Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nie, no Wrześniowa, jeśli tłumaczyć to hormonami, tp buzują one obydwu nam, bo napisałaś dokładnie to samo co ja ("Ja też lubię wyrażać własne zdanie na wiele tematów i nie chciałabym zacząć prowadzić listy na które tematy mogę porozmawiać, jakie mogą kogoś urazić albo o których mówić nigdy niewolno. "). Ale (zgodnie z zasadą, że jak jedna osoba mówi, że jesteś pijana, to możesz ją zignorować; jak dwie osoby Ci to mówią, to się nad tym zastanów; jak trzy -połóż się spać :)..): przyjmuję do wiadomości - buzują mi hormony wprowadzając nerwową atmosferę, w związku z tym grzecznie się żegnam życząc owocnych starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka i dzieki tobie topik istnieje :-) Mama prosze tylko nie o smolensku wkolko w tv o tyn gadsja ezygac sie chce. Ale jak macoe ochote to prosze bardzo nie man nic przecieko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma bardziej kontrowersyjnego tematu niż karmienie piersią vs mleko modyfikowane ja proponuje o tym hahaah :D znam pełno for, gdzie dosłownie ludzie by się o to pozabijali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj mi buzowały wcześniej, teraz już jest spokój organizm się przyzwyczaił po mieś. no kiedyś musiał nie? :P i mi się tutaj nie fochaj ;) bo przez dupsko dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj Ty przestań pikolić mi tu i wracaj natychmiast! Wrześniowa no karmienie pierśią vs mm to dobry temat :D Choć mnie osobiście zaskakuje dlaczego ludzie w tym temacie są aż tak skłóceni... i na jednym i na drugim dziecko wyzyje, i to i to nie gwarantuje że cycki nie obwisna, i to i to jest wygodne (tyle ze w róznych sytuacjach)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam krótko, ale mam koleżanki fanatyczki, które były oburzone, że jak tak mogłam :D no i jak to ujęły nie ma takiej więzi z dzieckiem jak karmisz butelką.. no to kurcze moje dziecko niestety kochało mnie i odczuwało więź jak karmiłam piersią a jak przestałam to więź się zerwała i już nie mamy ze sobą takiego kontaktu :( już mnie nie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ochłoną to wrócą :) ja jestem już po dwóch porcjach frytek i idę wtrząchać jeszcze czekoladę :P na razie nic nie przytyłam to mogę poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no o tym pierdzielcu na temat więzi to niby słyszałam :D ale dla mnie to taka bzdura, ze nawet w to nie wnikam :D bo wsiąknę xD Gdyby karmienie piersią gwarantowało super więź z matką, to ja bym z moją nie utrzymywała kontaktu o.O a moją córkę dawno bym oddała do domu dziecka ;P Albo przywiązała w lesie do drzewa... cóż... jest inaczej ;P ja z moją mamą mam bliski kontakt, tak samo córa ze mną :D a teraz pytanie... w takim razie co ojcowie, którzy mają super kontakt z dziećmi musieli robić tym biedactwom jak były małe??? Odpowiedź mi się nasuwa, ale ją sobie chyba podaruję ;P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolatkaMak=re
Ani mi się śni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama6l ojcowie już w ogóle nie mają więzi i nigdy nie będą mieć :D nie wiedziałaś? to już wiesz! :D gdyby tylko karmienie piersią gwarantowało dobre więzi z dziećmi to by nie trzeba było ich wychowywać :D a co z matkami, które nie mają pokarmu albo straciły, bo miały wcześniaki i nie były w stanie pokarmu odciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się powieś, albo napisz do Bravo jak masz z tym problem. Intruzów nam tu nie potrzeba. Idź pluć jadem na wątki pierś vs mm albo sn vs cc tam lubią takie słodkie trole jak Ty. Na bank znajdziesz tam przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolatkaMak=re
Firanka jakim Ty jesteś dobrym człowiekiem, czytam ten Twój topik od samego początku. Tobie najbardziej kibicuję!!! Tobie ta ciążą się należy najbardziej, jak psu buda. Trzymam za Ciebie kciuki, Twoja pogoda ducha, Twoje patrzenie na świat daję mi wiarę w porządnych i dobrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D Firanka Twój fanklub widzę się rozkręca :D Nie wiedziałam, ze zakładając wątek wynajęłaś kiboli i czirliderki żeby nas mobilizowac :D:D:D:D i fakt... Firanka jest świetną babka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zastanawia mnie jedna rzecz po co ktoś wchodzi na temat który go w ogóle nie interesuję. Po to żeby kogoś obrażać to jest chore ja tego nie rozumiem. izolatkaMak=re nie wsadzaj nosa tam gdzie nie masz nic mądrego do powiedzenia :) Firanka faktycznie świetna z ciebie babka i ciąża jak najbardziej Ci się należy :) Ty nasz dobry człowieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno nie ma sensu się w ogóle wypowiadać na temat pomarańczy izolatki i innych pomarańczowych ludzi którzy przeważnie nic mądrego nie maja do powiedzenia jak się będzie ich ignorowało to sami się znudzą włażeniem na forum takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolatkaMak=re
Akurat nikogo nie obrażam. Wyraziłam swoje zdanie, swój pogląd. I nic Ci do tego. Poza tym na forum z definicji może udzielać się każdy i nie zarezerwowałś tego topiku tylko dla siebie, więc jesli będe mieć ochote to bede tu zagladać tak często jak tylko się da!!!! A jeśli mówienie komuś miłego słowa to dla Ciebie obrażanie to bardzo Ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeżeli tej "jednej z nas" coś nie pasuje to niech ma odwagę się podpisać swoim nikiem... fałszywców wraz nie potrzebujemy.... KMSUL po tym castagnusie to wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nawet wiem która z nas i myślę że reszta także się domyśla :) więc nie jesteśmy takie durne :) nikt nie jest głupi żeby nie zauważyć tego że kiedy nastąpiła drobna wymiana zdań po między Trujem i Klementyną nagle odchodzi klementyna a zaraz pojawia się pomarańcza :) śmiem twierdzić że na pewno zaraz znowu pojawi się ktoś o nazwie klementyna i będzie nam mówić że to nie ona :) starego misia na sztuczny miód nie da się nabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] izolatkaMak=re Trój zaciązyła i ma w dupie wszystkie inne panny, zwłaszcza te które w ciąże jeszcze nie zaszły. Nie wiecie że Pani wszystko wiedzącej nie można zwrócić uwagi? Bo strzela fochy?? A teraz wszystkie ładnie zgodnym chórkiem proście mości Panią ażeby osoba swą ten topik uraczyła. Hahahahahhah- jeżeli to nie było obrażanie to ja jestem Matka Teresa z Kalkuty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×