Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Przestańcie się podszywać, bo to po prostu żenujące jest. Kobiety stare, a głupie. Chyba, że dzieci na forum wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny , czeka mnie jeszcze wizyta u lekarza i zobaczymy co on będzie miał do powiedzenia , jeszcze tydzień muszę czekać , a już bym chciała teraz wiedzieć , że wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam do mojego profilu cyfre 81. Och jaka ona musi byc zazdrosna ze pewnie sama, bez meza . Pewnie chlopak malolate zostawil albo stara zgoszkniala panna bez pracy, faceta i przyjaciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - nie przejmuj sie. Mysli ze mnie zdepta ale ja tylko staje sie przez takie idiotki silniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu podszyw :)
hej Bullitka ! nie mam nic do Ciebie i nie chce Cie zdeptać :P To był tylko mały żart haha ulatniam się :) paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do podszyw - bardzo smieszne, normalnie boki zrywac. Powiedz mi co cie sklania do robienia takich rzeczy? Bo mi by nawet do glowy nie przyszlo robic cos takiego. Co siedzi u ciebie w glowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu podszyw :)
mam dobry humor a ty sie spinasz hahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) ale tym pomarańczowym chce się komentować wszystko śmiech na sali:) u mnie weekend ok był byliśmy na weselu wczoraj i w sobotę pobawilismy się wypilismy ogólnie fajnie było.mój mąż wczoraj jak wróciliśmy płakał że bardzo chce dziecka a się nie udaje.bo na weselu siedzieliśmy z sąsiadami która ma coreczke2 latka jest śliczna i sąsiadka która ma urodzić i koleżankami które też mają dzieci takie maleńkie.trochę przykro się robiło patrzec jak one całą pociechy a my nie.i postanowiliśmy teraz nic na siłę a jak nie uda się do września to idziemy na badania.zastanawia mnie czemu @ mi ju się skończyła wczoraj miałam aby do południa delikatne plamienie i dziś już nic nie ma.u mnie pogoda była ok dzisiaj jest ciepelko ale chyba pójdę do lekarza rodzinnego bo jak wróciliśmy z wesele strasznie zabolal mnie kręgosłup i ciągle boli że ciężko wstawać i chodzic boję się żeby dysk mi nie wyskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkoja01
Witam dziewczyny ;) to jest mój pierwszy wpis tutaj :) Staramy sie z mężem o drugie dziecko od 3 miesięcy.. teraz mam pewne objawy które mogłyby świadczyć o ciąży, no ale nie wiem.. Mam nadzieje że tym razem sie udało :) - 13.05 rano robie test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczekujaca - nie czekaj tak dlugo bo to strata czasu. Ka czekalam rok i teraz zaluje a sie okazalo ze maz ma problemy z zolnierzykami . Nie czekaj dluzej. Zrobcie badania Witaj . Testuj i daj nam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ją wiem że strata czasu tyle że teraz mamy sporo pracy z mężem i nie bardzo jest czas.zobaczymy jak będzie a może akurat się uda:) dzisiaj dziewczyny pierwszy raz mnie slonko opalilo:) a wiecie że moja teściowa obrażona na nas i słowem się nie odzywa siedzi w pokoju a jak mój poszedł zapytać jej czy jedzie jutro do szpitala to wyrzuciła go z pokoju,mi się wydaje że jej z głową się coś dzieje.ją powiedziałam że nie będę się do niej odzywać ani słowem po tym jak ostatnio zachowała się wobec mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka...22
witam. prosze o porade staramy sie z mezem o dzidzie od 7 miesiecy ostatnio nie mialam @ 46 dni dzis jest 45dc przewaznie mialam co 32-35 dni co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka a robiła test?cykle zawsze masz regularne?ją ostatnio miałam tydzień później@ a zawsze mialam28 dni @ była dziwna i trwała krótko a test negatywny był.zrób test i zobaczysz a jeśli się nie uda to zgłoś się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka...22
tak test robiłam 6 dni temu byl negatywny jak zawsze niestety no przewaznie mialam tak do 35 dni tylko ten ostatni i teraz mam dluzszy wczesniej sie nie zdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bu ll i tka
z tad? Kobieto - kup sobie słownik ortograficzny :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawi_nawi
coś ty się tej dziewczyny tak czepiła wredna su*ko wysrana przez brudną piż*de matki ? Podszywasz się i myślisz że komuś zaimponujesz pasztecie ?? Nikt Cię dawno nie wyruch*ł ??? Pewnie desperacko szukasz odskoczni od swoich problemów. Spierdal***j stąd bo nikt już na Ciebie nie zwraca uwagi. DZIEWCZYNY NIE REAGUJCIE NA TĄ DZIW*E, CÓRKE SZMA*Y I STAREGO DZIADA !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonka to spróbuj może badanie krwi zrobić.badasz sobie szyję macicy i temp?ją to robię i dziwi mnie że cały czas mimo tego krwawienia mam miękka szyjke macicy...nawi podzielam twoje zdanie te osoby ciągle się czepiaja ale po co wogóle wchodzą na forum i je czytaja skoro uważają nas za dziwne osoby.wiara jak się czujesz?jak malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu się dobrze czuję :D aż nie wieżę :) we czwartek usg prenatalne już nie mogę się doczekać. Teraz jem coraz różnorodniej :D słodyczy mi się chce i nie mam jakoś problemu żeby zjeść coś innego. W sensie, że nie męczy mnie już zgaga i wzdęcia. Brzucho rośnie, ale jeszcze znajomi się nie domyślają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowej - dopiero teraz to zauwazylas??? Normalnie tracisz refleks!! Zawiodlam sie na tobie :(. Zaraz sie poplacze :( :(. A tak wogole to dzieki dziewczyny ale na mnie to naprawde nie robi wrazenia. Jesli ta osoba ma dziecko go juz wkrotce cos sie stanie z jej dzieckiem! Albo zachoruje i umrze albo zostanie kaleka. A jecli nie ma dzieci to moze ktorys z rodzicow zgina w wypadku albo zachoruja na raka . Dopiero wtedy ta osoba zda sobie sprawe co mowi!. Czekaj juz blisko jest woje nieszczescie!! Choroba i smierc!! A wtedy sobie o nas przypomnisz i nie zajdziesz juz nigdy w ciaze. Pozostaniesz sama i nieszczesliwa!! W cierpieniu!! Pamietaj ze wszystko co dajesz to wraca do ciebie podwojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - skoro nie chce sie odzywac to niech sie nie odzywa. Lepiej dla ciebie. A i tak przyjdzie pierwsza do ciebie jesli nie bedzie chciala stracic syna Wiara - ktory to juz miesiac? Teraz to juz chyba moze byc tylko lepiej. A czujesz juz cos w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówka 3 miesiąca. Nie czuje nic jeszcze, oprócz bulgotania w jelitach. Jestem ciekawa jaki dzieciaczek jest już duży. Wiem, że na necie są jakieś wymiary odpowiadające tygodniom ciąży, ale to jednak indywidualna sprawa każdej kobiety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawi_nawi
Kolezanko ja tu pisałam w Twojej obronie, przypadkowo wpadłam na forum. Te słowa były kierowane do tej wariatki co sie podszywała pod Ciebie. Mam nadzieję że to z nerwów. Czytaj proszę ze zrozumieniem na przyszłość :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawi nawi - kochana kolezanko ale to nie bylo wlasnie do ciebie tylko do tej samej osoby co ty pisalas :). Xxx Wiara - nawet nie bedziesz wiedziala jak szybko to zleci i juz niedlugo bedziesz trzymac swoje malenstwo w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawi_nawi
W takim razie przepraszam i życzę Wam wszystkim powodzenia :) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherine_27
Bullitka81 "esli ta osoba ma dziecko go juz wkrotce cos sie stanie z jej dzieckiem! Albo zachoruje i umrze albo zostanie kaleka. A jecli nie ma dzieci to moze ktorys z rodzicow zgina w wypadku albo zachoruja na raka . Dopiero wtedy ta osoba zda sobie sprawe co mowi!. Czekaj juz blisko jest woje nieszczescie!! Choroba i smierc!! A wtedy sobie o nas przypomnisz i nie zajdziesz juz nigdy w ciaze. Pozostaniesz sama i nieszczesliwa!! W cierpieniu!! " normalnie świat schodzi na psy. Jak można napisać cos takiego drugiemu człowiekowi?? aż w głowie się nie mieści... Przeczytałam dwie ostatnie strony tematu i nasuwa sie wniosek ze rzeczywiście niektóre kobiety nie zasługuja na macierzyństwo. Dla mnie to chore i nie nazwałabym takiej osoby która to napisała człowiekiem. Dno totalne. Radziłabym wybrać się do psychologa bo masz ze soba ogromne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Bulitka który to twój prawidłowy nik to forum cos powariowało nie moge się już połapać kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnemu czlowiekowi nie mozna czegos takiego napisac ale wariatkom tak!! Poczytaj co te pomaranczowe pisza o nas!! Jak probuja ja kazdym razem dopiec oczekujacej, agnes a teraz mi. Jak smialy sie z wiary i dokuczaly calineczce?? Ktos taki zasluguje na dobre slowo? Moze powalac i smiac sie z czujejsc tragedi?? Jesli tylko uslyszy cos przykrego o swoich krewnych to moze wtedy wczuje sie w nasza sytuacje i przestanie nas wysmiewac. Poczuje na wlasnym ciele co my czujemy! Calineczka - ten jest moj. Musialam dodac cyfre bo jakas ... Chciala mnie podrobic . Co u ciebie? Jak sie czujesz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka czytam posty ale nie chce mi sie odpisywac na te glupie pomaranczowki. u mnie wporzadku. chyba cykl mi sie pochrzanil przez zastrzyki. mialam w kwietniu dwa dni jakies lekkie plamienie i do dzisiaj nic. czasami jajnik zaboli. w sobote idziemy na komunie do mojej bratanicy. a w ostatnia niedziele maja na komunie do chrzestnicy meza. pogoda fajna super ciepelko. dzisiaj reszte kwiatow w donice posadze. we czwartek jade na kontrole do ortopedy i dowiem sie co dalej z kolanem. na czerwiec mam zaproszenie na slub z weselem. niewiem czy pojdziemy . to tyle u mnie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka...22
do oczekujaca23 badalam ostatnio temp ale ja to wg mam dziwnie bo nawet gdy jestem chora to nie mam goraczki przewaznie mam 35.5 nie kiedy 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta jak już wiesz jestem po zabiegu i mam dobrą nowinę wszystko zostało zemnie wyciągnięte nie miałam nic na ściankach macicy czyli nie skrobali mnie .przed zabiegiem lekarz zrobił mi jezcze raz badanie usg i jak sie okazało na sciankach macicy nie było nic a miałam zaklinowane przy wydaleniu resztek i krwi a zaczeło sie zbierać i stąd to krwawienie nie mam stanu zapalnego czyli jest ok. nie dostałam tabletek na rozwarci lekarz mi wytłumaczył ze tylko od o,5 do 1 cm powinnam mieć otwartą aby wprowadzić instrument który wyssa resztki a nie uszkodzi szyjki i ścianek 8 maja mam wstawić sie do kontroli do tego samego lekarza co robił mi zabieg bo on che zobaczyc czy krew sie mi nie gromadzi i do tego czasu mam brać leki co mi wypisał na 8 dni na wzmocnienie macicy i przeciw infekcji oraz kwas foliowy ,i ztego co lekarz mówił niema zadnych przeciwskazan do próby w staraniach wiec zaczynam moze sie uda a jutro juz będę wiecej wiedziała po wizycie a mam po poludniu o 15:45 dziś zaczne robic juz wieczorkiem testy owulacyjne bo niewiem jak to z ta moja temp a od 1 maja była 36.6 a dziś już mi podskocyła na 36,9 w szpitalu mialam tez rozmowę z lekarzem przed zabiegiem i zadałam mu pytanie czemu mam roniona ciążę a zachodzę praktycznie co miesiąć to mi odpowiedział ze tak się zdaza ze nie trafiłam na odpowiednio dojrzałe jajeczko że ze moge miec kilka poronien nim trafi się te jedne a konkretne . 13 lat temu tez mialam tak ze zachodzilam w ciążę i roniłam na wczesnym stadium a wtedy niezwracałam na to zbytnio uwagi po kilku miesiącach jak zaskoczyłam to z blizniakami i ciąż się rozwijała bez zadnych problemów a poród był w 35 tyg i dzieci zddrowe wię myślę ze i teraz tak jest trzeba próbować a co u ciebie bulitka i co uwas dziewczyny słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×