Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc dziewczyny u mnie cieplo ale bez slonca. dzisiaj odpoczywam noga boli wczoraj za bardzo nadwyrezylam ja. oczekujaca- fajnie sie czyta twoje wpisy pelne optymizmu takiej radosci. po tym co przeszlas z tesciowa widac ze masz spokoj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness ogólnie inaczej się czuje teraz mamy dużo pracy i wogóle nie myślę o dziecku ,dziś temp jest znowu na tym samym poziomie36;8 zobaczymy jak będzie dalej.jutro chyba weźmie się za sprzątanie podwórka dzisiaj normalnie nóg nie czuje tyle się chodziłam z moim a tu dopiero początek jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A u mnie dzis piekna pogoda byla. Oby juz tak bylo. Oczekujaca - agnes ma racje. Super sie ciebie czyta. Jakby zupelnie twoje zycie sie odmienilo. Opisujesz tak szczerze swoje uczucia. Bardzo sie ciesze ze tak dobrze wszystko ci sie uklada :) xxx Agnes - gdyby kuzka nie skakala to by nozki nie ?... Szanuj sobie kolano bo to nie przelewki. Calineczka - i co bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak mija wam dzień?agness jak nogą?ją dziś ledwo żyje taka zmęczona jestem zaraz mam zamiar gotować obiad bo teściowej nie ma :) pojechała do lekarza .u mnie temp narazie nie spada ale jeszcze tydzień do@ więc może się wszystko zmienić.nie wiem co jest ale robię testy codziennie owu i ciągle jest2 kreski wprawdzie jedną troszkę bledsza mialyscie wy tak?ależ piękna pogoda dzisiaj jeszcze miesiąc i będziemy się opalac:) z mój znowu będzie mówił że opałem się na murzyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo Oczekujaca - ja jeszcze nie mam doswiadczenia z testami wiec nie moge pomoc. Ja dopiero zawsze w nowym cyklu. A u mnie dzis straszne wiatrzysko niestety A czy ktos cos slyszal o dorotce?? Jak tam jej ciaza? Tak nagle zniknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka nie słyszałam nic o niej ale mi się wydaje że nie jest w ciąży bo jak by była to napewno by coś pisała takie moje zdanie.dziś też zrobiłam test i znowu to samo .wiecie jestem tak zmęczona że szok dopiero usiadlam idę zaraz się wykąpać i leżeć bo jutro będzie pracowity dzień .zostało mi10 ary truskawek to oplewienia może do niedzieli zrobię bo sama robię mój nie ma czasu narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bulitka dzwoniłam do lekarza mam termnin 26 kwietnia niedalo rady wcześniej lekarz ma napięty kalędarz wiec nic niezrobie muszę poczekać. Ale dzwoniłam do lekarza polskiego i mu wyjasniłam co jest to mi powiedział ze do 6 tygo mogę krwawic z odstępami bo ja miałam naturalne poronienie bez łyżeczkowania i dlatego tak długo trwa i żebym się niemartwiła bo wiele kobiet tak długo krwawi, a brzuch mnie nieboli ja sobie poczekam na wizyte tu w holandi do lekarza, lekarz polski sam mi powiedział zebym poszła w holandi a do miego jak będę w ciąży , kazał mi tylko zacząc brac tabletki na wzmocnienie macicy po poronieniu do momentu aż zajdę w ciążę i powiedział jak zobaczę dwie kreski na teście mam zaraz do niego przyjechac i nieczekac w holandi do 8 tygodnia bo on mnie przebada i wystawi tabletki jak będzie trzeba a mówił ze napewno bedzie trzeba ze względu na mój wiek ,więc jestem uspokojona i czekam a co uwas dziewczyny jak tam starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oczekujaca - dobrze ze zajmujesz mysli innymi rzeczami. Duzo macie tych truskawek? I co potem z nimi robicie? Zawsze mnie to ciekawilo jak wyglada zycie na roli. Bo ja to typowa miastowa :( Calineczka - no to lekarz cie uspokoil. Tyle dobrze. Ja to teraz zaczne testy owulacyjne robic i w pierwszym dniu owulacji lekarz kazal mi zadzwonic i umowic sie na UIU. Ale czytalam ze zadko ktorej dziewczynie udaje sie tak zajsc w ciaze. Ja tez sumie wolalabym naturalnie ale skoro sie nie da. Lekarz powiedzial ze musi dodac kopa plemnikom aby jeden wkoncu okazal sie mistrzem olimpijskim w plywaniu :). Moj lekarz to ma takie stwierdzenia ze zawsze po wizycie sie z mezem smiejemy Agnes - a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka trochę truskawek dla siebie zostawimy a reszta na sprzedaż idzie ale to młode są więc mało będzie więcej pracy przy nich jest niż pieniędzy ale z czegoś trzeba żyć.masowym ludziom wydaje się że na wsi jest fajnie ale czasami jest ciężko.sama pracowalam2 lata w mieście i całkiem różni się to życie.ale ją tam lubie wieś w mieście mi się nudzilo a tutaj ciągle jest coś do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - ale jak ida do sprzedazy? Sami je sprzedaje ie czy jak to sie odbywa? Ja zawsze jezdzilam na wakacje do dziadkow na wies na mazury. Wojek zawsze sadzal mnie na koniu i wozil po polu albo pozwolil mi prowadzic bryczke. Nigdy tez nie zapomne ogniska . Kielbaski takiej na patyku. Echh to byly moje najpiekniejsze wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka truskawki zbiera się w koszyki i sprzedaje na skupie a z tamtą zabierają do chłodni i je np przetwarzają na soki itp.teraz koni nikt nie ma chyba że hoduje dla pasji:) ludzie mają maszyny ciągniki więc szybciej ubywa pracy niż dawniej:) ją od kiedy pamiętam były ciągniki i sama uczylam się jeździć nimi i w wieku10 lat sama już jezdzilam ale niestety jak nie miał kto tacie pomoc to trzeba się wszystkiego nauczyć było ale teraz jest to potrzebne i jakoś się nie wstydzę tego jak inne osoby które są z wioski a udają miastowe:) mogłam pracować w mieście ale niechciałam poprostu ją lubie takie życie zwierzęta a najbardziej jak jest czerwiec i wszystko kwitnie siano pachnie :) a ty bullitka pochodzi z miasta aby wakacje u dziadków spedzalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - no ja z miasta niestety . Tak ja wakacje spedzalam u dziadkow. Ale taka prawdziwa gospodarke to jezdzilam do cioci 10 km dalej. Tam wojek mnie wozil na koniu , kopal Ziemniaki. A najlepsze to bylo mleko takie prosto od krowy przepuszczone przez pieluche bo wtedy jeszcze nie mieli tych zbiornikow do oczyszczania mleka. Ja zawsze karmilam kury i kaczki. Naprawde ci zazdroszcze takiego zycia. Wiem ze wstaje sie z kurami i kladzie sie wczesnie ale nie ma to jak satysfakcja z wlasnej pracy. Kiedy jesz cos co sama wychodowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ją mleka ani śmietany nie lubie czasami w mizerii zjem ale samej nigdy poprostu mam jakieś uprzedzenia.my wstajemy narazie o7 tz ją bo mój leży jeszcze trochę a ją muszę dać jeść stworzeniu :) ale od lipca wstaje się wcześniej bo jest dużo pracy i tak do listopada ciągle jest praca:) czasami człowiek jest zmęczony fizycznie ale da się przyzwyczaić ddojechaliscie tego:) my spać chodzimy kolo22-23 .to teraz masz @?ją jeszcze tydzień i zobaczymy jak będzie ale jakoś nie myślę o tym w sumie nie mam kiedy teraz:) jutro będziemy siać warzywa sobie a w maju będę sądzić pomidory i papryke które uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć co tam u was? Oczekująca i jak temperatura? Ja tez najbardziej po temperaturze obserwowałam czy mogę być w ciąży. Pamietam jak juz mówiłam ze chyba przerwę staraniach zrobię i pisałam o swoich dolegliwosciach a pomarańczowe sie ze mnie smiały, że mam jakieś urojenia. Mi temperatura trzymała sie mniej wiecej na tym samym poziomie czasem spadła o 0,1 stopnia, a jednak juz wtedy byłam w ciąży. Trzymam za was kciuki dziewczyny ;) Mam termin na 26.11. Ja tez jestem z listopada tylko początek. Napiszcie cou was jak tak testowania? Starania? Liczenie? Obserwacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak mija weekend?ją właśnie będę zaczynać sprzątać.wiara temp ciągle się utrzymuje36;8 więc może akurat zobaczymy za tydzień czy będzie@ czy nie będzie.dzisiaj rano strasznie mi było niedobrze i mam zgage dzisiaj :/ u mnie dziś pogoda nie bardzo chłodno wiatr wieje i zero słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Oczekujaca - oby to wkoncu byla ciaza. Wiara - z tego co widze na innych topikach to pomaranczowe sa wszedzie i kazdy fajny topik chca zniszczyc. Nasz tez prawie sie udalo. Z tylu dziewczat zostalo nas juz tylko garstka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) jaką u was pogoda?u mnie słoneczko chociaż troszkę wiatr wieje:/ wczoraj miałam spiecie z moim i nie odezwalam się do niego wieczorem a dziś już jestem na nogach a on śpi jeszcze.temperatura się utrzymuje ciągle a dzisiaj było nawet37 stopni mam ochotę zrobić test ale wstrzyma się jeszcze żeby się nie rozczarować.miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Oczekująca ja zrobiłam 3 dni przed spodziewana @ idruga kreska była minimalna gdzieś tam wcześniej wkleilam link ze zdjęciem które wgrałam, możesz zerknąć jak to u mnie wyglądało.Teraz mam ten test na pamiątkę wkleje do albumu dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara poczekam do środy i zrobię test w sumie@ powinnam mieć w piątek lub w sobotę ale dziwi mnie czemu testy owu ciągle pokazuja2 kreseczki a przed13dniem cyklu byla1 a od starań jest ciaglez2 zrobię dzisiaj test owu i zobaczę co pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja nie wiem jak jest z owulacyjnymi przed spodziewana ale chyba raz zrobiłam i mi nie wyszedł pozytywny a w ciazy juz byłam. Pozytywny jest jak kreska testowa jest wyrazniejsza od kontrolnej albo taka sama, ja tak mniej wiecej tydzien po spodziewanej @ miałam ciagle na + bo hcg juz było wysokie dosyć. Jak zrobiłam test owu 3 dni temu tak dla checy bo mam ich jeszcze 50 to kreska testowa dużo bardziej widoczna niż kontrolna no i wyszła szybciej niż kontrolna. Juz nie długo wszystko bedzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie to slonce sie bawi w chowanego. Raz jest a zaraz sie chowa. Ja dzis w koncu mam bol brzucha jak na okres. Troche to dziwne ostatnio u mnie. Po 3 dniach okresu dopiero mam bol brzucha Oczekujaca - ja gdzies czytalam ze jak testy owulacyjny wskazuje pozytywnie nawet jak jest po owu juz to moze to wskazywac na ciaze. Gdzies jakas dziewczyna sie wypowiadala ze tak miala Wiara - no ja pamietam jak robilas test. A ty jak sie czujesz? Mdlosci ci dokuczaja?? Agnes - gdzie sie znowu zgubilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
U mnie dziś rano było strasznie. Nie mogłam wyjść z toalety. Pierwszy raz aż tak :/ w ciagu dnia juz raczej nie mam. Najgorzej rano i wieczorem. No ale nie musze zawsze siedzieć godzinami w łazience, aż tak nie miałam jeszcze, oprócz dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - ktory to juz tydzien? Widac juz cos? Agnes - no wkoncu. Co sie nie odzywasz? Mezus wrocil? Jak kolano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Tydzień jeszcze 9 od wtorku 10. Widać ;) macica sie powiększyła jelita wędrują w górę i przez to wydaje sie jeszcze bardziej owalny. Ja zawsze szczupła byłam i brzuch bardzo płaski tylko bez miesni, to widać juz zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny slonce pieknie dzisiaj swiecilo. sezon grillowania rozpoczety:-). Bullitka maz wrocil w poniedzialek. kolano dobrze biore zastrzyki przeciwzakrzepowe i jak boli ketonal ale to juz coraz rzadziej. wszystko jest wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness u mnie też słońce było choć wiało trochę niedziela mi minęła kiepsko troszkę koleżanka była byliśmy na spacerze a później od15 brzuch strasznie mnie bolał i słabo mi było bardzo wzięłam leki i zasnelam to spalam4 godz .teraz oglądam must be the music i spać trzeba iść jutro rano musimy wstać bo mamy trochę pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - no to dobrze ze wszystko dobrze sie goi. Maz na dlugo zostaje? Oczekujaca - lepiej ci dzisiaj? Dziewczyny co macie dzis na obiad bo ja nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.bullitka trochę lepiej jest nie boli aż tak bardzo .temperatura ciągle mi się utrzymuje i wogóle śluz mam jak w dni plodne.ją dziś na obiad miałam zupę z kapusty bo teściowa robiła chociaż chcieliśmy krokiety z kapusta i grzybami to jej się nie chciało zrobić a my nie mamy czasu bo dużo pracy dzisiaj mamy :/ dobrze że pogoda dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pogoda przepiekna z dnia na dzien. Bullitka poki co maz jest na miejscu i caly maj ma byc na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×