Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Witam was dziewczynki. Dawno mnie tu nie bylo. Ostatnio lezałam w szpitalu i wszystko sie wali bo jak na razie nie mozemy starac sie o dzidziusia :( i najgorsze ze nei wiem ile czasun musze odczekac bo lekarze nie chca mi nic powiedziec i każą czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123 a na co w tym szpitalu leżałaś? agnes654 ja też nie lubiałam, zawsze miałam psy, ale odkąd mężuś kupił mi białego persa to już żadne inne zwierzaki się nie liczą:D ale myślę ze każde zwierzątko uczy odpowiedzialnosci i można na nim wypróbować jakim się będzie rodzicem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał byc rutynowy zabied bo w cytologi wyszedl mi wynik ascus no i mialam robione lyzeczkowanie do badania hist-pat. tego samego dnia wyszlam do domu ale na drugi dzien zrobil mi sie krwotok i wrocilam do szpitala. okazalo sie ze zrobila sie rana naa szyjce macicy. teraz wszystko zalezy od wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
iloska nie narzekaj nie narzekaj pomysl sobie ze moj tylko w soboty przyjezdza. kurcze juz bym chciala aby wrzesien sie skonczyl.:-(:-(:-(:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! :) weeendzik czas powoli zacząć:) Jaka u Was pogoda? na śląsku pochmurno i deszczowo .. bleeee ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) u mnie 58 dc, nadal czekam na @, jakieś objawy zbliżającej @ się pojawiły pobolewanie jajników, pare dni temu miałam czepialski dzień. Czekam aż nadejdzie ;) i od razu po niej udaje się do gina. Ja mam kotka :) takiego podwórkowego ale żyje też w domu. Kiedyś słyszałam, że zwierzęta pomagają zajść w ciąże. Mam przykład u znajomych na psie. Nie wiem jak to jest z kotami. W wielkopolsce słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
amaizing zrob nam przyjemnosc dzisiaj i zrob test:-) u mnie w pomorskim slonce swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się ;) tylko wiecie mam odstawiłam tabletki anty 9 miesięcy temu i mam strasznie nieregularne cykle. Przy tak nieregularnych cyklach moge nie mieć owulacji. Jak nie dostane okres tylko ciąza to bedzie miło :) tylko objawow brak. Po @ zamierzam udać się wszystko skontrolować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes miałam 2 dni temu zrobić test, ale zrezygnowałam. Nie chce robić sobie nadziei i wmawiać sobie ciąże, bo narazie objawow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrob ten test? bo sie stresujesz czy przyjdzie @ czy będzie brzusio i stres tez może Ci @ zatrzymać. Lepiej zrób test, jak wyjdzie pozytywny - będziemy Ci gratulować :) jak negatywny, przynajmniej będziesz wiedziała, napijesz się spokojnie winka, zrobisz sobie ciepłą kąpiel i @ przyjdzie w mig :) najgorsza jest niepewność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala1407 wiem, że to jeszcze nie ciąża, poczekam do poniedziałku. Ostatni mój cykl trwał 71 dni. Przytyłam 15kg i mam nadzieje ze to nie tarczyca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz niedoczynność? bo ja mam, jestem pod stałą kontrolą lekarza i to musi być uspokojone jeśli chcesz zajść ... mnie lekarz przepisał luteinę dopochwowo na uregulowanie cykli ..moze też zapytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem czy mam :( wiesz przytyć 15kg od odstawienia tabletek w 8 miesiecy, nagle zaczęłam puchnac. Co prawda mam siedzacy tryb zycia, ale gdy bralam tabletki to bylo wszystko w normie. Czekam na @ by móc udać się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja mam 2 kocmajstry, 2 kociczki maine coon. jedna calkiem pierdzielnieta a druga z czasowym zapalnikiem mocnego ADHD. wiec bywa ciekawie w domu. a na podworku mamy suczke owczarka niemieckiego, ktoea sieje zniszczenie nam w kwiatach i krzewach... a od dzisiaj przenosimy sie na 2 tygodnie do moich rodzicow coby pilnowac ich domu, a tam sa 3 koty i 2 psy. wiec bedziemy mieli przez 2 tygodnie 5 kotow i 2 psy do ogarniecia, na szczescie nasza psina zostaje u nas na podworku i babcia bedzie jej dogladala bo inaczej bysmy chyba oszaleli. mnie od rana pobolewa podbrzusze, takl malo fajknie ciagnie mnie jakbym miala @ dostac. mam nadzieje, ze nie przylezie. od wczoraj biore duphaston coby podniesc poziom progesteronu i wspomoc cialko zolte gdyby sie udalo. a za oknem to mam masakre. ciagla paskudna mzawka... na szczescie nie mam jakiegos ciezkiego dnia w pracy wiec jakos funkcjonuje... no i zaraz maz mi ma podrzucic moj nowy telefonik, bo akurat ma byc u mojego szefa, a opdebral go z salonu, wiec chwile pewnie sie nim pobawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazing a moze idz wlasnie teraz do lekarza? Moze warto zaczac odrazu leczenie no bo jak masz takie dlugie cykle od odstawienia tabletek to cos chyba nie tak? Moja kolezanka takze ma chora tarczyce i przytyla 20 kg a w ciaze zaszla juz w pierwszym cyklu staran. Teraz jej synus ma juz miesiac :) Mala - piszesz ze od wiesiolka wyskoczyly ci pryszcze. Mi na twarzy tez cos wyskoczylo, wielka krosta pod samym okiem , nie jest to pryszcz chyba bo nie da sie tego wycisnac , w buzi zas na dziasle mam wielka kroste takze. Czy to moze byc od wiesiolka czy poprostu znieg okolicznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy spróbuj aqua femin :) ja wcinam tabsy i lekka poprawa jest :) macchiato ja mam persiczkę :) jest zabójcza :) maine coony są przepiękne :) który to twój dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka na pewno nie mozemy zapominać że to spora dawka tłuszczy w tym wiesiołku ;/ proponowałabym Ci na tydzień odstawić, jak Ci się cera poprawi to znaczy że to wiesiołek, jak nie - to coś innego, może dieta, za dużo słodyczy? ciężkich potraw? ja odstawiłam wieśka na tydzień i cera jak u niemowlaczka, a przez kilka dni stosowania wyglądalam gorzej jak moja dojrzewająca siora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis 22 dc, też boli mnie podbrzusze jak na @, biorę luteinę, owulka w granicach 20 dc do teraz ?! nie wiadomo na 100%, temp 37,2, a w 20 i 21 dc była 36,9/37 bo termometr mam maloczytelny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka słyszałam, że najlepiej iść do gina po @, a myślę, że lada dzień powinnam go dostać. Chociaż tak dziwnie łapią mnie skurcze i bóle brzucha promieniujące do podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala1407 brałam aqua femin, bo myślałam, że zejdzie ze mnie woda. Niestety brałam pare dni i nie zauwazyłam poprawy więc z nich zrezygnowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka85 będziemy więc testować razem :D amazingcrazy jak z każdym specyfikiem efekty działania mogą być widoczne dopiero od 2 tyg-miesiąca stosowania ! ja bym na Twoim miejscu wykorzystała opakowanie do końca i wtedy podjęła dec o rezygnacji bądź kontynuacji. macchiato czy chroagon to mniej więcej to samo co pregnyl? i jakie masz objawy po tej owulce, przede wszystkim jak tempka? bo u mnie też już niby po owu a temp mi wzrasta z dnia na dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala-- choragon to z tego co wiem zamiennik prengylu, w mierzenie tempki sie nie bawie. jakos do mnie nie przemowila ta metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do was :) otóż jakoś od 2 dni chwilowo łapią mnie skurcze i czuje ciągniecie całego brzucha az do podbrzusza. Zaniepokoiłam się, bo nigdy tak nie miałam, zawsze pobolewał samo podbrzusze i to ciągle. A to są takie nagłe uciski. Czy to może być jakis symptom ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazing - ojej, napewno uda sie w przyszlym miesiacu. Chyba jeszcze zadnej z nas sie nie udalo :(. Ale napewno sie uda do swiat jak to nam elli przepowiedziala. Kazda z nas cie rozumie :( nie mozemy sie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dziendoberek! dzisiaj maz przyjezdza i znowu bedziemy dzialali. tez mam nadzieje ze wszystkie do swiat ujzymy II kreseczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×