Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firanko ale pewnie kokosów nie ma z tego co ? Ja na allegro sprzedawałam zestawy zabawek(uzywane) fisher price i vtech i inne słynne dla dzieciaków i powiem Wam ze masakra :( jakby przyszło ludziom kupić taki zestaw nowy po rynkowej cenie to koszt byłby 2000zł a im ciężko dać 200 zł i z każdym miesiącem coraz gorzej i coraz więcej problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ale mysle ze dzieciatko troche odchowam (jak bedzie fasolka) i jak rynek sie troche ozywi to otworze cos swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko pisaalam ale moze nie zauwazylas moja siostra pracowala w restauracji robila pizze wiec caly dzien na nogach i od 4 miesiaca jest na podtrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie co mnie dzisiaj spotkało?! Pojechalam na zajęcia a ze miejscowość w której studiuję oddalona jest o 40 km no i wychodzę z samochodu i słyszę mialczacego kotka ale go nie widze - myślę sobie to nic i idę na zajęcia. Pisze sms do m czy kotek chodzi po podwórku a on ze nie ma :( 40 km ze mną jechał 120km/h biedactwo i nie wiem gdzie jest napewno uciekł przestraszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej ja uwielbiam kotki i az mi sie przykro zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa o nie masakra, ależ mi sie przykro zorbiło :( tak bardzo kocham kotki :( nie znalazłaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko u kazdego inaczej ale bedziesz czula czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ja mieszkam w swoim domu z mezem nie mieszakmy z tesciami ale spotykamyich czasami na ulicy iumilaja zycie mojemu mezowi dzowniac dlatego ja nie bede rodzila w polsce kiedy by to nie nastappilo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla ja mam na swoim wyniku normy dla 1 trymestu 16,4-49ng/ml Kawa ja tez z kociar :( szkoda kotka 40km to kawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg wiem coś o tym. Też handlowalam na allegro firmowymi wózkami z miesiąca na miesiąc coraz więcej kłopotów,księgowa,zusy,opłaty allegro i stwierdziłam,ze szkoda nerwów :) Firanko,moja fryzjerka pracowała do konca ciąży. Śmiałam się,ze urodzi z nożyczkami w ręce i było ok. Rodziła na początku lutego,a wiesz co się dzieje we fryzjerstwie w grudniu do sylwestra-pracowała po kilkanaście godzin i to z uniesionymirekami,czego nie wolno zbytnio w ciąży i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze biedny, mam nadzieję że znajdą go jacys dobrzy ludzie. Moj wlasnie leży ze mna i sie wtula, wiem co czujesz2 kotki mi zginely :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze ze ja mam tesciow daleko i nawet nie dzwonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest posrana nie wiem czy czytalas moje posty ale powiedziala mi ze blagala mojego meza zeby sie ze mna nie zenil do corki rozwodu doprowadzila i gada na mnie dzownila jak bylismy jeszcze oara o 3 rano czy wracamy juz z imprezy bo ona czeka moj maz mial wtedy 25 lat a ja 20 masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzowni do meza ale on sie do niej nie odzywa i nie odbiera ona mi niszczyla nerwy juz dawno ja tez z nimi nie mieszkam a w nastepnym roku przeprowadzamy sie do belgii to jeszcze dalej bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tescie daleko ,ale moj ma u nas w miescie taka ciotke ale naszczescie skutecznie ucielam z nia kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez tesciowa rok temu poronilam przynajmniej ginekolog tak uwazal ze do 3 tydz ciazy tam mi powiedzial tyle co wyplakalam lez to swiat maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jej coreczka meza siostra samotna z dziecka tez udana caly czas nam mieszala ja nie wiem skad sie bioratacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwalismy ale oni mnie tearz obwiniaja ze moj maz sie do nich nie odzywa i nastawiaja cala ich rodzine przeciwko mnie jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spac nie bede mogla przez tego kotka a gdzie mieszkasz moze blisko mnie to pomoge szukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w większosci teściowe sa z piekła rodem :D moja(przyszła) tez mi dała popalić przez ostatnie 2 m-ce i wiecie co zadzwoniłam do niej w ostatnią niedziele powiedziałam jej co mi sie nie podoba i ze sobie nie życze,nawet mnie przeprosiła i teraz jest moja najlepszą (wredną)przyjaciółką haha Ja od mojej w ubiegłe Boże Narodzenie usłyszałam ze najukochańszą synowa nie będę bo juz taką ma hahaha :D oczywiscie jej to też wygarnełam w ostatnią niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×