Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość asiulka880204
Osoby, które starają się o dziecko, kobiety, które mają problemy z zajściem w ciążę powinny spożywać olej z wiesiołka. Wpływa on korzystnie na produkcję śluzu u kobiet, który ułatwia i przyśpiesza zapłodnienie. Olej z wiesiołka wpływa również korzystnie na impotencję u mężczyzn, dlatego też w czasie starania się o dziecko, olej z wiesiołka powinni spożywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Karolka moim zdaniem sobie daruj bo to zdecydowanie za wcześnie. Test Ci nie wyjdzie moim zdaniem. Wytrzymaj jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
A powiedzcie mi czy jeślibym się złamała i zrobiła jutro test i np. wyszedłby pozytywny to czy mogę uznać go za wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
karolka poczekaj z tym testem a jak chcesz coś wiedzieć to idż na badania. test raczej ci nie wyjdzie bo to za szybko moja córcia sie pluska ma 10 minut jeszcze i musze ją wyciagnać;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uzywałam zadnych wiesiolków na poprawe sluzu zaszlam w ciąze w miesiacu w ktroym myslałam ze nie mam owulacji zadnego śluzu nie miałam nic troszke moze jajnik kłuł ale to wszystko i tym bardziej byłam zaskoczona ze robiłam sobie testy owulacyjne z ciekawosci w tym miesiacu a napewno dobrze je zrobilam a do tego tylko 2 razy sie kochalam w te dni rzekomo plodne i wszytskie negatywnie wychodziły, tez sie nie starałam specjalnie jak asiulka poprostu sie nie zabezpieczalismy i 8 miesiecy po odstawieniu tabletek sie udalo :) teraz czekam na dzidziusia jeszcze 3 miesiace do narodzin. a wszystkim starającym życze aby malenstwo sie pojawilo i głowy do góry dziewczyny bedzie dobrze nie ma co sobie tez wkrecac bezsensu ze nie zajde ze cos jest nie tak czasami czas jest potrzebny a zbyt intensywne myslenie tez nie pomaga chociaz wiem ze latwo mówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
ja kupiłam w szklanej butelce 100 ml po jednej łyzeczce dziennie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
A ja brałam wiesiołka w kapsułkach ( 3 razy po dwie kapsułki dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
ja spadam dziewczyny odezwę się jutro trzymajcie się i wieże że każda z nas będzie zaciążona do końca roku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! ja tez sie przylacze. to jest nasz pierwszy cykl staran. termin @ mam na 1 wrzesnia i mam nadzieje ze nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
@ powinnam dostać 21 to może jakoś zacisnę zęby i spokojnie poczekam z nadzieją że nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corcia mimo ze w pazdzierniku skonczy 3 lata to caly czas chodzi i pyta czy mam dzidziusia w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka ja mam dostać @ 20, więc będziemy zaciskać zęby razem, ale też mnie korci... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvoiuyt
Dziewczyny, po co tak się nastawiacie na tą ciążę? wyczekujecie, liczycie, testujecie... no masakra. Nakręcacie się jak niedojrzałe gówniary dopingujac się nawzajem i mysląc tylko o ciąży. Same się blokujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Tysia długo się starasz? ja pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 miesiąc, za pierwszym razem zafasolkowałam za 3 razem ale niestety skończyło się poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Tysia strasznie mi przykro:( mam nadzieję, że tym razem obie zobaczymy 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 .................. Dowi27.......27................... Sawa83........29.................. moris ..........27............ Erisss...........27.............. asiulka880204....24........ 14.08.2012 onate.........29......... abcd123 ............ abcd witamy, dopisz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 .................. Dowi27.......27................... Sawa83........29.................. moris ..........27............ Erisss...........27.............. asiulka880204....24........ 14.08.2012 onate.........29......... abcd123 ............ Karolka:)..........21.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
@ pwinnam aczkolwiek mam nadzieje ze nie dostane 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Nick .......... wiek ............... II kreseczki elli30 ......... 30 ............... Dowi27.......27................ Sawa83........29............... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 14.08.2012 onate.........29................. abcd123 ......................... Lilou_28......28.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezione w necie: DLACZEGO NIE MACIE JESZCZE DZIECI? odpowiedzi: 1. Nie pomyślałaś(eś) o tym, że dzieci nie pojawiają się zawsze wtedy kiedy chcemy, ze mogą być problemy- a może lubisz sprawiać komuś przykrość i stąd te pytanie? 2. Naprawdę? nie zauważyłam, że się tak postarzałaś/łeś. To ile dzieci zdążyłaś/łeś już narobić? 3. A co ty sie tak przekmujesz cudzymi sprawami! Moze zajełabys sie SWOIMI ! 4. na wszystko jest czas miejsce i oklicznosci,moze nasz czas jeszcze nie nadszedl? 5. Przyjdzie na to czas, na to czas... (zaśpiewane w rytm melodii smile ) 6. Mąż już tyle alimentów płaci po Polsce, że stwierdzilismy że na własne już nas nie stać 7. Nie masz innych problemów? 8. A co to, piekarnia? 9. A ty kiedy będziesz inteligentniejsza ,bo czas ucieka? 10. Pytanie o dzieci ludzi w moim wieku jest dużym nietaktem. Ponieważ być może nie chcemy ich mieć lub poprostu nie możemy. 11. Fajnie, ze sie interesujesz. Wyskoczysz z kasy na wozek?? 12. zdecydujemy to sami 13. Dzieci, ktore pojawiaja sie pozniej, sa bardziej kochane! 14. Jak zaczną je sprzedawać w supermarketach! 15. Zakochani czasu nie liczą ... 16. Dzieci ludzi starszych są inteligentniejsze 17. Wtedy, kiedy będzie gotowe, żeby do nas przyjść. PO CO KUPILIŚCIE PSA? CHYBA CZAS NA DZIECKO! odpowiedzi: 1. Wychowanie dziecka to wielka odpowiedzialność, wiec postanowiliśmy potrenować na psie... 2. A co ma piernik do wiatraka? Nie możemy mieć psa i dziecka? 3. Żeby nim poszczuć tych, którzy wtykają swego nosa w nasze sprawy! 4. dzieci z psami się lepiej chowają 5. Jak to poco? dla naszego dziecka! 6. Sami bedziemy decydowac co bedziemy robic w zyciu. A tobie nic do tego! 7. BNie na dziecko lecz na to bys nie wtykała nosa w nie swoje sprawy ! 8. żeby dziecku się nie nudziło ! 9. Tak sie sklada ze dobrze wiemy na co jest czas... dzieki za troske! 10. Żeby przeganiał wścibskich gości! 11. pies wyczuwa charakter człowieka zobacz jak warczy na ciebie 12. A kto decyduje, kiedy jest czas na dziecko? (05.04.2004) 13. Dopóki nie ma dziecka będziemy wychowywac psa. Już się nauczył łapę podawać Pytanie: A... które z Was nie moze...? Odpowiedz: 1. A jakie to ma znaczenie? MY nie możemy. 2. MY jeszcze możemy, a TY już nie? Biedactwo 3. I po co ci ta wiedza? Pomożesz wtedy w leczeniu? Czy będziesz miała o czym plotkować? 4. Zawierając związek już nie jestem JA ani TY jesteśmy już na zawsze MY!!!!!!! 5. Możemy, ale czy MUSIMY w tej chwili? 6. A myślałam, że ty wszystko wiesz... 7. A nie wazne, zmieńmy temat. 8. Mój mąż , a właśnie nie wypożyczyłabyśswojego na jedną noc? 9. Kazde nie moze bo jestesmy juz soba znuzeni, a moze mala wymiana partnerów? 10. Odpowiadamy na to pytanie tylko komuś mądremu i bliskiemu. 11. Sąsiadka z czwartego piętra! 12. a przepraszam , czego nie może ? zadaj precyzyjne pytanie ? 13. Jak to nie może? Przecież robimy "to" codziennie, nie słyszysz przez ścianę?? 20. Ja nie mogę sama przestawić kanapy a Tomek nie może sam zrobić obiadu. 21. rodzice adoptowanego dziecka: możemy mieć dzieci przecież danielek jest naszym synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka:) zdecydowanie jeszcze się wstrzymaj z tym testem. Co prawda u mnie przy córce jak byłam w ciąży test zrobiłam jakoś 4 dni przed @. Wyszła 2 ledwie widoczna kreska - stwierdziłam że nie nakręcam się poczekam parę dni, 3 dni później na teście już było widać. Nikt nie dawał mi szansy na utrzymanie tej ciąży, ciąża zagrożona, krwawienia jasną krwią, krwiaczek. Dużo czasu spędziłam w szpitalu, potem w domu wstając tylko za potrzebą, ale udało się:-) Dziewczyny dajcie znać jak będziecie testować, ja jak narazie się wstrzymuję. Poczekam parę dni. Choć @ już mi się spóźnia. Brdzie co ma być. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
hej dziewczyny ja po usg i okazało sie że to już 9 tydzień byłam w szoku .Ciocia mi powiedziała że te plamienie które miałam w tamtym msc to nie był okres... wiziałam serduszko i moja dzidzię ;d ale jestem szczęśliwa . Mąż jeszcze nie wie zrobie mu niespodziankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Asiulka serdeczne gratulacje! Ale się mężusz ucieszy:) Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×