Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc dziewczynki :) nie nadążam za Wami :) Szczesliwa - rob test :) czuje, ze teraz padlo na Ciebie :) ale masz historie, nigdy nie wierzylam w takie wrozby, ale kto wie :) moze cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam taki problem :( zawsze po stosunku wszystko mi wylatuje więc jak mam zajść w ciążę kiedy wszystko wypływa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko mi też się tak czasami zdarza wczoraj to większość mi wylecialo:p nie wiem co można zrobić może poduszkę pod tyłek albo nogi w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka tez mam ten problem. kiedys pytalam lekarza i powiedzial ze czesc spermy zostaje w srodku a czesc sie uplynnia i dlatego wyplywa. tez mnie to wkurza ze ze mnie wylatuje wtedy nogi do gory staram sie trzymac. Szczesliwa zrobilas test?? Bullitka gdzie jestes? Co u ciebie? wogole jakies macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nam meble przywieźli i mąż złożył szafę a reszta już jest:) ale dalej senna jestem może to jakieś osłabienie a za oknem dodatkowo sypie że nic nie widać.trzeba herbatke zrobić i do lozeczka pod kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wykapana leze sobie w lozeczku. czekam az maz przyniesie ze sklepiku piwko:-):-). dzisiaj jest moj 16dc a ja zauwazylam lekkie rozowe plamki na wkladce. hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wasze posty i odnosze wrazenie ze kazda kazdej ciaze wmawia. :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mnbghjk
wmawiacie sobie, podniecacie sie kazda plamka na wkladce, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wmawiam tylko te plamki u mnie to zapewne zblizajacy sie okres i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness skoro 16 dc to może być plamienie owulacyjne podobno 14-16 dc mogą pojawić się takie plamki gdzieś wyczytalam ale równie dobrze coś innego może oznaczać no ginekologii nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś w kinie byłam i ubaw miałam nie zły :pz Drogówki haha prawdę pokazują jak to jest u nas w państwie z władzami naszymi tzn policja zwłaszcza mój to mało ze śmiechu się nie zsikal dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po powrocie oczywiście znów jakoś nas naszlo na przytulanie :D ale tak jak żeście poradziły lezalam z nogami do góry i mimo wszystko po 15 min praktycznie świecy i tak wylecialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym cyklu i tak się pewnie nie uda :(więc zapytam na wizycie lekarza czy jest na to rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki:) testu nie robiłam i nie będę robić poczekam do następnej niedzieli i zobaczymy co będzie. Wczoraj jak się kąpałam to piersi wogóle nie mogłam dotknąć okropny ból. A dziś rano zobaczyłam, że są strasznie nabrzmiałe i twarde. Nie wiem co to może być, nigdy czegoś takiego nie miałam. Pisałam wcześniej, że 16 i17dc miałam śluz z domieszką krwi i przeczytałam na necie, że to może być plamienie implantacyjne.... ale czy to możliwe to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj plamienie mialam a dzis lekka krew. kurcze za szybko jak na @. zwariuje przez ta nieregularnosc. dobrze ze do lekarza sie umowilam ciekawa jestem co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliea to chyba stronka dla tych ktore maja bardzo regularne cykle a tutaj zadna.z nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja na tej stronie znalazłam to można sobie robic własne wykresy cyklu wpisywać objawy itp tak mi się wydaję może warto spróbować. Są też ciekawe artykuły, wyniki badań wraz z interpretacją. Ja poświęci się chwilkę czasu to można coś ciekawego dla siebie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh ja juz sie dosc naczytalam i mam dosyc. poczekam na wizyte u lekarza i co on powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa u mnie w miescie chodzilam to bez kompetencji lekarze. bylam raz u innego dal mi skierowania na badanie typu tsh hormony itp. wszystkie wyniki oki. teraz jade do specjalisty endokrynologa. i mam nadzieje ze on cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do bardzo dobrej pani gin. Jest świetna prowadziła ciąże mojej znajomej która była w tym czasie na raka i jak się okazało wszystko potoczyło się dobrze. Siedzisz w gabinecie ile chcesz i pytasz o chcesz i zawsze odpowie. Zobaczysz co ci ten endokrynolog powie. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.Czasami nasze nerwy i stres wszystko psują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes - no nareszcie. Jestem z ciebie dumna :) wkoncu sie zdecydowalas. Mowia ze najtrudniejszy pierwszy krok ... Szczesliwa - tez mieszkasz w holandi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tez sie ciesze ze sie zapisalsm i jade. strasznie jestem ciekawa tej wizyty. czytalam opinie ze bardzo dobry specjalista. moja sasiadka mi go polecila jej znajoma po 3 miesiscach zaszla w ciaze dzieki lekarzowi tzn. wiecie o co chodzi hihi. a wogole to mampytanie on robi rakie samo badanie jak zwykly ginekolog czy jakos rozni sie wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja wiem to endokrynolog zajmuje się hormonami... więc to może być badanie krwi, usg tarczycy itp. Zajmie się twoimi hormonami zobaczy których masz za dużo a których za mało. To nie jest nic strasznego kiedyś miałam robione takie badanie w szkole średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×