadowolona bo wykryly mi dni plodne. Oczywiscie bylo przytulanko 28.04 a dzien plodny byl 29.04. Wiec szanse na ciaze mam,to nasze pierwsze starania. Dzis powinnam dostac @ zawsze mialam ranonatomiast jak narazie go nie ma. Z testem ciazowym mialam poczekac do jutra ale nie wytrzymalam i zrobilam go dzis-wynik negatywny. Od domiemanego przytulanka fakt faktem moze byc jeszcze za wczesnie aby test pokazal 2 kreseczki Troche sie naczytalam na forach i dziewczyny pisza ze nawet 2 tyg po spodziewanej @ dopiero testy pokazywaly 2 kreski. Wiec czekam jeszcze troche w nadzieji ze @ nie przyjdzie. A tego bardzo bym chciala.Nigdy nie miesiaczkowalam bolesnie tzn,nie czulam ze @ sie zjawi,ewentualnie w czasie @ bolal mnie brzuch,od dzis rana mam wlasnie takowy bol brzucha jak podczas / na @. Wiec nie wiem czego sie spodziewac skoro nigdy tak nie mialam. Pare dni teu mialam hustawki nastrojow,wzmozona sennosc-i to bardzo,bardzo mocno.Wydawalo by sie ze czuje ze to mozebyc ciąza w tym przypadku aczkolwiem nie chcialabym zapeszyc. No poczekam jeszcze z dwa dni i powtorze tescik,moze sie udala-tak czuje. A jak to jest u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - to tylko pozazdroscic pogody :). Wiolka - poczekaj jeszcze z 2 lub 3 dni i zrob ponowie test. Jedli jestes w ciazy to powinno juz pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka13_01
Hej, ja czekam na wykonanie testu do poniedziałku. Chciała bym 2 kreski ... Ale co ma być to będzie. Na testach piszą żeby zrobić dzień po dniu oczekiwanej miesiaczki wtedy wynik niby jest bardziej wiarygodny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×