Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

ja dobrze :) Maluch też na razie ;) 27.12 ide na USG genetyczne. dzisiaj byłam na badaniach... 13 badań mi zlecił lekarz :D przez to chadzanie po lekarzach itp czuje sie jak emerytka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. co slychac ? jak samopoczucie ? przepraszam ze dopiero weszlam ale nie mialam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przydatne :) ja z moim w sumei nei robilismy sobie prezentow, tylko szlismy na kolacje w jakis dzien. a w tym roku kazde z nas powiedzialo co chce i ja mu kupuje bluze ciepla na zime a on mi torebke :) takze podzial musi byc :D w rodzinie tez tak zrobilismy ze kazdy powiedzial co chce podzielilismy sie i kazdy dostanie to co potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. moja mama ostatnio na urodziny kupila mi pidzame i perfum, powiem ci ze nie przyznalam sie jej ze brzydki perfum bo nie chcialam jej przykrosci robic i teraz psikam sie nim zeby szybko skonczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to już jest z prezentami nigdy nie wiadomo czy ktoś będzie zadowolony :) trzeba wkleić tabelkę bo gdzieś się zapodziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek....ostatnia@ ...cykl starań.. woj...następna@ kasiula86................?.......18.11........... .?...................... .16.12 KMSU-..................22.......20.11............8....... ......śląskie...18-23.12 kawa_z_mlekiem.....23.......26.11............2...mazowiec kie.....24.12 DZ25...................25........27.11........... 3...dolnośląskie... ...25.12 Staraczkaa............20.......23.11............4...mazow ieckie.....26.12 martulka87............24........11.11........... 2..................... 01-02.01 smile ..................28.........28.11............3...podkarpack ie.. .28.12 rybalopika.............29.......01.12........... 3 ..wielkopolskie....30.12 Frezjunia..............25.......15.12........... 4....łódzkie...... .14.01 Alutkaaa..............28........22.10............ 2............................? joannaasia............27.......21.10............ 2............................? Magda0013............20......05.12.............3.......do lnośląskie.....? Malinowa_82..........30.......06.10............3.. ..................? Magda080............32.......31.10.............2......... ...........? bluebell_..............30........21.10........... 1...................... ? Majka88...............24.......18.11............3........ ..................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementyna.
A mnie juz wykreślili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! juz dawno mnie nie bylo ale widze ze troszke przybylo fasolinek i ciesze sie !!! Zycze powodzenia kolejnym starajacym sie!!! U mnie ok!! jestem w 13 tygodniu i 6 dni ciazy tak wyglada z USG :) a powinnam byc w 17 juz!! no ale widocznie pozniej mialam owulacje! w dodatku chcialam powiedziec ze jeszcze na poczatku grudnia czyli 11 tydzien ciazy, mialam plamienia!! ale wszystko sie wyjasnilo mam plamienia bo okazalo sie ze mam niedoczynnosc tarczycy!!!! dopiero w ciazy zrobili mi badania na TSH a wczesniej nigdy mi ich nie robil!!!! Cale szczescie ze nie poronilam przy tej niedoczynnosci. Teraz od tygodnia biore EUTHYROX 50mg - hormony i mysle ze bedzie ok!! wczoraj bylam na USG prenatalnym i dzidzius zdrowo sie rozwija :D no i ma cos miedzy nozkami i nie wiem wlasciwie czy to oznacza chlopczyka czy jeszcze za wczesnie na takie sugestie?? bo lekarz tylko sie usmiechnal i nic nie chcial powiedziec:/ mowil ze nastepnym razem powie!! hmm no chyba ze to pepowina?? ale moze synus ??:D a co u Ciebie wrzesniowa?? chlopczyk czy dziewczynka czy jeszcze nie wiesz?? pozdrawiam was serdecznie!! ale sie naczytalam waszych wypowiedzi :D i tak jeszcze mam troche do nadrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Niestety wszystko sie skonczylo u mnie. BYlam dzisiaj u lekarza. Brak akcji serca, a powinno juz byc. Pozatym za duzy pecherzyk żółtkowy... Mam odstawic duphaston i czekac na krwawienie, jesli sie nie pojawi to tabletka, albo zabieg... jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
O matko firanki tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyna
O matko firanki tak mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka - a to juz pewne tak na 100%??? Kurcze nie wiem jak Cie pocieszyć :( Lekarz co na to? Tzn czy wskazał na jakieś przypuszczenia co moglo być powodem? Czy standardowe "tak nieraz bywa" (jak mnie wkurza takie określenie w tego typu sytuacjach tak w ogóle)? U mnie sie rozkręca, rozkręca i rozkręcić nie może. Raz mnie pobolewa bardziej raz mniej, czasem wcale. Takie czekanie na małpe to najgorsze, tym bardziej że ja jestem dośc niecierpliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle co zerklam na kafe a tu taka wiadomość:-( Firanka strasznie mi przykro. Nawet by mi do głowy nie przyszło że coś takiego ci się przytrafi. Coś więcej lekarz powiedział ? No i wlasnie czy to na 100% pewne? Powiem ci że aż mi brak słów ale co bym nie powiedziała to i tak wiem że nie pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz powiedzial ze przyczyn moze byc mnóstwo... nie podal zadnej. Dla niego to raczej na 100%... mam isc jeszcze w czwartek na ostateczne USG. Skoro juz kazal dzisiaj nie brac leków, to znaczy ze czeka az zaczne krwawić... nie mam sił, okropnie sie czuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie mi przykro naprawdę...zwłaszcza że już tak dobrze było, musisz kochana dac radę, nie może być inaczej. Pomału a wszystko wam się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Firanka to.straszna.wiadomosc naprawde nie pomyslala bym ze.drugi raz Ci.sie.przytrafi takie nieszczescie,az nie wiem co powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Az mi glupio pisac.ze.sie.ciesze bo powiedzieli mi.dzisiaj w pracy ze przedluza mi umowe i moge na.maksa.wznowic.starania,a tu taka zla wiadomosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka88
Nie dziekuje.zeby.nie.zapeszyc,wiem.ze to Cie napewno nie pocieszy ale moja mama zanim mnie urodzila poronila.dwa razy a potem urodzila.trojke zdrowych.dzieci,wiem ze kazdy przypadek jest inny ale to zawsze jakes male pocieszenie.Jestem pewna ze wszystko sie Tobie ulozy kochana.A jesli moge zapytac to ktory tydzien teraz masz moze poprostu owulacja byla pozniej i jeszcze nie widac serduszka..Zycze Ci zeby tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka wedlug miesiaczki jestem w 7 tygodniu 7 dniu ciazy. Natomiast mam dlugie cykle-30dniowe i pozną owulacje- 18 dzien cyklu, tak wiec ciaza jest mlodsza o kilka dni, no góra o tydzien... co nam daje 6 tydzien 6dzien... wedlug lekarza serce musialoby juz byc widoczne. A drugim bardziej nawet niepokojącym symptomem jest to ze pecherzyk zółtkowy jest za duży. On z kazdym tygodniem ciazy powinien zmniejszac sie, a jakby u mnie urósl. Wiec sa dwa zle symptomy. Wedlug lekarza jest to juz przesądzone, nic nie jestem w stanie niestety zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×