Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Blue a da się tą chorobę wyleczyć? pamiętaj, że masz też 2 dzieci to dla nich musisz być pełna sił, zdrowa i przede wszystkim żyć!! :) jeśli lekarze odradzają na razie starania i zacząć leczenie to lepiej żebyś tak zrobiła, no, ale to już Wasza decyzja co postanowicie to i tak będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue a czujesz się tak jakoś dziwnie ciążowo? wiesz z reguły ciąża LUBI przychodzić w nieodpowiednich momentach, więc wcale bym się nie zdziwiła gdybyś była teraz w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa - bole mam od wrzesnia.. najpierw bylo podejrzenie zapalena miazgi - bo bol byl niezidentyfikowany nad zebami z lewej strony twarzy, ale mialam zdjecie panoramiczne i indywidualne zdjecia - zeby czyste (a juz chcieli wyrywac, rozborowywac itd) pozniej zdiagnozowano bruksizm i dano szczeke na noc pare tygodni byl spokoj wiec myslalam ze diagnoza tafna ale.. a teraz w koncu mam wstepna diagnoze od neurologa neuraliga nerwu trojdzielnego ktora od paru dni poteguje paralizujace bole lewej strony twarzy strasznie bolesne :( no wiec w przyszlym tygodniu mam kolejna wizyte i zobaczymy choroba moze byc uleczalna operacyjnie ale w zaleznosci w jakim stopniu zaawansowania jest a co do odczuc? gleboko w sercu czuje ze jestem w ciazy... ale nie szukam objawow.. po prosu mam takie odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale nie widac wiadomosci, wkleje jeszcze raz ale jak sie zdubluje z gory przepraszam :P Wrzesniowa - bole mam od wrzesnia.. najpierw bylo podejrzenie zapalena miazgi - bo bol byl niezidentyfikowany nad zebami z lewej strony twarzy, ale mialam zdjecie panoramiczne i indywidualne zdjecia - zeby czyste (a juz chcieli wyrywac, rozborowywac itd) pozniej zdiagnozowano bruksizm i dano szczeke na noc pare tygodni byl spokoj wiec myslalam ze diagnoza tafna ale.. a teraz w koncu mam wstepna diagnoze od neurologa neuraliga nerwu trojdzielnego ktora od paru dni poteguje paralizujace bole lewej strony twarzy strasznie bolesne :( no wiec w przyszlym tygodniu mam kolejna wizyte i zobaczymy choroba moze byc uleczalna operacyjnie ale w zaleznosci w jakim stopniu zaawansowania jest a co do odczuc? gleboko w sercu czuje ze jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj były tesc ma ta chorobę , powiem ci tak on ciagle na psychotropach - aby usmiezyc ból brał silne leki chyba silniejsza była by tylko morfina , nie dał sie z operowac bo sie poprostu bał , ale mysle , ze teraz jest inaczej jednak technika idzie do przodu , powiem ci , że współczuje ci kochana , bo wiem jaki straszny bol ta choroba przynosi.. no w takim przypadku ciaza nie wchodzi w grę ... masakra co sie teraz dzieje ... przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris - ja caly czas mam nadzieje, ze po 1 po badaniach i rezonansie okaze sie ze to cos innego :/ po 2 ze jestem mloda i jeszcze ten bol jest do wytrzymania po 3 ze wlasnie technika poszla tak do przodu (czytalam ze ten w sumie zabieg nawet nie operacje moga nawet przeszkoleni dentysci robic- ale to juz skonsultuje z neurologiem) po 4 ja po prostu wierze w to, ze to wylecze, musze w to wierzyc na razie eliminuje wszystko co wzmaga bol czyli - jak najmniej jedzenia ( w sensie stale pory - i tyle by zaspokoic glod), zadnych bardzo cieplych/goracych napoi, oslaniac twarz od wiatru i zawsze miec butelke lodowatej wody na mrozenie nerwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :* zobaczymy, na razie niestety nie mam w sobie tej radosci oczekiwania na II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem blue ... jak to wyglada i , ze to sprawia mocny bol . napatrzyłam sie na to przez pare lat u swojego byłego tescia ... ale mam nadzieje , że bedzie oki a teraz wierze , ze dasz rade i zostaniesz mamusią.. chyba z tego co wiem to jestes moja rówiesniczka rocznik 1982 ? czy sie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to boli, ale po tym co napisałaś, że jesz mniej itd. to naprawdę jest ciężko :o miejmy nadzieję, że to będzie co innego, lżejszego i tego Ci życzę!! U mnie znowu śnieg pada :) lubię ten widok szczególnie kiedy jestem w domu. Dzisiaj jedziemy do CH może kupię sobie jakieś nowe buty czy ubranie, chociaż przez neta też ostatnio się obkupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zołza bo wróciłam do pracy i niestety nasza stazystak nie moze isc na urlop bo go nie ma .. przykro mi , no ale taka moja praca.. wg czuje sie po tej grypie cholernie rozbita , 5 minut temu padał snieg teraz juz po nim wg śladu nie ma ... jeszcze sie wczoraj pozarłam z moim N... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wróciłam właśnie ze szpitala czuję się fizycznie dobrze psychicznie wiadomo jest gorzej ale mam nadzieję że za kilka miesięcy będzie tylko lepiej i że jeszcze w tym roku doczekam się maleństwa była ze mną w szpitalu kobieta która 3 raz poroniła i miała 3 zabieg ma 39 lat była załamana ale zdałam sobie sprawę że ja muszę się wziąć w garść że jestem młoda i muszę wierzyć że się uda i nie mogę się poddawać oczywiście jest mi bardzo przykro że ta ciąża się nie rozwinęła i że nie donosiłam jej do końca ale widocznie tak miało być i wiem jedno nie poddam się i będę walczyć :) a co u was opowiadajcie ? laura gratuluję synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ten topik na prawdę jest jakiś pechowy :/ codziennie jakieś kiepskie informacje... Bluebell mam nadzieję, że diagnoza okaże się inna. Jeśli nie to pamiętaj, że jesteś młoda, silna, masz dwójke dzieci i masz dla kogo żyć :) Dobrze, że masz takie podejście dobre, 3mam kciuki KMSU Cieszę się również z Twojego podejścia :) nie jesteś sama z tym problemem, ale jesteś bardzo młodziutka i wszystko przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu cieszę się, że dobrze się czujesz, że nie było komplikacji, teraz tylko czasu potrzebujesz na regenerację i będzie lepiej!! :) trzymaj się kochana ;* udało mi się zapisać w końcu na to usg na przyszły piątek nie macie pojęcia jak mi to humor poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do koleżanki, której 1,5 miesiąca temu urodzil się mały potworek i żyć jej nie daje :) tak na poważnie to nawet nie ma kiedy zębów umyć takie absorbujące dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja jeszcze nie wiem, bo teraz jestem prawie w 17 tyg, więc jeszcze mam czas. Pod koniec miesiąca będe miała wizytę u mojego gina i wtedy ustalimy kiedy mam iść, no ale myślę, że to będzie jakas połowa lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja jeszcze nie wiem, bo teraz jestem prawie w 17 tyg, więc jeszcze mam czas. Pod koniec miesiąca będe miała wizytę u mojego gina i wtedy ustalimy kiedy mam iść, no ale myślę, że to będzie jakas połowa lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedział że po 2 miesiącach możemy na nowo rozpocząć starania czyli po 2 miesiączce a po 1 możemy już zacząć współżyć matko już miesiąc miną odkąd spaliśmy ze sobą ostatni raz a tu jeszcze miesiąc przed nami celibat jak się patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulumamala
Kmsu przykro mi bardzo ze cie to spotkalo:-(moja kolezanka poronila 2 razy miala lyzeczkowanie to prawda ze latwiej zajsc w ciaze miedzy pierwszym a 2 poronieniem odczekala dosc dlugo zeby wszystko sie zagoilo zaszla w ciaze w 2 miesiacu staran niestety poronila po drugim poronieniu nie czekala wogule po pierwszym okresie po poronieniu odrazu zaszka w ciaze za pierwszym razem i jak na razie jest ok jest juz w 13tyg:-)zycze i tobie powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalumamala dziękuję ci bardzo też się teraz zastanawiam czy odczekać 2 miesiączki tak jak zalecił lekarz i się starać czy próbować od razu po 1 miesiączce każdy mówi co innego ale mam nadzieję że będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smille ten pobyt choć tylko dwudniowy w szpitalu bardzo wiele zmienił w moim podejściu do ciąży. Wiem ze nie można się poddawać bo najwięcej zależy od psychiki człowieka trzeba myśleć że są kobiety które mają gorzej i się nie załamują. To była moja pierwsza ciąża wiecie że strasznie mi na niej zależało ale myślę że tak po prostu musiało się stać i nie ma co się zastanawiać dlaczego bo nie znajdziemy tak naprawdę idealnej i jednoznacznej odpowiedzi. Tak jak mówi lekarz powodów może myć mnóstwo ale grunt to myślenie pozytywne myślenie :) organizm sam zdecyduję kiedy będzie najlepszy moment na ciąże ja tak uważam :) ale oczywiście każda kobieta przechodzi to inaczej nie każda potrafi się od razu podnieść pozbierać ale trzeba być silnym psychicznie i z każdej sytuacji starać się znaleźć dobrą stronę a mimo takiej tragedii jaką jest utrata ciąży są też i dobre strony jesteśmy płodni a to jest bardzo ważne a poronienia się zdarzają i to się niestety nie zmieni ale jak to mówią po burzy przychodzi słońce dlatego mam nadzieję ze i u mnie nie długo to słońce się pojawi i tego i wam z całego serca życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie jedna rzecz mianowicie kiedy powinnam dostać pierwszą miesiączkę od łyżeczkowania ? nie dopytałam lekarza ale myślę że nie później niż 4 tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU jestem pełna podziwu - jesteś taka silna - nie poddajesz się :) I wybacz że zapytam - jak zareagował mąż/partner i rodzina na to nieszczęście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×