Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Agnes, nadzieja jest zawsze! 3 mam kciuki i witaj w naszym gronie! dopisz sie: Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..no to nic tylko dzialac :D moze jakies wspomagacze warto brac, castagnus, femifertil ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus - pod warunkiem, ze masz nieregularne cykle, bo inaczej sobie mozesz rozregulowac olej z wiesiolka - chwala, nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Witaj Agnes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda ze
jak sie bedzie mialo lub sie ma jakies problemy zdrowotne z zajscicem to zadne medykamenty nie pomoga zadne wiesiołki zadne castagnusy bo tak naprawde to nie sa witaminy na zajscie w ciaze a tak naprawde nie wiadomo ile to komu zajmie po roku czasu mozna sie dopiero zaczac martwic ze cos moze byc nie tak a i tak jest mnustwo par ktroym sie udaje nawet dopiero po 1,5 roku a jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda ze
a i zapomnilam dodac ze aby sprawdzic czy wszystko tak naprawde jest ok trzeba wykonac szereg badan a tak naprawde lekarze nie daja ich wczesniej niz nawet po ,roku ,po 1,5 roku czasu takie jak badanie na wrogi sluz ,hsg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiadomo, ale badania mozna sobie zrobic we wlasnym zakresie, zaplacic, i nie czekac na skierowanie od lekarza, wiadomo - wyda sie kase, ale moze warto, wiedziec wczesniej i sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) czy mogę się do was przylączyć? Piszę również na innym wątku,ale tam tylko ja zostałam na placu boju i już mi brakuje towarzysza niedoli ;) Pare słów o naszych staraniach. Czekamy z mężem na dzieciątko juz ponad rok,przeszłam jedno poronienie na początku lutego tego roku. Od razu po pierwszej @ zaczęliśmy starania jednak już 6 (7 po poronieniu) cykl bezowocny. Powoli robię się niecierpliwa i tracę nadzieję. Mam nadzieję,że przy was odzyskam siłę do walki. Mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisz sie kochana do tabelki, coraz wiecej nas, witamy !! przy nas wiara wroci, nie ma zlituj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus Wskazania: Zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem lub zbyt częstym dodatkowym krwawieniem w cyklu). Mastodynia (bolesne obrzmienie sutka). Zespół napięcia przedmiesiączkowego (to znaczy dolegliwości pojawiające się na krótko przed pojawieniem się miesiączki objawiające się: bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, migrenowymi bólami głowy, obrzmieniem okolic twarzy, rąk i stóp). Dawkowanie: Doustnie. Kobiety o masie ciała do 60 kg: 1 tabletkę dziennie, a kobiety o masie ciała powyżej 60 kg: 2 tabletki dziennie. Tabletki należy przyjmować rano, kuracja trwa 90 dni. Możliwe skutki uboczne: Sporadycznie w pierwszym tygodniu kuracji mogą wystąpić nudności. Jednoczesne przyjmowanie środków zawierających progesteron lub gestageny (np. doustnych środków antykoncepcyjnych ) może wzmagać ich działanie. Poinformuj lekarza: Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Preparat jest przciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że jesteśmy wszystkie w przybliżonym wieku :) Elli kiedy masz termin @? Ja teoretycznie teraz w piątek i na bank ją dostane. Nie czuję żadnej różnicy co do poprzednich cykli. W pierwszej ciąży piersi bolały mnie megaaaa ;) teraz ani jeden cycek,a nawet pół ;) najgorsze,że nadzieja jak co miesiąc , mała bo mała ale jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
asiulka, gratuluję :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka gratulacje no to mamy pierwsza zaciazona:) oby wszystkie pokolei tak zaciazyly ja mam dosatc w sobote@ narazie objawow brak na nia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc097
ja na sobote wyliczylam sobie dni plodne akurat tez maz byl to dzialalismy,ale nie wiem czy dobrze wyliczylam czy cos z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje Asiulko :) zdrowej i ślicznej pociechy :) Dowi to mamy termin @ prawie tak samo! Dmucham i chucham żeby do nas nie przylazły ;) agnes trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipopa.
ja też się dopisuje cd starań pora zacząć po leczeniu hormonalnym =4cykt Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Chciałabym się do Was dołączyć!!My o dziecko zaczniemy się starać od października ponieważ czekam za zielone światło od endokrynologa no i chcę odczekać chociaż 2 miesiące po rzuceniu palenia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! My z moim mezem staramy sie o dziecko juz ponad rok. Wszystkie hormony w normie, badania nasienia super, ale dziecka brak. Kilka miesiecy temu na usg wyszly u mnie zmiany w eendometrium, ktore okazaly sie polipami. Jestem juz tydzien po histeroskopii, musze odczekac jeden cykl i mozemy starac sie od nowa. Oby okazalo sie, ze te polipy blokowaly ciaze, bo jestem juz zmeczona tym wszystkim i nie mam ochoty na dalsze badania :) Nie dopisuje sie do tabelki, ale bede do Was zagladac. Trzymam za Wszystkie kciuki, a Asiulce gratuluje :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
hej dziewczyny od rana nie pisałam bo byłam z mężem i córcią w restauracji zamówiłam mały torcik z bocianem i dzidziusiem na srodku:D mój był w szoku a córka powiedziała wiedziałam będę miała bata ;d Wszyscy ucieszeni jesteśmy i szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się :) Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27............... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. Wizytę u endokrynologa ma na 12 września i strasznie się denerwuję, że powie mi znów żeby jeszcze się wstrzymać a mnie już instynkt macierzyński rozwala od środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
no troszkę sie staraliśmy w sumie nie 10 msc a 9 ;d sie okazało;d a ja żadnych objawów nie mam świetnie sie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×