Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Klementyna dobrze ze tego nie czuc jak sie zasnie w nocy bo tak to wszystkie kobiety by cierpialy na bezsennosc. Swoja droga takie male dzieci nie odrozniaja dnia od nocy to sobie szaleja w nocy i nad ranem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa dzieki za wykres tzn link. Akurat w te dni co byly plodne i owulka przytulanka byly co dwa lub codziennie. Nie wiem ale nie mam dobrego przeczucia. Czuje ze nam sie nie udslo boli brzuch jak na @ a dzis 25 dc no jeszcze niezaly tydz mi zostalo o ile mi sie znowu nie przestaei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka, ale w ciąży też boli brzuch jak na @, więc na dwoje babka wróżyła. Kawa nie znam jeszcze płci. Dowiem się dopiero na usg połówkowym o ile maluch się dobrze ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jak Cię pocieszyć, ale beta rośnie musisz mieć nadzieję, a jak to jest z badaniem progesteronu? jest jakaś różnica w zdrowej ciąży a takiej np. bez zarodka? on tak samo się wydziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa wariuję :( z dnia na dzień jeszcze dziewczyna na innym forum mi napisała że moja beta wcale tak dobrze nie przyrasta sama nie wiem co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU nie przejmuj sie az tak opiniami z neta, przeciez ani te dziewczyny ani my nie konczylysmy medycyny, nie jestesmy ginekologami wiec mozemy jednak gdybac. A takim stresem to ani sobie ani dziecku nie pomozesz. Wiecej - przez duzy stres mozesz uwalniac mniej hormonu wzrostu i pecherzyk/zarodek urosnie mniej niz ma i po co ci to??? Nie urosnie ani nic sie nie zmieni od twojego zamartwiania. Mnie w nocy brzuch bardzo rozbolal. Jak na @ a momentami skurczowo. Wzielam nospe, teraz też ale srednio pomoglo. Dobrze ze jutro ta wizyta. W dodatku tak mi niedobrze ze nie wiem co gorsze, ten brzuch czy te mdłości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27.12.12 wynik 355.8 mIU/ml 31.12.12 wynik 1735 mIU/ml 03.01.13 wynik 3872 mIU/ml normy są następujące: 1 tydzień ciąży 5.8-71.2 2 tydzień ciąży 9.5-750 3 tydzień ciąży 217-7138 4 tydzień ciąży 158-31795 5 tydzień ciąży 3697-163563 6 tydzień ciąży 32065-149571 7 tydzień ciąży 63803-151410 8 tydzień ciąży 46509-186977 10 tydzień ciąży 27832-210612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś takiego znalazłam :) więc jeśli tak przyrasta to musi być dobrze!! Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa dzięki za pocieszenie :) to miłe ale myślę że uspokoję się dopiero jak pójdę na wizytę i usłyszę same dobre rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Mam nadzieje ze juz konczy sie to moje krwawienie... wczoraj juz tylko plamilam, oby to juz byl koniec tego horroru. 14 dni krwawienia masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU nie denerwuj sie tak, bo to moze zaszkodzic. Nic nie mozesz poradzic oprócz czekania. Trzymam kciuki by bylo dobrze, chociaz niestety to nieprawda ze jak beta ładnie rosnie to napewno wszystko bedzie dobrze. Moja beta do konca byla bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka przepraszam że o to pytam ale ty ostatnie poronienie miałaś w którym tygodniu i czy zaczęłaś sama krwawić ? jak to było kurcze tak się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge Ci napisac, ale w sumie czy naprawde tego chcesz? szukasz wiekszych powodów do zmartwien moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczelam sama krwawic. To bylo poronienie zatrzymane. pecherzyk rosl, nawet zarodek byl, ale serce nie chcialo sie pojawic :(. Wedlug miesiaczki to byl 8 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka czyli dokładnie to samo co u mnie :( tak myślałam pęcherzyk jest zarodek jest a serca brak małe szanse na powodzenie przy następnej wizycie strasznie to nie sprawiedliwe a kiedy na nowo możesz się starać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu a lekarz coś Ci mówił o zarodku, że go widać? bo możliwe, że się dopiero pojawi jak pęcherzyk urośnie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial aby odczekac te 3, moze 2 cykle. Wszystko zalezy od tego jak to bedzie wyglądalo. Jak powychodza mi badania. Jak psychicznie bede sie czula. Ale ty nie mysl o tym! u Ciebie moze byc wszystko dobrze! A juz byl zarodek jak bylas ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×