Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba jak na swoja wage

157-159cm 56-58kg jakie macie wymiary?

Polecane posty

Gość gruba jak na swoja wage

jw. Wazylam kiedys baaaardzo duzo, schudlam sporo i dalej sie odchudzam, ale odnosze wrazenie ze ejstem duzo grubsza niz kolezanki o podobnej wadze. jakie macie wymairy przy takim wzroscie i wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasazascxz
napisz najpierw jakie masz ty :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba jak na swoja wage
ok, chcialam wprowadzic nutkę niepewności by uzyskać więcej wpisów ;-) ale już podaję: biust 90cm "talia" 75cm biodra 96cm udo 58cm łydka 38cm noszę rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasazascxz
nie jestr zle mogloby byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie tuczącej
165cm,50 kg, biust 93 talia 70 biodra 85 udo 45 lydki nie pamiatam:P ale chce baaaardzo przytyc:) nogi jak patyki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba jak na swoja wage
mój ceol to zejść poniżej 50kg. Ale chudnę sobie powoli, niecały 1kg na tydzień. Niecierpliwa jestem, ale cóż. Tylko jak zrobiłam sobie symulację sylwetki na vitalii, to pokazało mi naprawdę szczupłą dziewczynę, a jak zwiększałam wagę, by uzyskac swój obraz, to doszłam do 66kg. Nie mam kompleksów, zaburzonego postrzegania siebie itp. - podchodzę do tego na chłodno i to nie jest tak, że wydaję się sobie grubsza niż jestem - patrzę naprawdę obiektywnie. Moje 2 kuzynki o podobnym wzroscie (ciut wyzsze, moze ze 162 mają) i wadze 52kg-54kg są zdecydowanie szczuplejsze, naprawdę, noszą 34-36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajajajajaja
164cm 53kg biust 81 talia 60 biodra:89 udo:51 łydka:33 i nie mogę odchudzić ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
172 wzrostu 65 kg wagi 76 talia 93 biust 55 udo 34 lydka 96 biodra Nie wygladam idealnie, ale akceptuje to i dzieki temu nie przeszkadza mi to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz.na.marsie
wzrost-166 waga 58-59 (bylo 68 po swietach :) biust-87 talia- 65-66 biodra 89 udo- 58 i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeajda84
156cm wzrostu waga 63 Biust-95 Pępek-74 Biodra-98 Udo-56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiczka muahaha
Ja mam 159 ważę 57 kg i mam takie wymiary: biust - 76 cm talia - 65 cm biodra - 87 cm a rozmiar stanika mam 75/80 a :P a rozmiar ubrania mam 36 przeważnie rzadko mam 38 a moj numer buta to 36/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania323232
wzrost 170, waga okolo 70!!!! a wymiary talia 74 biodra 95 udo 57 łydka 37 biust 92 rozmiar ubran 38 dlaczego tak duzo wazę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×