Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Klementyna to jesteśmy tego samego zdania :D ja też na wadze nie byłam.. nie chcę się stresować ;) wróciłam i kurcze tak mnie dziobnęła, że ręka mnie boli i dużo krwi leciało, no, ale poprawiłam sobie humor zakupami :P w końcu to się mieści w galerii handlowej. Kupiłam córce bluzkę i gumki/spinki do włosów :D fajne są te poświąteczne wyprzedaże, dzisiaj bym mogła odebrać już wyniki, ale nie chce mi się znowu tam jechać, mąż jutro odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Ja poprawilam sie waga albo przez obzarstwem swiatecznymi albo to przez castagnusa sie roztylam. U mnie staranka idzie pelna para od pn wg piekielka mi dni plodne a dzis wypada mi owulacja. od srody czuje delikatne pobolewanie jajnikow i nic.poza tym. No i jeszcze czuje sucho w srodku co mnie tym martwi:-( czuje sie ze mi sie nie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldskoolowa
Wiem moze to nie ten temat ale prosze o rade :) Witam ! Mam pytanie. Dzień po okresie współżyłam z chłopakiem(skonczyl we mnie) od tego czasu bardzo bola mnie jajniki raz prawy raz lewy. Gdy dotykam moich sutków bardzo mnie boli , mam nudnosci jestem senna oraz czesto zmienia mi sie nastroj. Czyli wychodza pierwsze objawy ciazy lecz zrobilam wczoraj test i dupa negatywny .Jaka moze to byc choroba zwiazana z takimi objawami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Ja poprawilam sie waga albo przez obzarstwem swiatecznymi albo to przez castagnusa sie roztylam. U mnie staranka idzie pelna para od pn wg piekielka mi dni plodne a dzis wypada mi owulacja. od srody czuje delikatne pobolewanie jajnikow i nic.poza tym. No i jeszcze czuje sucho w srodku co mnie tym martwi:-( czuje sie ze mi sie nie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co slychac ? :) firanka do owulacji to do dnia kiedy pojawi mi sie pozytywny test owulacyjny czy do dnia jak juz w tym dniu bedzie owu ? ja dzis na 16:30 ide do gin po recepte mam nadzieje ze nie bedzie mnie badac bo mam @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oldskoolowa.... W którym dniu cyklu jesteś? Cykle liczy się że 1 dzień miesiączki jest 1 dniem cyklu- jesli ci wychodzi... że jesteś między 10- 20 dniem cyklu- to ta choroba się nazywa - OWULACJA - ja przed i w trakcie mam zawsze takie objawy jak ty- zeby odczuc takie objawy które jednoznacznie wskazują że jesteś w ciąży musiałby to być minimum 4 tydzień od pełnego stosunku... takie jest moje zdanie.. Ponadto dzień po okresie prawdopodobieństwo zajścia w ciąże to 1 :1000 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 4 cykli zauważyłam dziewczyny że podczas owulacji - jesteśmy mniej wdajne i produktywne niż faceci :) wiecie nigdy bym tego nie zauważyła gdyby nie turnieje w grach które gram- jak mam dni płodne- to nie mogę się skoncentrować :P i zawsze przegrywam... dlatego uważam że powinni wpisac w karte chorób :P "owulacje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie chce od 11 się zbieram do sklepu po chleb... nie wspomnę że obiecałam partnerowi że kupię robaki dla rybek :P ale sobie odpuszcze wyjście na miasto... wczoraj jeździłam ja ... dzisiaj ma pierwszą jazdę moja przyjaciółka :] ciekawe jak jej poszło - śmieliśmy się wczoraj z moim partnerem że wypytała mnie o trase którą ja jechałam i pewnie jak mąż jej z pracy wrócił to :P zrobiła kurs z mężem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre;p pamietam jak ja zaczynalam jezdzic ohoho ;D smiechu bylo co nie miara.. pamietam jak moj instruktor kazal jechac na parking i wjechac miedzy 2 auta a ja do neigo mowie ze jest za wasko nei zmieszcze sie a on mi na to jedz zobaczysz ze sie zmiescisz, no to pojechalam !! tyle ze przetarlam auto obok ! a instruktor do mnie " wsteczny i go go go spadamy stad ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się panicznie aut boje- a raczej tego że w czymś nie będę dostatecznie dobra- taki mam kiepski charakter, że muszę albo być conajmniej bardzo dobra w czymś albo się w ogóle za to nie biore... nie wiem może po kolejnych jazdach będzie lepiej- jak narazie :P wcale Mi się do nich nie śpieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, niczego sie nie dowiedzialam, a co do prawa jazdy ja mam od 5 lat a uzywam od 5miesiecy :D jak moj maz zaczol sie ciskac co do mojego sposobu jazdy to za 1 razem wracal pieszo do domu 7km za 2 ja wysiadlam na srodku ulicy i wrocilam autobusem 3 razem siedzial cicho i tak jest do dzis :D a z kursu nauki jazdy instruktor sie pyta umie mani uruchomic samochod a na to ze tak, a on no to jedziemy tylko nas nie pozabijaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdalam za 1 razem i przez 5 lat nie zatrzymała mnie policja ani nie miałam wypadku z własnej winy tylko raz koles wjechał mi w tył samochodu bo nie miał hamulców :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 3 ale za to 1 raz trafil mi sie jakis szowinista i ogolnie skonczyla sie to skarga na niego 2 z wlasnej winy i dobrze o tym wiem 3 razem zdalam :D mnie juz kilka razy zatrzymali ale do tej pory odpukac ani jednego mandatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że temat autka się rozwinął :) ja zdałam za drugim razem, później 8 lat ani razu nie prowadziłam i teraz od września zaczęłam w końcu jeździć! masakra- właściwie nauka od początku! a zaczęłam jeździć, ze względu na remonty w mojej okolicy i brak komunikacji miejskiej.. oraz na moje plany macierzyńskie ;) nie chciałabym później z dzieckiem na pokładzie się uczyć jeździć! DZIEWCZYNY- hm, dziś mam 28 dc, średnio mój cykl wynosi 28-30 dni, ostatnio raczej 29-30.. zastanawiam się kiedy testować- jutro? czy wstrzymać się do niedzieli 30.12.. teoretycznie @ powinna pojawić się właśnie 30.12.. jestem już niecierpliwa... obawiam się, że nic z tego :( piersi bolą, brzuch boli.. tak jak ostatnio na okres właściwie! nie ma żadnego śluzu! żadnego! trzymajcie jednak za mnie kciuki... póki okresu nie ma to cień nadziei jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - jak mi sie nic nie chce :P dzisiaj to jak lezałam i filmo oglądałam to az godzine wstrzymywałam - bo nie chciało mi się wstac i iść wysikać Co do prawka- mój partner- teraz robi razem ze mną także może unikne jego uwag jako mistrza kierownicy :P Chociaż już chodzi i mówi na mnie i moją przyjaciółkę: że nie moze zrozumieć naszego cągłego stanu podniecenia i przezywania :P wszystkiego co z samochodem związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) Byłam dzisiaj u lekarza osłuchowo jest czysto więc tyle dobrze powiedział że nie jest źle przepisał syrop z wapnem i cerutin prócz tego mogę też robić sobie inhalację z rumianku i kwiatu bzu mam nadzieję że to przywróci mi głos :) już nie mogę się doczekać 2 stycznia aż pójdę do ginekologa chciała bym wiedzieć że wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa nie bede sie smucila uda sie jeszcze tylko zastanawiam sie dlaczego mam temp37.3i tylko plamie moze zle cos wyszlo i za wczesniej juz sama nie wiem co z ts beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny moment w ktorym facet uwaza ze kobieta jest najlepszym kierowca i w ogole swietnie wszystko robi jest ten w ktorym idziecie na impreze i wybieracie kierowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU Twoja wizyta u gin coraz bliżej musi być dobrze nie można Ci myśleć że coś jest nie tak :-) U mnie mąż coraz częściej mówi o dziecku w poprzednich cyklach zachowywał się inaczej a teraz taka odmiana chyba po świętach i zyczeniach związanych z dzidziusiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile- mam pink test i bobo test.. o czułości 25 chyba.. wiec wcześniej nic nie wykryją.. na razie czekam do niedzieli zatem! KMSU- życzę zdrówka! mnie też gardło boli, jak nie przejdzie to zastosuje rady Twojego doktora :) ech, byle do niedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×