Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja to taka nie cierpliwa jestem ze te 2 cykle joz mnie zmeczyly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś czuję że w tym cyklu mi się nie udało :/ nie mam żadnych objawów ciąży w sumie może za wcześnie na takie objawy ale nic mnie nawet nie boli a chyba powinno :( muszę poczekać jeszcze 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byly ale od razu mowilam ze ja moglam sie przeziebic i pewnie tak bylo i dlatego czesciej sikalam a ja do soboty czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...mąż wstał do pracy o 5 i ja sie obudzilam :O teraz ciężko mi usnąć. Do dziewczyn na dniach testujących- wcale nie musicie juz teraz miec niewiadomo jakich objawów by byc w ciazy.. na swoim swieżym przykladzie moge stwierdzic ze czestsze sikanie dopiero nadeszlo wraz z pozytywnym testem... ze piersi mi sie nie powiekszyly jeszcze, zadnych niebieskich żyłek na nich nie mam... tylko sutki wrażliwe od owulacji caly czas. Śluzu zdecydowanie wiecej tez dopiero zauwazlam wczoraj... No jedyny taki "pewniak" u mnie, ktory najszybciej wystąpił to ból brzucha jak na okres juz kilka dni przed terminem @... ale pewnie i to nie jest regułą. Z pewnością wszystkim sie uda :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firana po coś uciekła :D dzisiaj idę robić wyniki w lab. to musiałam wcześniej wstać, ale miałam egzystencjalne problemy z oddaniem moczu, bo wstaję też w nocy siku zawsze a taki mocz nie może stać wiele godz. zanim trafi do lab, ale na szczęście obudziłam się o 00 i poszłam w spokoju załatwić i teraz mam normalną próbkę, a jeśli to nie będzie pasować to mają pecha, bo prędzej mi pęcherz rozsadzi niż wytrzymam całą noc nie załatwiać się :D odbiór wyników zapewne jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzieczyny :) Firanko czytałam Twój post ostatnio i się śmiałam,bo zrobiłam identycznie- najpierw test 10,a po paru dniach 25,zeby się upewnić,ze beta rośnie Jestem jednak pełna obaw,wiem,ze to zle nastawienie,ale nie umiem się nawet cieszyć ta ciąża :( Wrzesniowa jakie wyniki robilas na samym początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Mam pytanko czy test ciążowy robi się z pierwszego nocnego moczu bo zawsze wstaję na siku o 5-6 czy to może być mocz z drugiego siku? Głupie pytanie ale chcę wiedzieć jak jest najlepiej i jak wy robiłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myslicie moge zrobic test popoludniu , jak @ nie przyjdzie bo teraz nie moge z domu wyjsc dopiero za jakies 3 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie kupie dzis a zrobie jutro tylko nie wiem czy sie powstrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja firanko bez meza budzenia spac nie moge budze sie w nocy chyba z 10 razy denerwuje mnie tak duzo sluzu moze dxiewczyny mialy racje ze to jakas infekcja ja nie powinnam miec zadnych objaw jeszcze bo jestem 9dni po owulacji dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczescie udalo mi sie usnąc jeszcze na 2 godziny :) Wrzesniowa no to trzymam kciuki za twoje wyniki :) jakie badania robilas? ja dzisiaj wybieram sie na bete.. i w srode ją powtórze, chce widziec czy dobrze przyrasta. No i musze sie umówic do ginekologa na piątek, bo mi sie duphaston konczy. kawa z mlekiem przykro mi kurcze :( wiem jakie to jest rozczarowanie. Mam nadzieje ze w nastepnym cyklu Ci sie uda tak pod choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahahaaaa
widze ze hahahaaaa nie tylko ja hahahaha mam ubaw z arbuza hahahahaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo mi sie wczesniej wyjsc kupilam 2 testy :pink test i nova test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×