Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

mamamłodego ja tez początkowe miałam ciąże blizniaczą z tym że u mnie to już zaczeło sie plamienie kilka dni po wykananiu testu moze...potem krwawienie pojechalam do szpitala zapisali mnie na usg na usg w 7 tc okazalo sie ze sa dwa ale serduszko bije chyba jedno bynajmniej na nic nie widzialam zeby drugie tez...niby wszystko ok ale juz 9 tc okazalo sie ze jest maluch jeden a ten drugi zostal wchlonienty zapewne bo ja go nie ydalilam...ale to byly nagorsze 2 tygodnie mojego zycia chyba nigdy ak sie nie balam:(no ale tez najwazniejsze ze synuś zdrowo rośnie:) i dał rade bez leków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak tatus kocha motory, to dla niego nie ma znaczenia czy sie urodzi corcia czy synek. Mlode bedzie i tak bedzie jezdzic na motorze. :-) nasz synek bedzie, ale jakby byla corcia, to tez by jezdzila, tak samo jak mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
kwietniowy gaj ja też jeszcze nie znam płci ale mam nadzieje, że na połowkowym już bede wiedzieć ale mimo to musze czekać do 14 stycznia. Co do tych bóli to mi moja gin powiedziala że to normalne dlatego że macica sie po 1. powiększa a po 2. przemieszcza sie do góry i występuje lekki ból ale do wytrzymania. Ja takie bóle mam od samego początku ciąży i za każdym razem jak jestem na wizycie to robi mi badanie ginekologiczne i sprawdza szyjkę i macicę i jest wszystko ok. Też myśle o tych bólach bo juz raz byłąm w szpitalu z plamieniem tylko że to plamienie w ogóle nie było związane z bólem brzucha. Mam brać 3 razy dziennie nospe i odpoczywać, leżeć najlepiej z poduszką między nogami ( ja akurat mam rogala i naprawde polecam :D ) Ja za 10 dni mam ślub, 80% obowiązków przerzuciłam na narzeczonego i rodzinę, gin mi powiedziała że moge tylko być na nogach 15 min z każdej godziny. Nie wyobrażam sobie tego w dniu ślubu gdzie jest fryzjer, kosmetyczka itp a do tego dochodzą mi leki w tym 3 razy dopochwowo... nie wiem jak ja w tej kiecce sobie to zaaplikuje....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie przejmuje sie takimi docinkami, spływaja one po mnie jak po kaczce poza tym nie mam 18 lat żeby czegokolwiek lub kogokolwiek się wstydzić. Zarówno ślub jak i ciąża była zaplanowana więc takie komentarze kogoś kogo nie znam nie ruszają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy wpisie - za pewne uważasz się za przykładnego katolika, a trąci od Ciebie jadem, gdzie Twoja tolerancja, miłość do bliźniego, miłosierdzie? Jeśli ktoś tutaj robi coś czego nie powinien to tą osobą jesteś Ty. a co Ciebie to obchodzi kiedy kto idzie do ślubu i z czym? Wiesz co w ogóle oznacza welon? Bo nie to co sobie ubzdurali katolicy. edukuj się "Welon lub zasłona na twarz były powszechnie noszone przez kobiety jako znak ich czci, a zarazem symbol skromności, wstydliwości i pokory, czyli "idealnych" cech białogłowy (określenie pochodzące właśnie od białego welonu lub czepca przystojnego mężatkom). Jako atrybut (zwłaszcza mężatek) welon symbolizował "przypisanie" kobiety tylko jednemu mężczyźnie, a więc właśnie małżeństwo. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo widzę że więcej mam motocyklistek !!!!:):)Super:):)Tyle że ja dwa sezony mam w dupie:(...na czym śmigacie???? U nas starsza córaa w ogóle nie chce spojrzeć na moto...:(zobaczymy jak młody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kiedy ten przykładny katolik ostatnio był w kościele hehehehe. Dziewczyny jak wy sie nie boicie jeździc na motorze? Moja przyjaciółka też jest wielką fanką motorów i jak ja widze jak ona jedzie to jestem blada w momencie i napewno nigdy z nią nie wsiąde :) chyba z nikim nie wsiąde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam też tak sie nie chce nic robic? Za kilka dni święta a ja jestem w czarnej du... ze wszystkim. Dobrze że święta spędzam u rodziców bo jakbym miała u siebie przyjmować gości to chyba załamałabym sie :) Od jutra mój przyszły małżonek ma wolne więc pomoże mi troche w sprzątaniu bo sama tego napewno nie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nikola gratuluje synka :) chciałas syna i jest synek :) super prezent na świeta, ja wizyte mam dopiero 3 stycznia wiec moze wtedy poznam płec, ostatnie usg miałam w 14 tyg . Rzadko do Was zagladam ostatnio bo przez ostatnie kilka dni latałam po lekarzach zaczeło sie od potwornego bólu zebów , poszłam do dentysty okazało sie ze zeby mam zdrowe, do leczenie nic sie nie nadaje, do tego doszedł ból żuchwy i szczeki taki ze nie mogłam nic ugryzc dosłownie z bólu nie moglam wytrzymac, laryngolog tez wykluczył wszystko miedzy innymi zatoki, dzisiaj jest troche lepiej ale i tak odczuwam ból zębów, nie mam pojecia skad u mnie sie to bierze skoro zeby sa zdrowe, mój maluch mnie dzisiaj troche przestraszył bo nie dawał znaków w postaci kopniaków ale na szczescie teraz nadrabia :) moze smacznie sobie spał :)za kilka dni świeta, trzeba wybrac sie na jakies zakupy, popakowac prezenty i zabrac sie za gotowanie :) fajnie, lubie ten czas swiateczny tylko szkoda ze sniegu brak, jak zwykle w swieta ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka u mnie tez brak checi do czegokolwiek jeszcze ta pogoda za oknem taka dołujaca, szaro, zimno i sniegu brak ale trzeba bedzie sie wziac w garsc i zaczac cos robic bo nas swieta zastaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka ale ja codzinnie rano sobie mówie - dziś się biorę zrobie to i to oczywiście nic z tego nie wychodzi następnie przed spaniem znów sobie mówię - jutro to juz napewno zrobie to i to i tak kolejne dni mijaja a ja zrobiłam może 20% tego co zaplanowałam :) Ale jutro to już sie napewno wezmę hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ja w całym swoim życiu parę razy jako gościnny pasażer jechałam motorem przy prędkości 130 km/h już myślałam, że ginę, przy maksymalnej 150 zamknęłam oczy i nawet nie wiedziałam, czy żyję,czy nie w samochodzie tak się nie odczuwa prędkości a najchętniej sobie biegam i maszeruję jestem piechurem i biegaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juwelka dziękuje:) Ania ja mam podobnie tez len mnie dopada a tu jeszcze zakupy swiateczne mnie czekaja choc swieta beda raczej skromne w koncu jest tylko nas trujka jeszcze:) mysle co tu mezowi kupic bo dla corci to juz mam upatrzone a dla meza nie mam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chyba nie pokonacie, od 2 dni nie robiłam nawet obiadu wyjęłam jakieś mięcho z lodówki i nawet nie chce mi się iść do kuchni dzisiaj o 14 dopiero zaczęłam dzień i tak mam od kilku dni dobrze, że mieszkanie przygotowałam wcześniej, bo bym siedziała w świątecznym kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja tez ostatni 2 dni niczego nie robilam, dzisiaj się troszkę wziełam za sprzątanie i od razu chyba przedobrzyłam,bo mój brzuszek pragnie leżeć :/ znowu jakiś twardy się zrobił :( kupiłam sobie krem na sutki ten z aventu, o którym pisała Klauddynka i jest mi oniebo lepiej. niestety moje cycki postanowiły wyjść z wszystkich (!) moich biustonoszy w przeciągu ostatnich 3 dni, a rozmiar, który potrzebuję tylko na zamówienie i przed świętami mogę zapomnieć :| byłam w h&m a tam staniki dla kobiet w ciąży owszem są - niestety wszystkie wiszą przy samej podłodze, i jak tu w moim stanie z już trochę widocznym brzuszkiem przejrzeć te rozmiary? a obsługi na horyzoncie żadnej. Nikola - gratuluję synka :) co do motoru - o nie, nie. i mój synek też motorem jeździć nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith: dzięki za namiar na The Boob. Jak zdążę, to odwiedzę :)) No i witaj w klubie mamuś motocyklistek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie jestem autentycznie zeschizowana na rowery I samochody. Ale z nadania chlopca mego zaczelam jezdzic I motocyklem. Chociaz teraz to sobie kombinuje czy jak bym urodzila 22 maja bez nacinania, to czy bede w stanie na poczatku lipca pojechac w 24h rajdzie mazovii :) W ogole zla jestem, ze ten snieg spadl, bo bym sobie jeszcze chociaz po lesie spokojnie pojezdzila. A tak to tylko pedalowanie z babcia na zmiane przed tv mi zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystkie jakies leniwe sie zrobilsymy:d 8avis7 ja ostatnio tak z bruche miałam gdy wzielam sie za malowanie lazienki heh zaczol protestowac i tez twardniec wiec nie dokonczylam:) bylam dzis na malych zakupkach i kupilam jednego pajacyka 4 sliniaczki bo akurat byly w funciaku 6 par malutkich skarpeteczek:) i 2 pary paputków ale z kolei nie zauwayłam zeby tutaj mieli takie śpioszki pod kaftanik:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze w błogiej nieświadomości co noszę:):)tzn. kogo:):) Lilith...ja po cc dłuuugo nie wsiadę...bo cholernie długo dochodzę do siebie...pewnie w sierpniu jak się uda to dopiero....aż mi sie ryczeć chce....jak mój M sobie latem śmiga do pracy:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) jak czytam wasze wpisy w środku nocy to jestem w szoku , ja zasypiam najpóźniej o 22 a raczej padam i nie mogę rano sie podnieść z łóżka :) Miło powitać kolejne mamusie :) mama majowa z jakich okolic jesteś ? Ja mieszkam w Dortmundzie :) Jeśli chodzi o przygotowania do świat to w tym roku zajmowałam sie tylko prezentami, nie przystrajalam jakoś szczególnie mieszkania bo w niedziele wyjeżdżamy do polski :) już nie mogę sie doczekać :) ja i tak jestem przeciwniczka takich typowych przygotowań do świat , jakichś wielkich porządków ,tego całego szaleństwa , dla mnie najważniejszy jest czas spędzony z rodzina :) Mam właśnie w rodzinie świeżo nabytych motocyklistów :) kuzynke i jej męża , są zachwyceni swoją pasja ... ja jednak pozostaje fanka samochodów i raczej sie nie przesiade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) z tym pisaniem w środku nocy w moim przypadku to nie do końca tak bo w uk jest godzina do tyłu :) Ja porządków wielkich też nie robiłam, ogarnęliśmy tylko z grubsza przy okazji strojenia domu i choinki ;) bo i tak wyjeżdżamy do Polski na całe święta i wracamy dopiero po nowym roku, 5 lat już nie spędzaliśmy świąt z rodziną. Czeka mnie kilkanaście godzin w samochodzie a niezbyt dobrze znoszę dalekie podróże autem, trochę się tym martwię czy nie zaszkodzi to dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×