Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość princespeach
Dowi27 nio niestety czasem tak jest z 1 szybko a drugie nie koniecznie cóz zrobic nic sie nie zrobi muisz wierzyc ze sie uda i skupic sie póki co na tym jednym a drugie jak bedzie mialo byc to napewno bedzie trzeba odczekac swoje a to nie ma sie wpływu tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
powiem wam tak mnie strasznie boli jak moje inne kolezanki maja dzidzie lub sa w ciazy... moja kuzynka młodsza bedzie miała na pazdziernika a ja w dodatku mam byc chrzestna ... ale probuje juz tyle o tym nie myslec bo jak wspominałam próbuje juz 10 miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dla niektórych z nas jest łatwiej kiedy wiadomo że możemy zajść w ciążę. My pierwsze dziecko straciliśmy w 12 tyg, a teraz mam córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
a z córką staralismy się tylko 3 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda strata jest bolesna, mam nadzieje, ze bedziemy mialy tylko szczesliwe chwile i poczecia, i narodziny, i zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
tak ,tak tez mam nadzieje ze kazdej z nas sie uda i bedzie miałą swoja własna fasolkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princespeach
ja tez czekam...moris oj wierz mi ja jestem chrzestna córki mojej siostry na chrzcinach to sie powstrzymywalam zeby nie plakac ale i tak potem gdzies na boku sie wyłam jak bóbr ,3 miesace pozniej szwagierka urodziala synka przykro mi patrzec bo tyle lat i czlowiek musi tak cierpiec ahhh naprawde:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
to takie głupie ale ja tak hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utrata 1 ciąży była tym bardziej trudna ze względu na to że nieco później dzieci straciły moja bratowa i siostra cioteczna. Kiedy ja rodziłam Marta roniła. Ale i ona doczekała się córeczki. Malutka ma 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princespeach
ja mam juz wybrane od 4 lat od kad wyczekujemy , dla dziewczynki Paulina a dla chłopczyka Dawid decyzja podjeta jedno myslnie ale czy bedzie dane zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 .................. Dowi27.......27................... Sawa83........29.................. moris ..........27............ Erisss...........27.............. asiulka880204....24........ 14.08.2012 onate....29.... Dziewczyny wszystkim Wam zycze powodzenia:) Fajnie ze taki odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
mi dla dziewczynki Lena albo Liliana a chłpczyk to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dlatego iz mieszkamy za granica i moj maz jest niemcem to i imiona beda nie polskie dziewczynka Charlotta albo Anabell chlopczyk Odin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
tyka tyka i to najbardziej denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
tysia... tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
u nas jeśli chłopiec to na pewno Andrzej a jak dziewczynka to jeszcze nie wiem... jest kilka opcji ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 dziekuje wielu uzna mnie zapatologie byc moze za te imiona ale my mieszkamy juz na stale w skandynawi i tutaj te imiona to normalnosc a i mi sie bardzo podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze kazda z nas ma czasami dola i przykre doswiadczenia, ale tutaj musimy o tym zapomniec, nie dolujmy sie bardziej i wspierajmy sie na tyle na ile sie da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny, staram się myśleć pozytywnie, zwłaszcza, że wprzyszłym tygodniu testuję, juz nie mogę się doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
racja :D jak mój szwagier mówi bedzie " cud gitara " uda nam sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
my mamy córkę victorie . wiec dla synka dalibyśmy Olivier a dla 2 córki vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×