Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

firanka ten lekarz był cudowny czułam się taj jak bym go znała od zawsze za całą wizytę wziął mi 70 w tym USG pytałam ile będzie kosztował monitoring a on że nic byliśmy w szoku ale bardzo się cieszę że będę miała ten monitoring może w końcu uda mi się zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko na hemoroidy maści ci nie pomogą - złagodzą ból ale hemoroid nie zniknie. Polecam Ci gumkowanie (metoda Barrona) nic nie boli zakłada się pierścien z gumki na nie przez co blokowany jest dopływ krwi do hemoroida i tak po 3 dniach sam odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.........26.08.................9 . ..........fasolinka Laura1987.............25........29.08..................2. ..........fasolinka Wrzesniowa**.........25........30.08..................1.. . .......fasolinka janiolek...............24.........01.09.................. 2 . .........fasolinka Truj....................28.........24.09................. .4 ...........fasolinka hana...................26.........25.09..................1 ...........fasolinka mama6latki ..........24.........26.09..................1............fas olinka aneczka28............28.........28.09...................2...........fasolinka rybalopika............29.........29.09.................. 2 ...........30.10 smile .................28..........07.10...................2...... . ...07.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 kasiula86..............26.........21.10.................. .3...........19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3.............27.11 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? Majka88...............24.........19.10................... .4...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3...............? ambaje83.............29............?.................... ...?...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
No i niestety @... znowu 2 dni za wcześnie :/ A byłam pewna, że tym razem się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie okresu brak, test wyszedł negatywnie (dziś robiony z samego rana..) no to zaczynam się martwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie nadal brak@ chociaz bralam luteine. A juz mija dzis 4 dzien bez luteiny. Dzis rozmawialam z kolezanka ktora tez chodzila do gina 3 razy i teZ u niej stwierdzil ze to torbiel potem ze to ciaza a koncu nie mogl stwierdzic co to moze byc. Hmm sama sie zastanawism czy u mnie tez jest torbiel. A sluz nadsl mam od 7 10 dziwne bo to biake kurze sluz. Cos mi tu smierdzim A co u was? Jsk u was mija dzien? Ja w robocie jestem :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pod wieczór idziemy na groby. Malinowa wiem, że Ci smutno, ale może tym razem listopada będzie szczęśliwy? :) Rybalopika dzisiaj myślałam o Tobie, musisz niestety czekać albo na pozytywny wynik albo na @ :) trzymam kciuki !! Firanko szerokiej drogi i uważaj na siebie, zresztą wszystkie uważajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Dzięki dziewczyny za wsparcie! Trzeba znowu się pozbierać, nie rozczulać nad sobą i dalej próbować. Ale od zawsze miałam przeczucie, że będę miała problem z zajściem... w sumie nie wiem dlaczego, ale bałam się tego. No i rzeczywistość pokazuje, że to wcale nie jest taka prosta sprawa... Ryba i Smile... jeszcze w Was nadzieja na październik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa oj malinowassa
malinowa ale jak mozesz pisac ze masz problemy z zajsciem w ciaze starasz sie dopiero 3mc o problemach mozna mowic juz jak kobiets nie zachodzi w ciagu roku albo i dluzej ale nie po trzech mc standard to do roku masz czas na zajscie i to jest normalny okres ale dosc krotki jednym sie udaje za pierwszym srugim a innym nie koniecznie ludzie latami sie o pierwsze dziecko staraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Ja wiem, że standardowo daję się rok. Ale u mojego męża wykryto teratozoospermię i boję się, że przez to możemy mieć problemy. Poza tym większość kobiet, które decydują się na dziecko, chcą żeby to się stało jak najszybciej... i ja też do nich należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa powiedzial gin zeby czekac do ndz na@ w sumie 3 dni mi zostalo. Ale bialy sluz nie daje mi spokoju. I na okres mi sie nie zapowiada. Najgorsze jest to ze mam skurcze i cholernie mi w srodku pieczr jakby szczypanie. Cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego mam dziś kiepski humor! a śniło mi się, że robiłam test i wyszły 2 kreseczki.. w instrukcji testy wyczytyłam jeszcze, że pobraną próbkę moczu przed testowaniem, należy przetrzymać w temp. pokojowej 30 min- czego nie robiłam! wy czekałyście? wydaje mi się, że jakby miało wyjść to by wyszło! rok temu w wakacje też mi okres zanikł na 2-3 miesiące, okazało się, że poziom TSH miałam za niski (za duża dawka w stosunku do wagi).. zmniejszyłam dawkę i wszystko wróciło do normy :) teraz wynik tsh był niski ale w normie.. no nic, nie szukam już przyczyn! jak do niedzieli okresu nie dostanę to zatestuję jeszcze raz.. użyłam testu bobo test (o czułości 25).. zostały mi 2 testy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa oj malinowassa
malinowa no niestety nie zawsze jest tak jak by sie chcialo i nie ma sie na prwbe rzeczy wpluwu niech maz zazuwa witaminy zmieni tryb zycia jesli pali niech przestanie trzy m to i tak malo niech powtorzy wyniki po trzech mc to nie ostateczna diagnoza a jak ni bedzie sie udawac jest ibseminacja w razie czego in vitro qiec glowa do gory im bardziej sie spinasz tym znacznie gorzej idzcie do urologa i napewno zaleci cos sa pary ktore staraja sie po piec lat trzeba myslec pozytywnie bo to dopiero poczatek staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluebelle_
hej dziewczyny:) czy moge sie dolaczyc? ;) listopad to bedzie nasz pierwszy cykl staran ale bez presji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile :) hej cos o mnie hmm.. mam 30 lat, mieszkam w Uk od 10 lat mam juz i corke(5) i syna(3) zawsze chcielismy z mezem 3 dzieci ale wszyscy dokola wpajali nam, ze po co, ze mamy parke itd wszystko juz po synku oddalismy:) ;) ale nasze marzenia sa o wiele silniejsze dla mojego meza tez juz czas ma znaczenie bo dobija do 40 :P mamy domek, warunki.. wiec czemu nie?:D presji nie mamy, nie bede obliczac dni plodnych itd po prostu brak zabezpieczenia ;) co tam jeszcze:) prace mam w biurze od 9-5 wiec moge sobie przesiedziec cala ciaze przed komputerem :) co tez jest plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile:) oj.. o pierwsze dziecko staralismy sie ponad rok drugie - zloty strzal :P :D teraz - jak bedzie to bedzie:) ale pamietam to liczenie dni plodnych, testy owulacyje, i te niecierpliwosc jak mijal rok a tam nic... ale na kazdego przyjdzie pora :) ile juz sie staracie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie staralam
przez 6dlugich lat ale po dlugim leczeniu czasem warto czekac mimo ze jest to okupione cierpieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bluebell! ja też na początku starań :) presji również nie mam, na razie ;) ale w kwietniu skończę 30 lat, a nie mam jeszcze dzieci! a obiecywaliśmy sobie kiedyś z moim, że zdążymy przed trzydziestką ;) a czas jakoś tak szybko uciekł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.........26.08.................9 . ..........fasolinka Laura1987.............25........29.08..................2. ..........fasolinka Wrzesniowa**.........25........30.08..................1.. . .......fasolinka janiolek...............24.........01.09.................. 2 . .........fasolinka Truj....................28.........24.09................. .4 ...........fasolinka hana...................26.........25.09..................1 ...........fasolinka mama6latki ..........24.........26.09..................1............fas olinka aneczka28............28.........28.09...................2 ...........fasolinka rybalopika............29.........29.09.................. 2 ...........30.10 smile .................28..........07.10...................2...... . ...07.11 Frezjunia.............25..........09.10.................. 2...........08.11 Alutkaaa..............28.........22.10................... 2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10................... 7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10................... 2...........18-19.11 kasiula86..............26.........21.10.................. .3...........19.11 joannaasia............27.........21.10................... 2...........20.11 klementynka.........28.........28.10....................7 . ..........22.11 Firanka................28.........24.10.................. ..3...........23.11 Malinowa_82.........30.........06.10...................3. ............27.11 martulka87...........24.........19.09................... 1...............? DZ25...................25.........28.10................. ..2...............? Majka88...............24.........19.10................... .4...............? Staraczkaa............20.........20.10................... 3...............? ambaje83.............29............?.................... ...?...............? bluebell_...............30...........21.10..................1..............? wpisze sie do tabelki:) za 15 min koncze prace i bede zmykac do domq tam raczej nie mam szans na komputer bo wieczory mam zawsze zabiegane, odebrac dzieciaki ze szkol, kolacja, ogarnianie, lekcje itd:) za to w ciagu dnia mnie moze byc w brod:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×