Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość ja tez czekam...moris
słyszałam ze duża role odgrywa prolaktyna ... wiec to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefireczka
Widzę dziewczyny że nie jesteście już takie młode ;) Ja urodziłam synka w wieku 32 lat, powiem Wam że to super wiek na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania: - badanie grupy krwi Twojej i partnera - poziom glukozy - badanie ogólne moczu - morfologia oraz płytki krwi - krzepliwość krwi taka informacja może się okazać przydatna w sytuacji, gdy we wczesnej fazie ciąży pojawiają się krwawienia, które zwykle są objawem poronienia zagrażającego. Może się jednak okazać, że powodem krwawienia jest niska krzepliwość krwi kobiety. - badanie na obecność przeciwciał toksoplazmozy - badanie na obecność przeciwciał wirusa cytomegalii - badania na obecność przeciwciał różyczki - hormonalne badania tarczycy jeśli wykażą niedoczynność, płodność kobiety może być obniżona - podstawowe badania hormonalne, określające poziomy hormonów kobiecych - badanie na obecność antygenu HBS - cytologia i czystość pochwy - USG narządu rodnego i piersi - badania genetyczne u kobiet po 35 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 .................. Dowi27.......27................... Sawa83........29.................. moris ..........27............ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princespeach
to widze kobitki ze jestescie w moim wieku jak mam 30 lat ja mam nadzieje ze do konca roku zobacze W KOŃCU!!! te upragnione krechy za 2 miesiące kolejna IUI czego i wam zycze tu zebyscie zobaczymy 2 kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 .................. Dowi27.......27................... Sawa83........29.................. moris ..........27............ Erisss...........27..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
Nick wiek II kreseczki elli30 30 :( Dowi27 27 :( Sawa83 29 :( asiulka880204 24 :) Dziewczyny u mnie dwie kreski idę do gin na usg oczywiście do cioci bo ona prowadziła moją 1 ciąże wiec nie zmieniam lekarza bynajmniej bez kolejek wchodzę muszę zadzwonić i się jej zapytać kiedy mogłabym wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
no widze i az sie wystraszyłam hee... według mnie to strasznie nie sprawiedliwe ze jedne moga i inni nie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 .................. Dowi27.......27................... Sawa83........29.................. moris ..........27............ Erisss...........27.............. asiulka880204....24........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
asiulka ... gratulacje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 .................. Dowi27.......27................... Sawa83........29.................. moris ..........27............ Erisss...........27.............. asiulka880204....24........ 14.08.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
Jeszcze nie ma co gratulować usg jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
asiulka -- no widzisz! :) dobrze że się udało nam ciebie namówić, a tak to byś całą noc nie mogła zasnąć.. hm.. w sumie teraz też będziesz miała o czym myśleć :) gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
to teraz czas na nas moje panny...moze i nas ten zaszczyt kopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princespeach
asiulka880204 gratuluje czyli to twoje druga ciaza? ile ma twoje pierwsze dzieciatko dlugo sie staralas? no niestety co do nie sprawiedliwosci to jej nie ma ja mam 2 siostry duzo młodsze bo jedna o 4 lata druga o 12 lat jedna ma corke roczek starala sie 2 mc a druga sis ma 18 i na swieta bedzie miala dzidzie ćóz taki los i jest to niestety nie sprawiedliwie inno maja na pstrykniecie nie chca a inni musza sie meczyc latami nawet przykre to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
mężowi raczej nic nie powiem dopiero po usg jak juz będę wiedziała na 100% bo już 2 razy miałam tak ze 2 kreski a ciaży nie było ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się raczej nie nastawiam na ciążę chociaż wszystko jest możliwe szczególnie że działania były w dni płodne, ale te 4 negatywne testy tez mogą o czymś świadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale to tak tez nie jest z pierwsza corka udalo sie w 2 cyklu staran a teraz dokladnie 2,5 roku i nic coprawda raz prawwie rok bylam bez okresu , bo sie wstrzymala , powod zamknieta macica po otwarciu mija 3 miesiac wsumie wiec chyba raczej bede liczyc ze teraz to nasz 3 cykl staran , wczesniejszych juz nie policze wiec z corka poszlo jak po masle a teraz no nie tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
córka ma 2.5 roku a a o drugie staraliśmy się w sumie staraliśmy sie to źle powiedziane nie używaliśmy zabezpieczenia od 10-ciu msc powiedzieliśmy co będzie to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję, że do konca tego roku, kazda z nas bedzie fasolkowac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×