Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Kmsu od okresu liczy sie wtedy kiedy nie jestes pewna dnia owulacji , bo jak możesz być w ciazy maja okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wtedy sie wyjaśni, bo ty pewnie twierdzilas ze to 6 tydzien to lekarz powiedział ze za mały na 6 tydzien, pewnie sie pytał o ostatnia miesiaczkie, a powiedziała ze owulacje miałaś 8 grudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest jakiś dziwny spytał mnie o ostatnią miesiączkę ja mu na to że 20 listopada a on że to 6 tydzień i 1 dzień jak już mi powiedział że ciąża jest za mała i że nie ma tętna to ja mu mówię że miałam późną owulację a on aha to w sumie 6 tydzień będzie 5 stycznia i tyle wszystko mu musiałam sama mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu moja lekarka wyliczyła mi termin na 06.06 :D i zawsze oblicza wszystko po swojemu, ja się już nawet nie wtrącam, nie chce mi się. Denerwuje mnie to, że każdy lekarz zakłada, że cykle są 28dniowe i usg też tak bada, a ja miałam co 27, więc termin jest na 05.06. Także Ty się tam nie dziw, że występują wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie sobie, że jak kobieta ma długie cykle np. 35dniowe to jest aż 7 dni różnicy. Niby to nic.. ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa ten lekarz w ogóle zaczyna mnie denerwować nie powiedział mi nawet podstawowych rzeczy czyli czy ciąża nie jest pozamaciczna czy jest zarodek nic kompletnie nic tylko mnie nastraszył nie chciał w ogóle patrzeć na wyniki bety łaskawie jak mu powiedziałam że miałam 8 grudnia owulację to popatrzył na to i powiedział pięknie przyrasta i tyle niby ma świetne opinie ale zamiast mnie uspokoić to mnie nastraszył :( zapisałam się jeszcze do innego ginekologa też na 9 stycznia ale za wizytę kazał sobie 180zł dobrze czytacie właśnie tyle trochę przegięcie tak więc najpierw idę do tego u którego byłam wczoraj bo mi powiedział że przy następnej wizycie nie weźmie pieniędzy więc będę mieć za darmo i zobaczę co mi powie ale jak znowu mnie tylko nastraszy to pójdę od razu do tego drugiego jestem tam umówiona na 18.45 a do tego pierwszego na 18.15 może zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja myślę że skoro owulację miałam 8 w 19 dniu to gdyby nie ciąża to miała bym cykl gdzieś 32 dniowy tym bardziej że 3 ostatnie miesiączki miałam nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a jak moj cykl teraz.trwal 46 dni.to kiedy moge sie spodziewac owulacji w tym co się zaczoł?Poprzednie trwaly ok 31 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu no to rzeczywiście lekarz od siedmiu boleści, a masz jakieś zdjęcie chociaż? to byśmy mogły zobaczyć czy coś widać, 180zł to jakaś paranoja!! Ci lekarze powariowali na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU ja bym na Twoim miejscu poszla odrazu do innego,szkoda Twoich nerwow,ja nie wiem.skad Ci lekarze.sie.urywaja chyba.z.ksiezyca.Czlowiek sie tyle.czasu stara,martwi sie a ten postawi swoja diagnoze w sumie niczym nie poparta.Ja mysle ze bedzie dobrze kochana,trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem cos mi sie marzy dzidzius a nie mam kiedy sie starac mojego mezaprawie wogole nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam robiona laparoskopie przed pierwszą ciążą, to leżała ze mną babka. Rozmowa zeszła na opłaty za wizytę u gina (mój brał wtedy 100, w 2010r). Wyobrazcie sobie, że babka chodziła do lekarki, która kasowała od niej za wizytę 250zł!!! Troche jej nie wierzylam, myślałałam że koloryzuje. Ale w domu weszłam na str babki i faktycznie w komentarzach osoby pisały że 250zl bierze. W dodatku jesli by to było duże miasto to jeszcze może bym zrozumiała+jakieś tytuły profesorskie czy coś, a babka ma gab. w Gnieznie i żadnego wyższego tytułu. W dodatku ta kobieta miała miec robiona histeroskopię i co się okazało. Dzień przed czy nawet w tym dniu co miała miec zabieg, nie było tej jej lekarki a na obchodzie był ten mój lekarz, wiec on miał decydujący głos w spr czy obdedzie sie zabieg tak jak było ustalone czy nie. Obejrzał wyniki i stwierdził że on nie widzi żadnych podstwa do histeroskopii!!! To co lekarka wzięła za jakieś coś (nie wiem dokladnie, nie dopytywałam ani nic) to to był ponoć zwykly cień czy coś. Zgody nie wydał. Stwierdził, że jesli pacjentka sie upiera to musi zaczekac na swoja gin prowadzaca bo on sie nie podejmie tego skoro nie widzi ku temu podstaw. Masakra jakaś... A wracając do cen to w tej chwili mój gin bierze 150zł za wizytę i obejmuje ona wszystko co niezbedne tzn ze dodatkowo za nic sie nie dopłaca np.za usg, cytologie czy inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu oglądałam sobie fotki kobiet z 5tyg. to miały pęcherzyk np. 12mm i była to prawie połowa 5tyg. więc Twój musi jeszcze podrosnąć, dlatego nie ma nic widać. Trzymam kciuki żeby beta była dobra !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu teraz jak w ostatnim cyklu ci sie udało to jak okreslilas owulacje obserwacja czy testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie znam :( Martyna jak u mnie w tym miesiącu, albo sie poklucilam , albo byliśmy padnieta a jak nie to to maz w nocy w pracy był Seksu jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdz sobie drugiego lekarza nie koniecznie drozszego a co do wizyt ja wierze ze lekarze duzo kasy zabieraja ja chodze do ginekologa i bierze za wizyte 250 i to na start dalej usg itd to oplaty jak ktos nie wierzy moge podac gdzie mozecie sprawdzic masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz duzo wujezdza za granice i musi trafic wiec pare mies mi odpada i juz mnie denwruje takie staranie sie tak mi sie marzy dziecko aj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×