Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość asiulka880204
przepraszam to juz bedzie 4 lata przed ciążą 1 wypalankę miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
hej! Ja tez czekam na 2 kreski:) W sobote powinnam dostac okresu, wrtedy tez zrobie test i mam nadzieje, ze bedzie pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli, zawsze mozesz powiedziec, ze staracie sie juz 10-12 miesiecy bardzo intensywnie ;) i nic. Albo mozesz nawet powiedziec, ze z poltora roku, przeciez tego nie sprawdzi :) Co do sluzu - ja na szczescie jestem "nieszczelna" tylko w okresie zwiekszonej plodnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - dobrze, ze nie sprawdzi haha :D od jutra biore castagnus, to juz postanowione :D w ulotce nie ma ze trzeba brac od 1 dc wiec biore od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
Ogolnie od lutego, ale juz pod koniec kwietnia zaszlam w ciaze i od pozytywnego testu do poronienia cieszylam sie 1,5 tyg :( teraz czekalismy jakies 2 mies, i to jest drugi cykl kiedy tak serio celujemy w dni plodne. W tamtym miesiacu sie nie udalo, mam nadzieje, ze teraz sie uda:) jak nie to zaczne sprawdzac temperature, zeby wycelowac dokladnie w dzien owulacji. masakra troche z ta ciaza, cala mlodosc sie balam, ze zajde niespodziewane, a to w sumie nie takie łatwe jak sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virada - dopisz sie zebysmy wiedzialy ile nas jest Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli, ja bym jednak wziela od 1dc :) Virada, za pomoca temp nie wyznaczysz dnia owulacji, mozesz wyznaczyc tylko dni plodne :) Dziewczyny, a korzystacie z kalendarzy dni plodnych? Kilka Dziewczyn z forum, ktore zalozylam jakis czas temu opieralo sie na tych kalendarzach i teraz maja swoje Fasolki w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawdeee
virada123 nic na siłe!!!!!! ludzie sie staraja latami a ty bys chciala ho siup tak sie nie da spokojnie przyjdzie twoj czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja mam w miare regularne tzn jakies dzien lub dwa roznicy i kiedys lekarz mi powiedzial jak liczyc dni plodne ale wogole go nie zrozumialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - mowisz, ze od 1dc? to gorzej :( bo nie wiem kiedy dostane @ z kalendarzyka nie korzystalam, za niecierpliwa jestem i malo systematyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
no wlasnie, chyba sobie bede musiala powtorzyc ta metode;) mialam to na kursie przedmalzenskim, mam plyte, jak sie nie uda to sobie to jeszcze raz obejrze. A w ogole dziewczyny czujecie jakies objawy? Ja przed ta wczesniejsza ciaza juz tydzien przed spodziewanym okresem czulam bol brzucha jak na okres, ale oczywiscie bylo to za wczesnie, wiec wiedzialam ze cos jest nie tak :) w ogole zaczelam byc mega senna, chodzilam spac juz o 21, w pracy zasypialam, a tak przed poronieniem zaczely mnie bolec piersi. Teraz mam podobne objawy, ale boje sie ze sobie to wkrecam, szczegolnie, ze podczas poprzedniego cyklu, kiedy w koncu dostaalm okres to tez mnie dziwnie brzuch wczesniej bolal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli, jak masz nieregularne @, to ciezko z kalendarzyka korzystac. Trzeba sie wtedy albo obserwowac za pomoca temp, albo strzelac w dni najbardziej "mokre" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - narazie strzelamy w najbardziej mokre :D -> jak to brzmi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli, z tego co pamietam castagnusa zazywa sie przez 90 dni i potem przerwa, ja bralam go od 1dc, ale nie pamietam czy nie mozna go zazyc w trakcie cyklu. Poszperaj w necie :) Agnes, przyjmuje sie, ze owu wystepuje ok 14dni przed @, wiec jak masz w miare regularne, to powinnas trafiac :) Virada, radze Ci nie schizowac i nie szukac objawow, bo jedna kobieta je ma, druga nawet nie wie, ze jest w ciazy :) Jedna bola piersi, druga jajniki, trzecia spi, a czwarta funkcjonuje normalnie. Nie doszukuj sie niczego, tylko spokojnie czekaj :) Wiem, ze to ciezkie, ale ja czekam juz jakies 14 miesiecy (liczac ostatnie miesiace z polipem, kiedy sie tak naprawde nie staralismy;) ) i przeszlam przez fazy napalenia na objawy. Nie przynosi to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
Wiem, a najgorsze, ze jak sobie czytalam forum, to wlasnie te dziewczyny ktore tak bardzo chcialy to nie mogly zajsc w ciaze dopoki nie wyluzowaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - w ulotce nie jest napisane ze od 1 dc, mysle ze jakby to bylo wazne to by napisali, napisane jest tylko ze przez 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to probuj Elli, do odwaznych swiat nalezy :) Virada, dokladnie, na luzaka.. a powiedz, wiadomo dlaczego poronilas? Moze masz zbyt niski poziom progesteronu. Sprawdzalas to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
masz racje malinowa nie ma co szukac objawow na sile. ja pietwsza ciaze nawet nie wiedzialam ze jestem dopoki nie poronilam. pozniej po ok roku zaczelismy sie starac i schizy mialam na maxa. Teraz jakos inaczej spokojniej podchodze do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
dokladnie nie wiadomo, lekarka po poronieniu kazala zrobic mi badania i mialam lekka niedoczynnosc tarczycy. przepisala mi na miesiac jod i wlasnie pod koniec lipca minal miesiac. jesli by sie w tym cyklu nie udalo, to pojde jeszcze raz do endokrynologa zeby sprawdzic ta tarczyce jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny, będzie mi bardzo miło dołączyć do tego forum. Staramy sie z mężem od ponad roku, @ mam jak w zegarku co 28 dni, kochamy się w płodne a jednak nic.... ta wredna przychodzi.... Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28............. bloody.mary .......26.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
hej Mary! a robilas juz jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virada, moim zdaniem jesli masz problemy z tarczyca, to musisz byc pod kontrola endo i robic co jakis czas badania. Witaj bloody :) A Wy robiliscie badania? Z moich doswiadczen wynika, ze jak sie tak dlugo nie udaje, to jakis problem musi jednak byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virada123
no wlansie nie wiem czy to jest jakis powazny problem, pytalam lekarza i on mnie zapewnil, ze miesac zazywania jodu zalatwi sprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Viranda, nigdy nie mialam problemu z tarczyca, wiec ciezko stwierdzic czy miesiac wystarczy. Jaki mialas poziom tsh przy badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×