Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość asiulka880204
no ja jutro idę do cioteczki na usg z samego rana powiedziała mi ze mogę wpaść kiedy chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
szkoda że w tamtym msc sie nie udało bo tak dzidzia urodziła by się moze w męża urodziny ld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
ciesz sie asiulka ze fasoleczka jest a termin znaczenia nie ma :p a co do " cud gitary " to chyba szwagrowi musze podziekowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz powiedz szwagrowi haha :D u nas tylko cud gitara bedzie, zadnych smutkow !! oo !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
jasne że się odezwę myślę ze koło 9-10 dam wam znać :) no tak termin nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę córe nakarmić potem ogarnąć pokój i kąpiel. Wszystkim kobietkom życzę upragnionych 2 kreseczek. Pamiętajcie cud gitara - musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
pa do jutra ... cud gitara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Mam do was takie pytanie. To są moje pierwsze starania o dzidziusia i tak bardzo bym chciała już wiedzieć czy się udało. Cykle mam 28 dniowe zawsze jak w zegarku, owulacje miałam 7 sierpnia Czy jak jutro zrobię test ciążowy to będzie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Tysia, ja nie czekałam ze staraniami bo poronienie było wczesne i samoistne. Potraktowałam to jako zwykły okres. No ale w pierwszym cyklu po poronieniu nie zaszłam. Teraz mam 3 cykl... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama julki 2010
Witajcie :) wprawdzie nie planuje zachodzic poki co w druga ciaze ale jakos przypadkiem weszlam na wasz watek... Przede wszystkim asiulka gratulacje :))) i spokojnych 9 miesiecy. Dla starajacych sie polecam tabletki castagnus dostepne w aptece bez recepty, mi pomogly i dodatkowo stosowalam testy owu. My o julke staralismy sie 1,5 roku, lekarz powiedzial ze mam zespol PCO i raczej naturalnie sa nikle szanse na zajscie w ciaze... Bralam castagnus 2 miesiace i na 1 usg jak juz wiedzialam ze jestem w ciazy ginekolog powiedzial ze moje jajniki nie maja torbieli :) i tak utzrymuje sie do dzisiaj czyli juz 3 lata. Nie wiem czy to przypadek czy zeczywiscie lek pomogl ale wiem ze nie ja pierwsza dzieki niemu mam dzidzie:) 3mam kciuki za kazda z was... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Mam do was takie pytanie. To są moje pierwsze starania o dzidziusia i tak bardzo bym chciała już wiedzieć czy się udało. Cykle mam 28 dniowe zawsze jak w zegarku, owulacje miałam 7 sierpnia Czy jak jutro zrobię test ciążowy to będzie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
mama julki.. dzieki za dobre słowa :D i ciesze sie ze ci sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Mama Julki też słyszałam o castagnusie. Ale ponoć jak się ma regularne cykle to nie powinno się go brać żeby cyklu nie rozwalić. Ja w tym cyklu przez pierwsze dwa tygodnie czyli do owulacji brałam olej z wiesiołka. Dziewczyny na forum bardzo sobie chwalą ten wynalazek. Może i na mnie podziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
karolka .. na moje lepiej poczekaj do 1 dnia spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
dziewczyny ja idę wykąpać córkę w sumie wody jej naleje do brodzika i sie pluskać będzie później kolacja i spać .:D a ja nie umię się już doczekać usg choć nie wiem czy na nie nie jest za szybko no ale i tak pójdę tym bardziej ze to 2 domki obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Tysia a powiedz mi czy po poronieniu byłaś u lekarza? Chodzi mi o to czy zlecił Ci badania czy leki? Bo ja nie byłam a może powinnam. Chociaz pierwsze poronienie i w dodatku tak wczesne nie traktuje sie bardzo poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Tak strasznie chciałabym już wiedzieć i tak mnie korci żeby ten test zrobić tylko boje się że jeszcze nie będzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama julki 2010
Tez slyszalam o oleju z wiesiolka :) Z tym castagnusem to nie wiem jak byc powinno i juz szczerze nie pamietam :) Ja fakt mialam mega rozlegulowany cykl przez te torbiele bo potrafilam nie miec okresu przez 3 miesiace... Jak glupia robilam testy i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam...moris
co to olej z wiesiołka ? ja o tym nic nie słyszałam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilou byłam tydzień po poronieniu na USG wszystko się goiło, więc po tym nie byłam, 33 dni po dostałam @, przychodzi regularnie, czytałam, że po pierwszym samoistym nie robi się jeszcze badań, tak też mówił lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
a ja teraz patrze na mój kalendarzyk z okresem gdzie zapisuje i coś mi sie pomyliło ;d ostatni okres w sumie plamienie 4 dniowe miałam 6 lipca to teraz powinnam mieć 4 a jest 14 to w sumie 10 dni a nie tydzień :D no ale zobaczymy co jutro mi Ciocia powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka880204
ja używałam tego oleju z wiesiołka teraz przez 3 ostatnie msc... moze to on nam pomógł troszke ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej z wiesiołka podobno pomaga, ale można go brać tylko do owu, później podobno grozi poronieniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama julki 2010
Karolka od owu minelo 7 dni Wiec chyba za wczesnie :/ ja bym poczekala jeszcze kilka dni... Chyba ze chcesz kontrolnie robic ale nie zalamywalabym sie wtedy wynikiem negatywnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×