Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Gość Iwona_na_diecie
Dziewczyny a coś ćwiczycie czy tylko dieta? U mnie przez te dwa tygodnie była tylko dieta ale dziś rozpoczęłam a6w i 15 minutową jogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nie przejmuj się takimi wpisami, zawsze ktoś się znajdzie , kto będzie szukał sensacji, takie są realia pisania na kafe , trzeba to olać i dalej robić swoje. Co do ćwiczen to ja od jutra zaczynam już systematycznie pół godzinki na hula hop, rolki , od wrzesnia zaczynam aerobic 2 razy w tygodniu, miałam do pracy jeździć rowerem ale jestem za leniwa , musiałabym godzine wczesniej wstać , a po pracy zanim dojadę do domu, trochę dużo czasu to zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze basen - ale teraz okazyjnie bo od października będę znowu miała kartę multisportu to wtedy 3 razy w tygodniu :) Sporadycznie rower :) I szybkie marsze bo to uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to,jak zalamany czlowiek. Wlasnie dzwonil brat,za 3 tyg.chrzcza dziecko,mam byc chrzestna. A mial chrzcic w pazdzierniku. Wydatki na szkole i jeszcze to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny szukam topiku odpowiedniego bo większość szybko umiera... Ja w skrócie uwielbiam wszystko co niezdrowe i pomimo że 3 lata temu schudłam 20 kg z 80 do 60 to teraz znowu ważyłam 75. Postanowiłam troskę popracować nad sobą bo max chce ważyć 68kg. w tej chwili na wadze 73 i zobaczymy co będie- odpuściłam colę którą piję litrami, kebaby codzienne. Powalam sobie na fast foody w weekendy i cole też. Ostatnio tak schudłam i myślę że tym razem też się uda:) Mam 17cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi, ja robiłam dziś 1 dzień... ale kiedyś już próbowałam i doszłam do 10 dnia czyli 1/4 wykonałam i powiem Ci, że już po tym czasie brzuch był ładniejszy... widziałam też efekty innych dziewczyn i były powalające. Wpisz sobie w google a6w efekty i powinny wyskoczyć zdjęcia. Ja chcę zroibić pełen cykl - zawzięłam się i wierzę w efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki a miłe przyjęcie:) Ja poprzednio odpuściłam sobie wszelkie niezdrowe żarcie od pn do pt a w weekendy coś tam sobie powalałam ale jadłam dużo mniej niż zwykle. Pamietam np że uwielbiałam na śniadanie zjeść berlinkę z kromką chleba, później bakusia waniliowego, na obiad jakiś mały kotlecik z ziemniakiem i warzywem a na kolację znowu jakąś kanapkę czy dwie:) i tak schudłam ale ja uwielbiam gotować i jeść. Pochłaniam masę słodyczy (kremówki kocham wręcz) a i tak nie ważę dużo jak na takie jedzenie:) Uciekam spać bo mąż mnie woła. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona_na_diecie jeszcze nie widziałam, trudne to? ja teraz postawie na orbitrek mam nadzieje ze pomoze:P znacie kogoś kto zgubił np 30,40kg??? Ja sie boje o to ze jak schudne do np 60kg ze mi skora bedzie wisiała :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi musisz ćwiczyć, wszystko zależy jak bardzo masz elastyczną skórę , trzeba stosować kremy balsamy, ujędrniające, ja używam z serii eveline bardzo dobre a w miarę tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.cola. one chyba 15zeta z hakiem:P ja tam różnych używam:P nie ciagle jednego:) właśnie czas cycki wysmarowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ja mam orbitreka leży gdzieś na działce i pewnie pajęczyna go okrywa, mi za bardzo nogi cierpły i jakoś nie bardzo mi szło , nie mam za bardzo w domu na niego miejsca, bo może jak by gdzieś tał w zasięgu wzroku to pewnie bym poćwiczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi to podstawa, moja koleżanka, która bardzo dużo schudła mówiła, że wszędzie ma ładna skórę nie obwisłą, ale jedyne co jest masakryczne , to biust , dlatego myśle, że trzeba zainwestowac w dobry stanik , kremy i masaże, musisz męża zaangażować na pewno nie pogardzi hi, hi przyjemne z pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika własnie podobno tak trzeba jeden dzien w tygodniu można jeśc wszystko na co ma się ochotę, ale w miarę rozsądku, można np zjeśc kostkę czekolady czy kawałek pizzy, wszystko po to, żeby np. po miesiącu restrykcyjnej diety nie rzucic się na jedzenie i jojo murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia69
Hej! Mam 17 lat i waze 68kg, również chce schudnac! :) próbowałam już parę razy, ale mi się nie udało :/ może z wami będzie mi lepiej :) a co do a6w. Tak, efekty są mega, ale bardzo ciężko dotrwać do końca. Ćwiczenia są bardzo ciężkie. Ja wytrzymalam 6 dni. I to nie jest tak, że dlatego, że bardzo lenina jestem, bo nawet wysportowana kiedyś byłam dobrze, tylko po prostu trzeba w to włożyć dużo czasu i wysiłku. Ale trzymam za was kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dla mnie nie są mocno trudne... wiadomo na początku bywa ciężej ale potem wchodzi w nawyk i już na pamięć znamy ćwiczenia i serie powtórzeń. Ale tak jak pisała Sal - tu trzeba systematyczności - 42 dni z rzędu trzeba zarezerwować na a6w - na początku jest mało powtórzeń więc zajmuje to 10-15 min ale potem pewnie ten czas się mocno wydłuża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysiegam że nie zjem chipsów
Cześć dziewczyny:) Dołączam do was! Od dziś koniec ze słodyczami, chipsami i kolacją (moją zmorą są kolacje o północy;( ) I ćwiczenia- tenis, szybkie 3-km spacery, może biegi:) Uda nam się!! Paula, 22 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi męża wygnałas na 3 tyg, ale masz dobrze, ja też bym chciał swojego się pozbyc choćby na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysiegam że nie zjem chipsów
Iwonka, patrzę na stopkę i się zastanawiam, czy nie za szybko chudniesz. to znaczy, bardzo Ci gratuluję i zazdroszczę:D Ale mam nadzieję, że się nie głodzisz, można się szybko wyniszczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×