Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

hmm z tego co ja pamiętam na pierwszej wizycie też nie mialam zakladanej karty ciaży dopiero po pierwszym usg(a robil mi je inny lekarz) może poprostu jeszcze za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasniee wrocilam z biura, po drodze jeszcze kupilam sobie krem przeciw rostepom tołpa dermo body, mum. Jakie Wy stosujecie kremy? I mam jeszcze pytanie odnosie jedzenia, nie weim czy za malo nie jem, ale wiecej mi sie nie chce, dzis np. Zjadlam: 0800 soku pomarancz, inka z mlekiem, platki gorskie z mlekiem i skrojonym jablkiem 1100Latte bezkofein, wrap z parta rybna 1700banan Teraz zjem salatke z rukola, pomidorami i mozarella i chyba tyle. Normalnie jestem obzartuszkiem, a teraz to tak srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po pierwszej wizycie... u mnie trwała z 5 minut, dostałam skierowanie na usg za 2 tygodnie, krótki wywiad, badanie i czesc tez inaczej sobie wyobrazałam pierwsza ciazowa wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja jak byłam w pierwszej ciazy to nic nie mogłam przełknac na poczatku to jest normalne...ja jeszcze zadnego kremu nie mam musze jakiś sobie zakupić... ranyy ale mnie pocieszyli:o dodałam sobie fotke z usg na facebooka a kolezanka mi napisała że dużo sie naczytała o ciązach mnogich i widzi że wyrazne u mnie jest jedno mniejsze i pewnie się nie rowzija:o noż nie ma to jak pocieszenie:o a ja znowu mam czarne mysli;o ze to plamienie jest wlasnie tego oznaką:o a mój mąż tak strasznie sie cieszy:o jezuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, nikt normalny by czegoś takiego nie napisał, a zjebami genetycznymi nie ma się co przejmować. Wyobrażasz sobie wpisanie pod zdjęciem np. córki koleżanki tekstu: ma wysokie czoło, a tyle czytałam o wodogłowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis przechodze katusze... brzuch mnie tak nawala przez caly wieczor do tego doszly wymioty.... zaczynaja sie uroki ciazy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak:( masz racje tzn ona mi to napisala na pw a czlowiek chcial sie tylko podzielic swoim szczesciem...wiem ze tak mozw byc ale ja wierze ze bedzie ok...u mnie wymiotow nie ma:d jeszcze hehe jakos nie teskno mi za nimi:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, moim zdaniem najlepszą metodą jest wdupiemanizm i olewizm gdybym miała się przejmować wszystkimi intelektualnymi amebami już dawno zapakowaliby mnie w kaftan chociaż przyznaję, że przed zmianą pracy analizowałam wszystko w pracy mam taką załogę starych tępych paskudnych ropuch (to bardzo delikatne określenie w porównaniu do tytułów nadawanych im przez innych współpracowników), które razem plotkują i same tworzą sensacje wg własnej finezji każda z osobna jest oczywiście najpiękniejsza i najmądrzejsza i najwięcej jej się należy,więc non stop się o coś ścierają każda (z urody kartofel) ma oczywiście ogromne powodzenie, jest przecudnej urody i musi się opędzać oczywiście mają problem z napisaniem maila, ba, z wejściem na pocztę nawet żadna nie potrafi pisać i mówić poprawnie w języku polskim żadna nie potrafi poprawnie wypełnić wniosku, pomimo, że zajmuje się tym od lat ... ale to jest nic, bo przecież znają życie,tj. potrafią kręcić i oszukiwać, jak trzeba mataczyć - dlatego są najmądrzejsze za to muszę przyznać im, że niesamowicie wzbogaciły moje życie: doceniam bardziej normalnych ludzi a takie jamochłony mam gdzieś mam za to alergię za znawców życia i wszystkiego, co w życiu przytrafić się może, więc taką koleżankę potratowałabym "soczyście" i miałabym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
"najlepszą metodą jest wdupiemanizm i olewizm" I juz Cie uwielbiam ;D:D:D co do kremow na rozstepy- rozmaiwalam z gin i powiedziala ze kremy od 3 miesiaca mozna dopiero !!! a teraz tylko oliwka albo duza ilosc i czesto balsamy do ciala mocno nawilzajace! ;) ja dzis bezobjawowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też gdzieś wyczytałam, żeby na początku ciąży się wstrzymać z takimi specyfikami o odłożyć na półkę balsamy wyszczuplające i antycellulitowe, kremy i maści na trądzik etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam zamierzam sie smarowac tym moim kremem, przeczytalam sklad i nie ma tam nic podejrzanego. w balsamy wyszczuplajace to ja i tak nie wierze - trzeba cwiczyc i tyle. Normalnie to zwyklego nawilzajacego dove uzywalam. jak mlode ma byc zdrowe to bedzie - 2 tygodnie temu w weekend brałam udzial w przelajowych zawodach rowerowych i zapierniczalam po blocie pod gorke kilkanascie kilometrow. jakby faktycznie bylo tak, ze ciaza jest taka licha, to pewnie by sie nie zagniezdzila itd. mysle, ze troche zdrowego rozsadku nam nie zaszkodzi :-) milego- bez-rzygowego dnia Was zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:)Pozdrawiam z Bukowiny Tatrzańskiej 3 dni mnie nie było, a tu tyle nowych osób o ilości stron nie wspomnę. Powiedziałam o ciąży w poniedziałek-bardzo się ucieszył. We wtorek bylismy na Gubałówce, a wczoraj wdrapaliśmy się na Giewont, Choć pod koniec trochę brzuch zaczął pobolewać, Dziś od rana chce mi się pić jak smokowi :P poza tym innych objawów brak Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka 28
Cześć dziewczynki :) mam nadzieje ze można się do was jeszcze dołączyć ?:) to taki skrócony opis mojego przypadku: ostatnia@ 3sierpnia , wrześniowa nie nadeszła ale za to dwie bardzo grube krechy na teście :):):) 10.9 miałam pierwsza wizytę u lekarza zrobił usg,i wszystkie inne badania , założył kartę ciazy z terminem na 10.5 :):) niestety w środę miałam jakieś bardzo delikatne plamienie znów wizyta i usg i jak narazie nic się złego nie dzieje :) wyobrazcie sobie ze na wizycie drugiej już biło serduszko a w poniedziałek jeszcze nie:) następna wizyta za tydzień i już nie mogę się doczekać ! Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych mam:) nie wiem czy wszystko dobrze robię , ale nie wymagajcie proszę zbyt wiele to moje pierwsze forum w życiu:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maderka ale ja ci zazdrosze::D tak mi sie marzą góry:D byłam kiedyś w Bukowinie na kolonii ale to bylo dorych kilka lat temu:) Niespodzianka28 zapraszamy:) no i gratuluje:) ja za tydzien tez mam wizyte i sie doczekac nie moge:D i mnie tez plamienia dokuczaja heh widac ze to bardzo czeste jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis ja juz sie nie przejmuje:) za to dopadają mnie coraz sliniejsze mdłosci:o a piersi bola że ho ho ale to dobrze znaczy ze wszystko jest ok:) ale za to jaki miałam sen dzisiaj:d sniło mi się ze zajdałam się goframi z bitą śmietaną i owocami lodam galkowymi:D wyobrazcie sobie moje rozczarowanie i ogramną chec na te gofry jak się obudziłam:d fakt w lodówce miałam bitą smietanę i w szafce gofry wiec jak tylko sie obudziłam podrepatałam do kchni:D ale okazało się (jak na złosc) dozownik od bitej smietany sie popsuł i gorfy się zeschly:P haha ja to mam szczescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola - jak masz silne mdłości, to przy bliźniakach bardzo w porządku. Tobie znacznie bardziej rośnie hcg i stąd te mega-rzyganko. Ja z kolei wczoraj rodzicom powiedzialam wczoraj - to sie b. ucieszyli. Troche mi mama potem jeczec zaczela, ze to a tamto i ze przeciez ja w wawie nie bede rodzic, tylko w szczecinie - jakby to mialo byc jej dziecko a nie mojego Ukochanego :-) a tata dzisiaj rano do mnie dzwoni i pyta - i co? jestes jeszcze w ciazy? o tempora, o mores :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie wymotować nie wymiotuje jedynie cofa mnie czasami nie sa az takie sline ale np papierosa juz bym nie zapaliła...TO ty xe Szczecizna jestes? ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie dopisuje, bo potem znowu zapomne Nick............. ...cykl starań......liczba dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............01.05.2013 Zuzis...................28................................02.05.2013 Zafasolkowana........?................?................02.05.2013 majówka 2103........1...............1?................06.05.2013 jodyna.................?...............1..................07.05.2013 madrenka.............0...............0.................10.05.2013 kamelia majowa.....0................0.................10.05.2013 LuisaMaj..............1...............1............... ..29.05.2013 AniaW.................2...............0.................10.05.2013 jusaa27.............ok27............1..................20.05.2013 lilith-marlie..........11..............0..................20.05.2013 Troche nam tabelke wyprostowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczynki porabiacie? ja wlasnie gotuje obiadek i za niedlugo ide po małą do przedszkola:) słabo cos mi dzis...uroki ciąży:) złapała mnie dziś chetka na schabowego z pieczzarkami:d choc kolezanka mówila ze w ciązy nie powinno się jesc pieczarek bo moga stanac na żolodku tak powiedzial jej ginekolog...hmm ciekawe...a jak tak lubie pieczary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wychodze z biura i ide sobie na comiesieczne zabiegi dla urody :-) na kolacje zazyczylam sobie u mamy krolika w smietanie :-D a jutro uuuuuuuuuurloooooooooooooooooooooop :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis - ale ja na wosk poszlam :-) no chyba, ze kobieta w ciazy ma przez 9 miesiecy stac sie wlochata malpa i to tez zabronione hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona na na
Zuzis złośliwa babo ale ty jesteś śmieszna z tymi swoimi teoriami na temat co wolno a czego nie w ciąży . Nie jedna już zrezygnowała z tego forum przez twoja złośliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego twierdzisz ze Zusis jest złosliwa? chciala przeciez tylko pomóc coś w tym jest złego?:) nie ma co się bulwersowac:) ja własnie zjadłam sobie kolacyjke i zapewne na tym się nie skończy:o jak tak będe dalej jesc to juz sobie wyobrazam jak bede wygladac za jakies 2-3 miesiace;o a jesli chodzi o krem na rozstepy to ja uzywalam w pierwszej ciazy od początku bo wszystko mi szlo w biust i musialam jakos zainterweniować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka...3
Cześć Dziewczyny gratuluje Wam dwóch kreseczek :) Ja też mam termin na maj 2013 ,najprawdopodobniej 7:) Dzidziuś nam wyszedł w drugim miesiącu starania Jestem teraz w 4 tyg Mam 29 lat To moje pierwsze bejbii Czuję się super, pomijając ból piersi i lekki ból podbrzusza. Rano mam ochote na winogrona a w nocy piję mleko, co mi się nigdy nie zdarzało. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×