Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość anka30!
a u mnie własnie od ok 2 tygodni wypycha mi brzuch jakoś tak wysoko, że jak założe odcinana bluzke pod piersiami to widać takie wypchnięte coś :) i swędzi, szczypie itp od środka na wyoskości pępka. Ja to strasznie jestem wyczulona na te wszystkie "zjawiska" wewnątrz mnie ale to chyba po tym szpitalu mi tak zostało....a poza tym podobno przy 2 dziecku już się tego nie zauważa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
Hej dziewczynki :) Co do mojego libido... hmm wole nawet nie myśleć o sexie, bo mamy zabronione od lekarza i już 4 miesiące (!!!) nie było sexu :( sama nie wiem jak ja tyle wytrzymałam a nie zapowiada się żeby lekarz zmienił zdanie, chyba przy łożysku przodującym jest to do końca ciąży nie wskazane. Były dwa razy jakieś "zabawy" z mężem ale po dochodzeniu jakoś mnie brzuch boli i boje sie robić cokolwiek :( ehh.. A tak poza tym to czuje się dobrze, maleństwo szaleje także jestem spokojna :) wczoraj w nocy jak chciałam spać to tak się wierciła że aż nie mogłam zasnąć. A co co imienia to mam problem... Imię właściwie miałam juz wybrane ale teraz mam wątpliwości. Pojechaliśmy w weekend do mojej rodziny i jak powiedziałam ze chcę nazwać ją Nadia cała rodzina zaczeła się śmiać, ze jakieś ruskie, a czy polskich nie było?, że to tak jak Kewin i cała rodzina na mnie siadła tak że aż samej odechciało mi się tego imienia chociaż zawsze mi się podobało. Oni są bardzo tradycyjni i nie lubią udziwnionych imion, brat np. dał dziecku zwyczajne Adaś. A mi właśnie podoba się coś nowocześniejszego a jednocześnie nie "przesadzonego" Myślałam też nad Milenką albo Amelką ale Amelka sie mężowi nie podoba i jest chyba pełno Amelek, a Milena.. hmm nie jestem przekonana, boje się ze będą wołać "Milka" a to mi się tylko z krową Milką kojarzy .. Ja to mam dylemat ;) A Wy jak obstawiacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia mi się podoba, pasuje do mojego Borysa :) też słyszałam, że ruskie, ale mi to akurat zwisa i powiewa, co ktoś sądzi, tym bardziej, że to prostackie i chamskie takie wtrącanie się, a opinia prostaka mnie samej nie interesuje jeśli chodzi o libido, to na szczęście powróciło i z chęcią molestuję męża pierwszy trymestr to byłą porażka, potrafiło mi się zrobić niedobrze w trakcie i biegłam wymiotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Ja nie wiem jeszcze co tam sie u mnie kluje ale dla dziewczynki to już mam od dawna Antonina natomiast z chłopcem miałam problem bo zawsze chciałam Gabriel ale moja teściowa to Gabriela.... i jakos tak juz nie chce :) ale chyba jak coś będzie Bartosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie znam płci.. a jeśli będzie dziewczynka to będzie właśnie Amelka! ;) śliczne jest to imie.. a do chłopca wybierze mój narzeczony ;) mnie też jakby swędzi brzuszek, ale to dlatego, że skóra się trochę rozciąga... ;) w którym tygodniu poznalyście płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki...ania wszystkiego naj naj:) a co fo lipido heh dla mnie sex moglby narazie nie istniec:) nie mam ochoty wogole:( a tak po za to ile razy dziennie czujecie kopniaki?? Bo ja tak z rana kilka razy dzis byly 3 w ciagu dnia prawie nic ale ciagle w sumie cos robie a jak juz usiade to nic nie czuje bo pewnie malec spi wtedy, no i kilka kopow wieczorem i jeszcze czesto sie wypina...a co do brzucha to u mnie jest nisko tak mi s ie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja nadal nie jestem pewna czy czuję ruchy dzidzia czy może to jelita. Moja Pani Gin mówiła, że poczuję je dopiero bliżej 20 tygodnia. Teraz jestem z 17t3d. Imiona już mamy wybrane, Danielek lub Zuzia. A libido spadło, może przez to, że cały czas jestem zmęczona i dopiero od dwóch tygodni nie wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno mnie nie było :) U mnie też już czuć kopniaki i nie wiem czy przypadkiem nie czuję czkawki maluszka... :D Byłam niedawno na USG ale maleństwo się zasłoniło i nie było nic widać. Kolejne USG 19.12 więc mam nadzieję, że w końcu się pokaże :) Generalnie jeśli dziewczynka to miała być Lenka, ale od dwóch tygodni chodzi za mną imię Wiktoria i raczej Wiktoria zostanie. No chyba że będzie chłopczyk to wtedy będzie Filip :) Pozdrawiam mamusie i życzę dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam wszystkie mamy:) u mnie libido tez slabo,ale moze przez to ze mieszkamy teraz u rodzicow moich(bo u nas remont) mi nie odechcialo,no i ciagle zmeczenie wchodzi w gre,caly czas na spanie mnie bierze. U mnie bedzie Tymoteusz albo Antonina,ale chyba bedzie chlopak-mam nadzieje ze dowiem sie w przyszla srode:) czasami mam wrazenie ze czuje juz ruchy dziecka ale w sumie nie wiem czy to dzidzius;) no i caly czas bym jadla mandarynki albo pomarancze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola - mi też się coś wydaje, że mam nisko ten brzuszek ale rośnie do góry. Mój lekarz na moje pytanie czy tak ma być zapytał a gdzie bym chciała mieć macicę - pod żołądkiem? :D także jest ok. Co do ilości kopniaków to u mnie 18t6d i są co prawda mocniejsze niż na początku ale jestem je w stanie wyłapać ok 3-5 razy dziennie a czasami zdarzają się spokojniejsze dni i czuję tylko raz czy dwa. To zalerzy jak się dzidziuś ułoży. Kurcze przełożyli mi wizytę u połoznej ze środy na czwartek :/ Co do libido to widzę że nie mam jeszcze najgorzej...bo chyba lepiej nie mieć ochoty niż ją mieć a nie móc nic z tym zrobić. Jakoś przedszymamy tą posuchę my i nasi faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są mdłe ja uwielbiam pomarańcze, a wcześniej nie przepadałam, bo były dla mnie za kwaśne a teraz takie świeże, orzeźwiające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Chyba tak, ja tez jem na kilogramy pomarańcze i mandarynki:) U mnie brzuszek się zaokrągla, rano jest okrągły na samym dole, wieczorem cały ( jelita wypchane pomarańczami:D) Ale ruchów dalej nie czuję, cos mi tam bulgocze w brzuchu, ale kto wie czy to on czy pomarańcze;) A co do imion to będzie albo Krzysio albo Blanka:) Rodzina średnio zachwycona, ale to nasze dziecko i nazwiemy go tak jak nam się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie imie wybrane tylko dla dziewczynki - Lenka , dla chlopczyka poki co brak. Libido zmalalo calkowicie ...ochoty na sex praktycznie nie mam wcale... mam nadzieje ze to sie zmieni bo M strasznie nie zadowolony ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno do 25 tygodnia można nie czuć ruchów maleństwa, a potem ich brak jest już niepokojący. Co do seksu, to teraz chce mi się o wiele mniej, ale głównie przez to, że czuję cały czas rozciąganie, nie jestem też taka giętka jak wcześniej :P To wszystko powoduje mniejsze chęci ;) Dzisiaj dotarł do mnie strój kąpielowy jednoczęściowy dla ciężarnych :) Brałam rozmiar M/L i jest dla mnie prawie idealny tzn. będzie lepiej przylegał, jak brzuszek urośnie troszkę większy. Zapłaciłam 139 zł. Jeśli będziecie szukały też dla siebie, to chętnie polecę :) Mała kręci się w brzuchu tak często, że nie liczę. Jednak większość to nie są typowe kopniaki, ale wiercenie się, napinanie ciałka (tak wnioskuję), a kopniaków trochę mniej. Śpijcie dobrze dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith: Obwodów Ci niestety nie podam, bo ich nie znam i nie mierzyłam :) Miseczkę mam 75E, ale się zmienia, a wzrost 168 cm. Nie jestem ani bardzo szczupła ani tęga, a rozmiarówkę do tych strojów mają: xs/s, m/l, xl/xxl. Miseczka w tym stroju jest prawie idealnie do mnie dopasowana, jedyne co, to strój leży lepiej przy jeszcze większym brzuszku (po bokach są marszczenia materiału dla rosnącego brzuszka i jak na razie jest jeszcze z przodu sporo miejsca). Wybrałam m/l na czuja, pomyślałam, że dwa pozostałe rozmiary będą albo za wielkie albo za małe. Aha, miseczka jest usztywniana tradycyjną gąbką jakmw strojach kąpielowych, może trochę bardziej miękką, no i mam jeszcze luz pod biustem, ale w tym przypadku zależy to też od rozmiaru brzuszka. Zobacz sama na te stroje: http://prettymaternity.pl/kategoria/stroje-kapielowe Kupiłam jednoczęściowy Saint Tropez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego forum rozjeżdża ten link, chyba, że tylko ja to tak widzę. "stroje-kapielowe" na końcu mają być razem ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja juz po wizycie u poloznej slyszalam nareszcie serduszko:) teraz juz odliczam dni do usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwona24
Witam. Ja dopiero ostatnio wpadłam na ten temat na kafeterii także bardzo chętnie się dołącze :) Mam termin na 15 maja:) i teraz 17 tydzień ciąży i 17 grudnia mam usg:) także wtedy może dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka ale od wewnętrznie czuje że chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2008 ja jeszcze nie mialam tej przyjemnosci zawsze sie sukbanec gdzies chowa i polozna nie moze go znalezc ;) Drogie kobietki mam ogromny problem i cicha nadzieje ze mi cos doradzicie. nie wiem co sie dzieje ale jak tylko wychodze z domu piersi mi tak marzna ze mam uczucie jak by mi ktos wbijal gorace igly tam.... nawet jak niewiadomo jak grubo sie ubiore nic nie daje juz nie mam pomyslow co z tym zrobc a to jest okropny bol ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza aleksandrowa
katranka, przepraszam, że się wcinam w temat (mam termin na kwiecień), ale tak przypadkiem przeczytałam Twój post o imionach i chciałam zapytać, czy co do Blanki macie duże dylematy, jesli oczywiscie bedzie córka. Ja się własnie waham między Iga a Blanką i sama juz nie wiem. Igę można zdrabniac na milion sposobów, a Blanka to Blanka:-)No i czy nie będą mylić z Bianka...Jak Wasi bliscy zareagowali na to imię? Z góry dzieki za odp!Pzdr! p.s.co do Nadii, baaardzo ladne imię!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi polozna wlasnie mowila ze czasami moze byc tak ze maluch tak sie ulozy ze nie da posluchac:) mi sie na szczescie udalo:d szybko znalazla:) a co do piersi to hmm...nie mam pojecia co ci doradzic moze dziewczyny beda wiedzialy,moze trzeba jakis cieplejszy stanik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie :) to widzę ze ja chyba jakaś inna jestem :) moje libido urosło do niewyobrażalnych rozmiarów :) pierwszy trymestr był ciężki ale wszystko wróciło do normy. Dziewczyny co do imion to przecież to są wasze dzieci i nie musicie nikogo pytać o zdanie ... jakiego imienia byście nie wybrały to i tak z czasem wszyscy sie przyzwyczaja i pogodzą z wasza decyzja :) No i witamy nowa mamusie :) Dziewczyny czy któraś z was chodzi na basen , jeśli tak to na zwykły czy niechlorowany ...miałam sie zapytać lekarza i zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Natasza... nie zastanawialam się nad zdrobnieniem, samo imię w sobie jest takie dość miekkie:) po prostu jakos tak mi utkwiła już dawno ta Blanka w głowie. Ale kwestia zostaje jeszcze otwarta, może spojrzę po porodzie na swoje dziecko i powiem : no przecież to taka Marysia;) Rodzina może nie jest zachwycona, ale nikt specjalnie sie nie burzy przeciwko imieniu, w końcu to nasz wybór:) Dziewczyny, a nie boicie się chodzić w ciązy na basen? Ja czasem łapię infekcje intymne, własnie tylko i wyłącznie po basenie:/ tym bardziej w ciązy wole nie ryzykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie tez odkąd jestem w ciazy nie byłam jeszcze na basenie i ni miałam infekcji ... tez często łapałam na basenie i dlatego mam opory , ale troszkę mnie kusi żeby spróbować bo brakuje mi pływania :( Blanka to bardzo ładne imie :) Dzisiaj rozmawiałam z moim 5 letnim bratankiem przez telefon i tak sie wzruszylam ... opowiadał mi jaki straszny koszmar mu sie śnił :) ugryzł go wąż ale tatuś go uratował :) ja tez chce syneczka ! Trzymajcie kciuki w poniedziałek żeby coś tam dyndalo :)dobrej nocki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny was tez tak brzuch swedzi?? ja codziennie się smaruje rano i wieczorem balsamem a swedzi mnie jak nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×