Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dziewczyny aktualizujcie tabelkę :) Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ smile .................28.......28.11........3...podkarpackie..... ...01.01 martulka87...........24......11.12.........3.......mazowi eckie.... 11.01? Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzki e.. .... ........14.01 kawa_z_mlekiem.....23......24.12.........3...mazowieckie. ........21.01 Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnoślą ski e...............? Magda080.............32......31.10.........2............. ... ................? bluebell_.............30.......21.10.........1........... ... .................. ? Styczniowa..............24.......18.11..........3........... ... .............? DZ25...................25.......27.11.........3...dolnoś lą skie........? Staraczkaa............20.......26.12........4..kujawsko pom........? kasiula86................?.......18.11.........?......... ............... KMSU-.................22.......20.11........8.......ślą ski e......... rybalopika............29......01.12.........3 ..wielkopolskie........ Klementyna - przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powiedzcie mi co może znaczyć żółty śluz ? dzisiaj go zauważyłam firanka owulację miałam 8 grudnia więc z tego wynika że cykl mógł być co 32 dni tak się boję idę dziś sprawdzić czy mi beta nie spadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ smile .................28.......28.11........3...podkarpackie..... ...01.01 martulka87...........24......11.12.........3.......mazowi eckie.... 11.01? Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzki e.. .... ........14.01 kawa_z_mlekiem.....23......24.12.........3...mazowieckie. ........21.01 Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnoślą ski e...............? Magda080.............32......31.10.........2............. ... ................? bluebell_.............30.......11.12.........2.......... ... .................. ? Styczniowa..............24.......18.11..........3........ ... ... .............? DZ25...................25.......27.11.........3...dolnoś lą skie........? Staraczkaa............20.......26.12........4..kujawsko pom........? kasiula86................?.......18.11.........?......... ............... KMSU-.................22.......20.11........8.......ślą ski e......... rybalopika............29......01.12.........3 ..wielkopolskie........ Klementyna - przerwa hej:) uaktualniam sie ponownie, u mnie drugi pewnie znowu dlugi cykl jak na razie 23dc i owulacji ani widu ani slychu ;) w ostatnim mialam w 32dc wiec jeszcze nie wszystko stracone pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu napisze na swoim przykladzie raz na jakis czas mam zolty sluz i nic mnie nie swedzi, nie ma brzydkiego zapachu to jest ok. Taki sluz zdarza sie w ciazy i przewaznie nic nie oznacza a jak juz cos sie dzieje to wychodzi z tego zapalenie i dziewczyny dostawaly od gina leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdwvrgtht4
wrzesniowa, ja ma zolty sluz i swedzwki - moj gin kazal mi sie podmywac tardum rosa troche przeszlo, ale dalej sa dni gdzie mam duze swedzawki - jestem w 19 tc, jutro mam wizyte to mu powiem. Pytanie - to moze byc cos zlego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam właśnie z bety wynik mam dzisiaj do odbioru tak się boję a jednocześnie się zastanawiam czy jeżeli beta nadal przyrasta to znaczy to że ciąża rozwija się prawidłowo ? czy przyrost bety ma tu niewiele wspólnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa chociaz ciezko mi cholernie trudno jednoczesnie calkiem od was odejsc. Bardzo sie przyzwyczailam i was polubilam... mam nadzieje ze niedlugo odzyskam spokoj ducha i bede znowu aktywniejsza... KMSU z betą to jest tak ze zly jej przyrost odrazu prawde Ci powie, natomiast dobry przyrost niestety nie do konca jest gwarancją ze wszystko bedzie dobrze. Ale oczywiscie jesli dobrze rosnie to sa bardzo duze szanse ze jest dobrze. Nie martw sie tak. Po twoim dlugim cyklu i poznej owulacji widac ze faktycznie ciaza moze byc nawet o tydzien mlodsza, wiec to by pasowalo. I ja tez slyszalam ze zolty sluz w ciązy moze wystepowac.. wazne ze nie jest rozowy, czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jak kocham wszelkie badania :O Jak mi sie baba wola to ręki nie mogę zgrać , super sie tak prowadziło samochód. Kmsu - przestań sie martwić Jeśli miałaś owulacje 8 grudnia to wychodzi ci 4 tyg ciaza a nie 6 Bo od 8 grudnia minęło 26 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna ja już po ilości krwi na waciku wiedziałam, że coś jest nie tak, bo kurcze wcześniej miałam pobierane dużo więcej krwi i prawie nic nie leciało, a teraz to mi cały wacik zalało ;) i jeszcze ręka bolała. Niektóre osoby się do tego nie nadają... Firanka 👄 Pomarańczko najlepiej jak wszystko powiesz lekarzowi, bo tak przez neta ciężko cokolwiek stwierdzić, może masz lekki stan zapalny. Zaraz się rozdwoję robię obiad córka mendzi i jeszcze czekam na kuriera jak smażyłam kotlety to oczywiście musiał zadzwonić.. dostanę wrzodów żołądka od szybkiego jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ smile .................28.......28.11........3...podkarpackie..... ...01.01 martulka87...........24......11.12.........3.......mazowi eckie.... 11.01? Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzki e.. .... ........14.01 kawa_z_mlekiem.....23......24.12.........3...mazowieckie. ........21.01 Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnoślą ski e...............? Magda080.............32......31.10.........2............. ... ................? bluebell_.............30.......11.12.........2.......... ... .................. ? Styczniowa..............24.......18.11..........3........ ... ... .............? DZ25...................25.......27.11.........3...dolnoś lą skie........? Staraczkaa............20.......26.12........4..kujawsko pom.......27.01 kasiula86................?.......18.11.........?......... ............... KMSU-.................22.......20.11........8.......ślą ski e......... rybalopika............29......01.12.........3 ..wielkopolskie........ Klementyna - przerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna nie mogę wpisać tych danych bo ich nie znam a jedyną informacją na usg to wielkość 5.9mm aha i ciąże liczy się od @ więc jest 6 tydzień i 2 dzień firanka do tej pory przyrost bety był bardzo dobry zobaczę jaki będzie dzisiaj i ostatnią betę zrobię we wtorek 8 stycznia dzień przed wizytą jak będzie nadal rosła to będę miał jeszcze nadzieję bo kurcze ja nie plamie nie krwawię nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USD nie ten link :) Zaraz znajdę właściwy z forum gdzie odmawiali wielkosc pecherzyka, ogólnie wychodzi na to ze 5,9 Kmsu to 4 tydzien i tak by wyszło od owulacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu są też tzw. poronienia zatrzymane, ale to Ciebie nie dotyczy !! Proszę Cię nie stresuj się tak.. Wiesz, że owulacja była później, tego musisz się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to że miałam taką późna owulację i gdyby nie to że póki co betę mam bardzo ładną i że nie plamię to bym nie maiłam już żadnej nadziei :( a tak chociaż to mnie pociesza i muszę wierzyć że będzie dobrze kurcze 8 cykli się staraliśmy i jak już się udało to zawsze coś się musi przyplątać nie sprawiedliwe to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co najgorsze jest czarnowidztwo, jak zaszłam teraz w ciąże też je uprawiałam co rusz jak szłam do łazienki oczekiwałam widoku krwi.. no i co.. dostałam, nie zapomnę tego uczucia do końca życia, myślałam, że to koniec, dlatego nie można myśleć, że będzie źle, że coś się stanie, bo potem to się wyprosi :o teraz jest mi nieco łatwiej, bo czuję ruchy co jakiś czas, ale znowu się nakręcam jak długo nie kopie,. można tak się stresować bez końca, ale to na pewno źle wpływa na malucha, teraz przed wizytą też odczuwam stres, zresztą jak zwykle, nie lubię wizyt u lekarzy, aż mnie w żołądku ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×