Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Tylko sie nie rozczaruj. Ja zrobilam test w bdz i byl neg. I do dzis @brak . A @ niereg. Na pewno bedzie ci orzykro SZ25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Jak ja wam zazdroszcze tego lezenia:-):-):-):-)ale ja juz swoje w ciazy nalezalam prawie cala ciaze:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak : piersi pobolewaja, brzuch dziwny,czasami cos zakluje ale sama niewiem czy to cos znaczy. To moje poczatki w staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie mi zanim dowiedzialyscie ze jestrscie w ciazy a przyszedl termin@ to jaki bul bol? dxiwne mam re vole brzucha a pierdi wcake nie bola mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Cześć Dziewczyny! Nadrobiłam zaległości i wszystko przeczytałam. Firanka.... strasznie mi przykro, ale podziwiam Cię za siłę charakteru i też wierzę, że wszystko się ułoży już niedługo:) Ja już po płodnych. Teraz weszłam w fazę doszukiwania się objawów ;) A tutaj coś na poprawę humoru dla wszystkich http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/1,79569,12721827,Jestescie_gotowi_na_dziecko___HIT_SIECI_.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka u mnie to był ból taki jak na okres, tylko że spodziewałam sie że nie jest to na okres bo tydzien wcześniej się pojawił. Tak na prawdę to czułam, że jestem w ciąży. Tydzień przed okresem miałam straszny ból brzucha w nocy, wymiotowałam aż z tego bólu, myślę ze może to było zagnieżdżenie. Piersi też mnie od razu urosly i bolały też tak jak na okres. Kurde byłam prawie pewna ale jak mial przyjsc @ to wariowałam heh i dzień przed zrobiłam test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa tak piękny jest, tylko te długie białe włosy brrr, wszędzie są! odkurzanie calej chaty co drugi dzień latem bo sypie się koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
No też się nieźle ubawiłam :) Dzisiaj robię test z kilkugodzinny test z noszeniem ciężkiej mokrej torby po pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana dziekuje ze poswiecilas czas i mi odp. No kurcze sama juz nie wiem. Wladnie brzuch dziwnie mnie boli. Nie mialam takiej sytuacji ze lezac plackiem albo bokiem doskwieral silny bol ze nie wiedzialam co robic. no nic kupie test znowu i w sb znow zrobie. Mam nadzieje ze od ndz cos pokaze w 39dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka Nie ma za co :) Wiesz co tak na prawdę to wiele kobiet czuje od razu że jest w ciąży. Chyba taki ból brzucha jak na @ to najwcześniejszy objaw ciąży, przynajmniej u mnie tak było, dosłownie kilka dni po stosunku, przynajmniej u mnietak bylo, piersi i śluz bialy, też szybko się pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? ja to jednak mam narąbane w tej główce... mąż mi kupił 2 testy- ot tak i kazał testować :/ mówię nie teraz bo i tak nie wyjdzie.... namawiał a że z moim charakterkiem nie ciężko było to zrobiłam... oczywiście 1 gruba krecha... żadnego cienia cienia drugiej kreski i... się poryczałam jakby mi co najmniej rękę ucięło czy coś -.- ehhh głupia jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ja jak zaszlam w ciaze to mialam juz kilka dni po owulacji ból okresowy... i przed @ tak samo... czasami cos jakby bulgotało w brzuchu, tak przelewało sie. Ale mi zle ze tego nie czuje juz :( Nie bójcie sie, nie bede teraz smecić... trzymam sie, ale to bardzo swieze wiec mi sie co jakis czas zasmuci... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6latki ale nie smuc sie... po pierwsze moglo byc za wczesnie, no a jesli jednak sie nie udalo, to przeciez jeszcze niedawno myslalas nawet ze owulacji nie bylo... bedzie dobrze! na-lewka się nam uda, zobaczysz! :) Ale mi teraz Truj sie przypomnial, mam nadzieje ze wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6latki Nie martw się, ja też tak zrobiłam nawet 2 razy, wszystko za sprawą męża, też wychodziła 1 krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×