Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Frezjunia dobreee! a co ją obchodzi Twoje życie, może tylko pary, które są w małżeństwie zachodzą w ciąże :> a te, które nie mają męża/żony są bezpłodne? :D no bez przesady.. :o z tą wiedzą to jest straszne, kiedyś netu nie było.. to co człowiek miał spędzać całe dnie w bibliotece? może spróbuj poszukać jeszcze innego gina nie załamuj się od razu :) jak mi coś w lekarzu nie odpowiada to go zmieniam, to już mój 4 ginekolog i mam nadzieję, że nie będę musiała szukać 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Jak po sylwestrze ? Chciałam się zapytać o to jak brałyście oeparol - o jakich porach ? co do costagnusa to bierze sie chyba go rano a wisiołek ? Sama nie wiem czy dobrze biorę te witaminy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie brałam, więc nie mogę, a Sylwester był dla mnie 100% trzeźwy, więc czuję się ok :D wypiłam za to prawie całą butelkę Piccolo tak mnie wzięło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa piccolo jest dobry :) Ja troszeczkę wina wypiłam w sylwka i dwa łyki szampana - więc kaca u mnie też nie było :) hmmm... myślę że kobieta starająca się o dziecko nie powinna pić alkoholu - chociaż w bardzo małej ilości nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa tylko szkoda, że ma konserwanty :o produkt dla dzieci, a takie coś wrzucają. Bez sensu.. niedługo wszystko będzie z konserwantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa castagnus bierze się nad czo rano a oeparol 3 x 2 tabletki rano popołudniu i wieczorem i tylko do owulacji castagnus natomiast od 1 dnia cyklu przez kolejne 3 miesiące po 3 miesiącach robi się 1 miesiąc przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU ale oeparol łykam całe kapsułki ? bo tam jest cos w ulotce napisane że wycisnąć na łyżeczkę - chodzi mi też o to czy to się bierze w trakcie posiłku czy po ? np jesli wezmę o 10 a kapsułki wisiołka a tak o 13 folik i o 17 znowu wisiołek czy to będzie dobrze ? Czy pora dnia nie ma znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy dorwala mnie @ :-( cholera męczyła mnie całą noc ale dobrze że przyszła a nie czekam jak w tamtym cyklu 2 miesiące. Chociaż tyle dobrego. zakupilam wiesiolek 500mg i pisze 1do 2 tabl dziennie a wy jak btalyscie? Castagnus zaraz lecę szukać po aptekach bo wczoraj pozamykane było.a i powiedzcie jak to jest z tym castagnusem i ciaza bo każdy pisze co innego? Odtawic ppo owulacji czy jednak brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile na opakowaniu oeparolu pisze inaczej ale powinno się go brać 3 x 2 tabletki ja tak brałam i już w 2 cyklu widziałam efekty castagnus bierze się bez przerwy przez 3 miesiące odstawiasz dopiero jak zobaczysz 2 kreski na teście ale jeżeli nie ma ciąży to bierze się przez 3 miesiące nad czo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj o mam wizytę u lekarza koło 16 z jednej strony już nie mogę się doczekać a z drugiej się trochę boje kurcze myślałam że jak już uda mi się zajść w ciąże to że nie będę miała się czym przejmować a tu jednak okazało się być inaczej albo taki już mój urok że za bardzo się przejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wydaje mi się że to stanowczo za mało ja ledwie po braniu 3 x 2 widziałam efekt ale może tobie wystarczy mniejsza dawka ja w każdym razie polecam brać tak jak już pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie meczy pieczenie iszczypanie sutkow choc dzis jest 21 dv cyklu. Zawsze przed ikresem bolaly mi cale piersi a teraz szczypanie. Uciazliwe to dla mnie czuje ze sutki stoja caly czas. Niefajnie jest. Dorki ze pisze niedysktetnie. Zastanawiam czemu mnie szczypie?? Nie nakrecam czuje sie ze mi sie nie udalo choc prztulanka byly praktycznie codzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU aha dzięki - to ja zwiększę w nastepnym cyklu jak w tym nic nie wyjdzie a teraz dojadę do owulki na 2x po 2 kapsułki . A wizytą się nie przejmuj skoro nic się nie dzieje - to musi być dobrze :) - koniecznie daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU Ja też mam o 16 wizytę u lekarza :) i nie mogę się doczekać, a stresik zawsze jest! Dziewczyny czy to możliwe że ból glowy może być spowodowny braniem witamin??? Od 2 tyg biorę prenatal clasic i mniej więcej od tego czasu codziennie boli mnie głowa, wcześniej tego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana nie pomogę ci bo ja biorę femibion ale wydaje mi się że może to mieć związek czytałam kiedyś że kobiety po braniu witamin miały mdłości więc z tym to różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja tez mialam okres ze prawie codziennie bolala mnie glowa ale maks przez 2 tyg. Co do witamin to w tej ciazy nie moglam jesc prenatalu od razu lecialam wymiotowac gin polecila matruelle w kapsulkach jest droga ale wreszcie moge te tabletki brac o roznych porach nawet dlugi czas po jedzeniu i nie odbija mi sie po nich. Dobrze sie czuje. Moze sprobuj zmienic witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobię, dzisiaj na wizycie zaptam się czy to może mieć związek z witaminami, dzięki dziewczyny za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana, a może spróbuj brać tabletkę dwa razy po pół? Np poł rano pół na popoł/wieczór? Wiem że dziewczyny (na poczatku) biora też co drugi dzień przy dolegliwościach. I jak najbardziej może byc po wit. Mnie malo że bolala głowa to za każdym razem (obojetnie o jakiej porze bym nie brala) ledwo co zdarzyłam połknąć tabletke to w trybie ekspresowym lecialam do wc. Pomogło właśnie to dzielenie tabl na pół. Ja mam wizytę dopiero w sobote :o kmsu zdaj relacje bo bedziesz pierwsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kicha :/ pamietam że gin wtedy jak mu o tym gadałam dał mi 2 czy 3 probki innych tabletek po 10szt, nie pamietam nazw ale jedne na pewno maturelle (czy cuś takiego) i też było po nich to samo. Ale u innych zmiana może pomoże, trzeba spróbować. Wrześniowa a teraz od kiedy bierzesz wit? Tak mniej wiecej. Bo ja już prenatal kupiłam :P tyle że póki co czeka, narazie biore tylko folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie gin kazała już brać od plamień to tak zrobiłam, ale z mizernym skutkiem, bo brałam właśnie Prenatal, ale jak jest wszystko dobrze to się bierze od II trym. a w I tylko kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa a można brać witaminy wcześniej bo ja brałam folik nim zaszłam w ciąże a odkąd się dowiedziałam o ciąży to biorę femibion ma to znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×