Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

a castagnusa brałaś wcześniej czy od tego cyklu? Ja po castagnusie nie miałam żadnych dolegliwości ale cykl mi się przesunął... zawsze miałam 28dniowe (+/- 1 dzień) a dziś 30 dc i się na @ nie zapowiada- szyjka wysoko, twarda i zamknięta... wychodzi, ze dziś 10 dfl- choć wg mnie 11...). natomiast czytałam, ze dziewczyny po nim bardzo piersi bolą i brzuch też ;) więc jak widać co babka to inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 1 opakowanie biorę tego castagnusa dziś 4 tabletka i mam czasami taki ucisk w dole brzucha ale nie jakiś nie do wytrzymania i tak właśnie myślę że to po tym castagnusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ja też miałam zawsze co 28 dni a tu nagle cykl mi się przesuną o 4 dni i cykl trwał 32 a ten teraz 33 dni mam nadzieję że po tym castagnusię mi się poprawi ale że wrócę do chociaż cyklu 30 dniowego bo wydaję mi się że cykl 33 dniowy to trochę źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być :D mi w pewnym dniu cyklu ekhm... spuchła macica :D tzn... pewnie nie spuchła ale nie umiem tego określić inaczej- pisałam z resztą tu o tym ;) była okrągła i wypukła i twarda jak mniej więcej w 2gim m-cu ciąży. na drugi dzień przeszło ale miałam dół brzucha obolały jakbym miała siniaka po kopniaku mniej więcej... może to też od castagnusa było? Do dziś nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co pisać z pomarańczami jestem tego samego zdania :) z resztą chociaż na chwilę przestały pisać kurcze chciałabym żeby ten castagnmus i opearol pomogły w tym cyklu zajść mi w ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mam wagi bo mi baterie wysiadły i nie wiem ile dokładnie ważę bo moja waga się waha od 60 do 63kg no i biorę 1 tabletkę tego castagnusa nie wiem czy nie za mało najwyżej gdyby nie udało się w tym cyklu ale SIĘ UDA :) to pójdę się zważyć i będę łykać po 2 tabletki oeparolu biore po 6 tabletek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ponoć castagnus pomaga... szczególnie osobom, które nie mają jakichś specjalnych problemów zdrowotnych (hormonalnych). nie wiem czy poskutkuje u mnie. Z jednej strony nadzieja jest, z drugie czuje dziwnie, że.. trochę to u mnie potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama nie śmiej się ale ja kiedyś zadzwoniłam do wróżbity który akurat był w telewizji i on mi powiedział że zajdę w ciąże ale jedno z nas będzie się musiało leczyć gdzieś daleko od miejsca zamieszkania i ja już 7 cykl starań nie zachodzę w ciąże a ty który cykl bierzesz castagnus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile slowa... jednak przykro mi ze zaczyna sie tak dziac na naszym forum... do tej pory jakos w zgodzie tutaj sobie gadałysmy... przeciez kazda jest inna, kazdy ma prawo do własnych poglądów, do wlasnego zdania, ktorego nie bałysmy sie tutaj wygłaszac i bylo ok, a teraz co? Bardzo chcialabym by Trujek z nami dalej pisal... i klementyna też, bo mam nadzieje ze jednak to nie ona zmienila nicka i pisala.. KMSUL kochana tak uwazam ze to castagnus taki ma wplywa na Ciebie. Ja mialam identycznie podczas pierwszego cyklu z nim... ale brzuch bolal mnie i ciągnał tylko jakis czas, pozniej chyba organizm sie przyzwyczail i juz nic mi nie dolegalo. Na początku jeszcze bolala mnie glowa i jakąś wysypke dostalam od castagnusa, lub wiesiolka. Ale i to przeszlo. Mam nadzieje ze i wam i mi uda sie z tymi "wspomagaczami" w najblizszym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,obserwuje wasza dyskusje troche z boku bo jestem nowa . Uwazam ,ze to normalne ,ze kobitki skacza z tematu na temat taka nasza natura a troche oddechu od tematu 'staran' napewno wyjdzie wam tylko na dobre bo inaczej byscie zwariowaly:) Chociaz to moj 1 cykl i sama pomalu wariuje tylko o jednym mysle " czy sie udalo czy nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZ25 jasne za tak! dlatego tutaj o roznych sprawach rozmawialysmy... To naturalne ze o tym myslisz... ja juz bym chciala by to krwawienie ustapilo, a to nie wiadomo jak dlugo bedzie trwalo przez to co sie stalo :( i juz bym chciala plodne dni :) bo mam nadzieje ze odrazu plodnosc wroci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój pierwszy cykl z castagnusem, tyle, ze ja biorę 2 tabletki (kobyłka ze mnie :D). Co do wróżbitów... w telewizyjnych nie wierzę totalnie. Ale ogólnie wierzę, mimo, ze trafiłam na beznadziejną wróżkę (już powinnam mieć synka :P zdrowego i ślicznego w dodatku :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze wam powiem ,ze ja do konca niewierze w te dni plodne i nie znam pare przypadkow jak dziewczyny zaszly w najbardziej nieplodnym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykl temu odstawilam tab.antyk. ale mysle ze w niedziele powinna przyjsc@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykl temu odstawilam tab.antyk. ale mysle ze w niedziele powinna przyjsc@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ja tez znam kilka przypadków gdzie w dziwnych dniach kobiety pozachodzily w ciąze... jednak mysle ze poprostu owulacja sie musiala przesunąć w takim wypadku... no chyba ze jakis terminator plemnik sie uchował i doczekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, spuścić Was z oka na kilka godzin i doczytać się wszystiego nie mogę. Te nie porozumienia między Wami... mam nadzieje że truj wróci i klementynka też, i dalej będziemy sobie gawędzić na wszystkie tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że zaszły 3 dni po @ 3 dni przed @ to nie znaczy, ze były to dni płodne ;P Jeśli nie mierzyły temp. nie sprawdzały śluzu itd. to skąd miały wiedzieć o przesunięciu owulacji np?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Hej laseczki:-)mam nadzieje ze nie wszystkie pomarancze bedziecie omijac:-)i mam nadzieje ze nie przeszkadza wam to ze od czasu do czasu do was napisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe. Niemoge doczekac sie niedzieli . Mam nadzieje ,ze @ nie przyjdzie i bede mogla zrobic pierwszy test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×