Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

No to trzymamy kciuki!:) i czekamy na wiesci;) ja bedac na L4 jestem duzo spokojniejsza(nie ma stresow zwiazanych z praca),relacje z mezem sie poprawily i juz mysle o dzidziusiu,o komletowaniu wszystkiego i o szkole rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy kciuki!:) i czekamy na wiesci;) ja bedac na L4 jestem duzo spokojniejsza(nie ma stresow zwiazanych z praca),relacje z mezem sie poprawily i juz mysle o dzidziusiu,o komletowaniu wszystkiego i o szkole rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymamy kciuki!:) i czekamy na wiesci;) ja bedac na L4 jestem duzo spokojniejsza(nie ma stresow zwiazanych z praca),relacje z mezem sie poprawily i juz mysle o dzidziusiu,o komletowaniu wszystkiego i o szkole rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po usg wszystko z dzidzią w porządku:) jestem bardzo szczęśliwa bo ujzałam dwie dorodne kuleczki z wystająca antenka:D:D:D:D bedzie synuś!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola gratulacje!!!!! Super prezent przed samymi świętami, no i najpierw córcia, teraz synek, po prostu super :D :D :D Bardzo się cieszę kochana :* Dziewczynki mam pytanie: wiem, że niektóre z Was kupowały już biustonosze do karmienia. Polećcie proszę jakie. Moje cycki postanowiły wyskoczyć z kolejnego rozmiaru, to wsadzę je już w biustonosz do karmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyszka naprawde prezent cudowny i wymarzony:) tak bardzo synka chcialam miec i sie udało az nie moge uwierzyc:d teraz tylko zeby sie zdrowo rósł:) moja corcia tez sie ucieszyla bo chciala braciszka:) to ja sie podłączam pod twoje pytanie co do biustonoszy bo tez mnie to interesuje,planuje sobie zakupic zawsze to jakies udogodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja mam z alles bawełniane, ale szukam tez takiego wyjściowego z drutami. W tych miękkich stanikach nie czuję się atrakcyjna więc używam je gł po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypana sniegiem
Hej, troche was tu poczytałam widze że wprawione "ćiezaróweczki" więc o coś się was zapytam bo wczoraj zapomnialam zapytać lekarza więc może odpowiecie za niego. Jestem w 17 tygodniu ciąży, od 1,5 miesiąca biore luteine wczoraj byłąm na badaniu i oprócz usg miałam badanie ginelkologiczne i lekarz stwierdził że wszystko jest ok czyli macica miekka a szyjka twarda i długa - no i w tym momencie powinnam zapytać lekarza czy moge uprawiać seks ale.......zapomniałam!!!! To badanie ginekologiczne wybiło mnie z rytmu i zapomniałam połowy pytań :) Jak dziewczyny myślicie? Raz na jakiś czas bez szaleństw? Wiem, że moje pytanie może wam sie wydać dziwne ale moje libido tak podskoczyło że nigdy do tej pory tak mi się nie chciało seksu jak teraz :) Aż sama jestem sobą zaskoczona :) Poza tym ostatni raz kochaliśmy sie z mężem pod koniec października więc aż wszystko we mnie chodzi hehehe :) Wam też tak chce się seksu? ja jestem w szoku bo nigdy mi sie aż tak bardzo nie chciało....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Wczoraj byłam na usg i myślałam, że moja dzidzia zrobi mi prezent na świeta i bede wiedzieć już co się kluje a tu nic....nie chce współpracować :) Moja gin powiedziała, że jest w takim tygodniu, że kiepsko go widac na usg i faktycznie usg trawo 2 minuty zdarzyła zrobić 1 zdjęcie dla tatusia ale chociaż ładnie sie odkręcił że widać oczka, nosek, ciemiączko :) Sprawdziła tylko tętno i to wszystko. Troche skrzywiony do pupy ma 10 cm wiec jako wyprostowany i z nożkami daje mu ok 12cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasypana sniegiem mi sie wydaje ze skoro jest wszystko ok to mozesz wspołzyc normalnie:) Ania a ty juz połówkowe miałas czy nie jeszcze? na nastepnym usg pewnie bedzie widac:) ja tez myslalam ze dzidzius nie bedzie wspolpracował tymbardziej ze przez ostatnio 2 dni czułam kopniaki gdzies w głębi brzucha no ale zrobił mi ogromną niepodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Nikola ja połówkowe będe mieć 14 stycznia wtedy bede 20t5d no i wtedy musi już mi sie ujawnić :) Zasypana mi też sie wydaje ze mozesz uprawiać seks skoro z szyjka i macica wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama majowa:)
trochę zazdroszczę tym które są już po połówkowym, ja mam 2 stycznia i czekam jak na szpilkach, nie mogę się doczekać. co do współżycia pytałam lekarza i jeżeli wszystko przebiega w normie to nie ma przeciwwskazań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja też dziś mam wizyte, zobaczymy czy sie potwierdzi ze bedzie Zuzia...:). Jestem też ciekawa co z tym moim łożyskiem, mam ogromna nadzieję ze poszło do góry, bo jak nie to bedzie nie wesoło:( Mi już moja dzidzia daje popalić w postaci kopniaków, jestem teraz w 18 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia trzymam kciuki:) u mnie na szczescie łozysko wysoko ale z kolei nie wiem ile mały mierzy i waży bo chyba go nie mierzyli ani nie wazyli no ale najwazniejsze ze wszystko ok i jest zdrowy:) nastepne usg gdzies za 10 tygodni dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!!!Nie było mnie troszkę ,ale czytałam was uważnie ......Nicola gratuluje syneczka ......Ja tez dzisiaj po usg dzidzius zdrowy,będzie dziewczynka......trzymam kciuki za następne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po usg- niestety mimo tego że jestem w 22 tygodniu lekarz nie mógł sprawdzić płci bo jest ustawiony miednicowo. Na szczęście wszystkie pomiary ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie :) Szukalam caly czas odpowiedniego watka gdzie moglabym sie zahaczyc i oto jest :) Termin mam na 24 maja. Obecnie mam 18 tyd. Tak mnie wlasnie zastanawia czy to normalne, ze do tego momentu przytylam tylko 1.5 kg? Sciskam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciąża upragniona
kochane jestem w 18 tc ciąży co sądzicie o bólu miesiączkowym tzn to jest uczucie jak by miała ona się zjawić zaraz czy to może być od rozciągającej się macicy? Innych boli nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_maj_2013 ja jak na razie to jestem na minusie obecnie 4 kg mniej niż na początku ciąży. Na początku tak 5-9 tydzień waga 63 kg, później spadek do 57 kg, obecnie niecałe 59 kg ale myśle, że to tylko kwestia powiększonej macicy, wód, dziecka i większych piersi, tak to nigdzie mi nie przybyło. moja ciąża upragniona mi gin. powiedziała, że jeśli ból jest umiejscowiony centralnie nad wzgórkiem łonowym i ból taki jak na okres to wziąć nospę jak nie przejdzie to od razu do niej dzwonić, więc może Ty powinnaś skonsultować to ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciąża upragniona
właśnie tam go odczuwam po No spie przechodzi wczoraj miałam wizytę i mówiła że jest wszystko ok może to od stresu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciąża upragniona no to całkiem możliwe, że od stresu to musisz tego unikać. Mi przez stres zaczęła skracać się szyjka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciąża upragniona
Ciągle chce mi się płakać No moja szyjka niby jest długa Pewnie jak bym pojechała na IP to od razu by mnie zostawili co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę, że zostawili
by Cię odrazu w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola GRATULACJE :) tak bardzo chciałas syneczka i sie udało :) A wy dziewczynki tez sie niedługo dowiecie :) najważniejsze ze dzieciaczki zdrowe i ze wszystko wporzadku :) Co do biustonoszy do karmienia to mam jeden z h&m ale nie jestem zadowolona , on ma od środka jeszcze taka wkladke i wszystko mnie gniecie, jest bardzo niewygodny , muszę dokupić nowe ale nie chce mi sie mierzyć w sklepie a inaczej nie idzie :( Co do bólu brzucha nie mogę nic poradzić bo mi jak narazie nic nie dolega , czuje sie naprawdę doskonale , aż boje sie z tego cieszyć żeby nic sie nie zmieniło . Witamy nowa majowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, porobili by badania i jeśli nie było by skurczy, a z szyjką wszystko ok to pewnie kazaliby brać no-spę jakby co i magnez i tyle. Ból może być spowodowany powiększającą się macicą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Szyszka - idź sobie do THE BOOB na Jagiellonskiej - na odcinku między Śląską a Wojciecha. Tam mają porządne staniki - ja kupiłam miesiąc temu panache model do karmienia, niby bez fiszbin a mega wygodny. lece na razie, bo w pracy jeszcze siedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ciąża upragniona
z szyjka ok bo wczoraj miałam badana a jeśli by skurcze były to brzuch by twardniał prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia dziekuje i gartuluje córeczki niespodszianka równiez ziekuje:):* co do boli miesiaczkowych to nie sadze by byly wynikiem rozciagania sie macicy moze poprostu zabradzo sie czyms strsujesz?? jesli cos cie nie pokoi to udaj sie na IP tak jak napisała klaudynka wcale nie musza cię polozyc do szpitala jesli bedzie wszystko ok:) trzymam kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×