Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Moja bierze 110zł i wystawia za wszystko paragon, jak robiła cytologię to uwzględniła przy paragonie tą cenę na 130. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250zł to oni chyba biorą na waciki.. (no chyba, że pracują na sprzęcie, który ma 3d/4d) bo ja w tej cenie mam wliczone usg, badanie na fotelu i poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU U mnie na pierwszej wizycie, to był koniec 6 tyg, pęcherzyk miał 2,58mm, byłam zszokowana że taki maciupki ale tętno już bylo. Ale jeśli rzeczewiście u Ciebie to 4 tydz to jest za wcześnie na serduszko, przynajmniej mi tak lekarz powiedział, żebym wcześniej jak przed 7 tyg nie przychodziła bo i tak nic nie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj gin
bierze 80 zł w tym badanie ginekologiczne + usg. Jestem z Łodzi, trafilam do niego przypadkiem. Moje znajome chodza do gin gdzie na start 150 zl U najdrozszego specjalisty, u ktorego bylam to Hematolog i bral 190 zł (rok temu) ale to p. prof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a to jakaś przychodnia - klinika? ja chodziłam prywatnie do 2 lekarzy i jednej przychodni, ale też prywatnie i nikt mi paragonu nie dał, dlatego mnie zatkało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobacz jaka różnica była u mnie w 6t6d miało prawie 1cm, a pęcherzyk niestety nie wiem, bo nie podała, więc na tym przykładzie nie można się sugerować wymiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do styczniowej i KMSU
pocieszajmy KMSU ( z calego serca Jej zycze aby okazalo sie że z Kruszynka wsztko ok ) ale nie popadajmy w paranoje! Na zdjeciu wynik SD=5,9 gdzie widzisz 6? Troche jestes sztuczna jak dla mnie... KMSU dziwi mnie, ze ten wynik masz w tym miejscu a GA masz zaixsowane .Patrze na swoje pierwsze zdjecie i wielkosc pecherzyka mam oznaczony przy skrocie GS co oznacza - średnica pęcherzyka ciążowego... Na swoim zdjeciu nie mam skrotu SD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do styczniowej i KMSU
dziwi mnie, ze ten wynik masz w tym miejscu a GA masz zaixsowane ----- KMSU to zdanie pomin, GA to wiek ciążowy według ostatniej miesiączki ...*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyraznie widac 6 ,a sztuczna to Ty jestes.Ja w przeciwienstwie.do.Ciebie.nie obrazam nikogo tym ze widze 6 a nie 5 mm,to chyba zaden problem.Smieszna jestes dziewczyno idz szukać zaczepki gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co my mozemy wiedziec kazda ciaza jest inna i dziecko tak samo i pecherzyk tak samo jaki masz wynik bety?musisz pojsc do lekarza innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do styczniowej
widze ze kolezanka ma problemy. Wyrazilam swoje zdanie (wg Ciebie chyba nie wolno), nikogo nie zaczepiam. Swoja droga to dziwne ze Ty jedyna widzisz 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszna tragedia ze widze 6 masz racje,to Ty masz problem ze soba,obrazasz kogos bez powodu a nawet nie potrafisz sie ujawnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sie klocic dziewczyny kazdy organizm jest inny dopoki inny lekarz cie nie zbada to skad ktoras z nas moze powiedziec co sie dzieje moze za wczesniej jest jeszcze zadzwon do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze przy wpisie 6,9 zrobilam buzke z oczkiem bo nie bylam pewna bo sie zamazywalo.Napewno nie po to by kogoś urazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do styczniowej i KMSU
a Twoj nik odkrywa Cie w jakis sposob? jestesz tak samo anonimowa jak ja. Jesli poczulas sie urazona, trudno, kazdy ma prawo do wlasnej opinii. KMSU Nie moge doczekac sie wyniku Twojej bety, na prawde z calego serca Ci zycze aby byl przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu jest.sztuczny,inni nie moga potrzymywac na duchu bo sa sztuczni a Ty jaka życzliwa.Szkoda pisac wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stycznioei i kmsu dzięki za wsparcie dam znać zaraz jak odbiorę wyniki są już do odbioru bo dzwoniłam czekam aż M skończy pracę i pojedziemy ale znowu się naczytałam głupot że beta normalnie rośnie nawet jak ma się puste jajo płodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie 1mm nie robi różnicy. Czy 5,9 czy 6,9 różnicy wielkiej nie ma. Rozumiem jak ktoś by napisał 16,9 to jest mega pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do styczniowej
masz racje, szkoda na CIEBIE CZasu marnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×