Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

dziewczyny ja miałam robiony progesteron 2.10.12 w 13 dniu cyklu i wynik miałam 0.560ng/ml a normy były następujące :faza folikularna: 0.2-1.5 faza owulacyjna: 0.8-3.0 faza lutealna : 1.7-27.0 postmenopauza:0.1-0.8 Jak rozumieć takie wyniki wiecie może? bo ja nie mogę się w tym połapać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Plakalas a nie plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trujku to był ten cykl w którym testy owulacyjne nie wskazały mi owulacji sama też nie miałam żadnych buli kłucia czy czegoś podobnego więc nie wiem czy w ogóle miałam w tedy owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klemetyna buty nasze ubiera od dlugiego czasu szczegolnie lubi.adidasy meza ;) i bardzo ladnie w nich chodzi moje letnie na obcasie tez ubierala ale nie umie q nich chodzi dwa kroki i leciala hehe :) ciekawe czy chlopcy tez.chca.robic to samo.co mama? A ten smoczek pomogl pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Chłopcy wola raczej buty taty. I męskie zajęcia jak golenie z tata. Niewiem skąd sie bierze bo podobno dzieci do 3 roku są bezpłciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słupku, popatrz na wykres hormonalny po prawej stronie, zobaczysz jak w cyklu zmienia się stężenie hormonów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_miesiączkowy Ten wynik, który miałaś, świadczy o tym, że byłaś w fazie przed owulacją. Gdybyś miała mieć owulację w tym czasie, wynik byłby zbyt niski i świadczyłby o niedoborze prg, a co za tym idzie kłopotami z implantacją i utrzymaniem ciąży. Tylko tyle da się wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Wrześniowa, wszystkie :D. Generalnie nie czuję się źle, tylko tak lekko muli, mam smaka na kwaśne, trochę pobolewa brzuch, mam mało cierpliwości i dziką ochotę na seks :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj na seks haha to moze chlopak tym razem.co ;p ja mam posusze teraz i przez to sny erotyczne ;p poczekam pewnie jeszcze sobie dlugo zanim bede mogla sie.seksic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Coś dla niecierpliwych Starożytne metoda na sprowadzenie czy chłopak czy dziewczyna : D Pierwsze wzmianki o metodzie, pozwalającej kobiecie wykryć, czy jest w ciąży, pojawiają się jeszcze w starożytnym Egipcie. Egipcjanki przez kilka dni skrapiały swoim moczem ziarna pszenicy i jęczmienia. Jeśli zakiełkowała pszenica, oznaczało to, że urodzi się dziewczynka, jeśli jęczmień to na świat miał przyjść chłopiec. Jak się okazuje, w latach 60. XX wieku naukowcy potwierdzili wiarygodność te metody aż w 70%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
E kiszonego to ja teraz bym zjada, moja mam robi strasznie dobre dziś na sniadanie jadłem ogórki a potem zagryzlam piernikiem popieram masowania i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu truj napisaa ze bylas w fazie przed owulacja mi chodzlo o to samo piszac ze progesteron byl w tych normaxh do fazy folikularnej ale nie wiem w ktorej aktualnie bylas fazie. Do reszty byl za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Sprawdzimy to naukowo na naszych kroliczkach. Badania beda rozciagniete w czasie więc wiarygodne : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku, tak jestem twarda. Wczoraj jak to sie stalo to poszlam sobie z dala od wszystkich by sie wyplakac... ale chwilke tak posiedzialam sama i pomyslalam kurde nie bede sie zalamywac, nastepnym razem sie uda. Na pocieszenie kupilam sobie piekne buty wczoraj, zjadlam gałke loda, rurke z bitą śmietaną i o 22 zamówilam z mężem pizze... Dzisiaj juz mi lepiej, z nadzieją patrze na listopad :) Kurde fajnie jesli faktycznie po takiej ciazy biochemicznej plodnosc wzrasta ;). W sumie chyba tez gdzies mi sie to o uszy obiło... no zobaczymy :) No a poki co musze domówić testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słupku, wyniki masz dobre - takie jak w fazie przedowulacyjnej powinny być, wszystkie są w normie :). JAKBYŚ miała mieć owulację w tym czasie, to byłoby się nad czym zastanawiać, ale jej NIE miałaś mieć. Albo była później, albo jej nie było wcale :). Więc głowa do góry. Ja brałam progesteron dowcipnie, ale np. Firanka dup..ka łykała. To Ci lekarz powie, jak trzeba stosować - jak się będzie czym niepokoić, bo na razie nie ma czym. I tak, wszystkie leki hormonalne są na receptę. Wrześniowa - wszystko jedno, byle zdrowe było :). W poprzedniej ciąży byłam pewna, że bedzie chłopak (bo mi "wróżka" powiedziała :o, o ja naiwna) i zakupowałam ciuszki dla chłopca :D. U lekarza byłam zdumiona i nie chciałam mu wierzyć :D, jak powiedział że dziewczynka. Tylko mąż dumny stwierdził, że przecież wiedział co robi ;) (chciał córę). Później mała miała mnóstwo oliwkowych i jeansowych spodenek :D. Ale żyje, nic jej nie jest od tych "męskich" ciuchów ;). Firanka ❤️ moja dzielna :)! Wszystkie będziemy trzymać kciuki za nalewki :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×