Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość katarzyna 30
jedziesz po kmsu a sama się nie ujawnisz tylko piszesz na pomarańczowo każdy z tego forum wie kim jesteś klementyna proste już kiedyś nawet KMSU zauważyła że to ty ! kiedy inne dziewczyny miały problemy KMSU tak samo pocieszała i odpowiadała na wszystkie pytania to nie chodzi o to że nie widzi niczego oprócz swojego czuba nosa tylko jest pierwszy raz w ciąży lekarz ją nastraszył i się martwi i można faktycznie mysleć że myśli tylko o sobie ale czytam wasz wątek od początki i wiem jak KMSU zachowuje się i wiem jedno tak samo zawsze można na nią liczyć i szkoda klementyna że jesteś fałszywa i nie umiesz powiedzieć tego w prost KMSU ! KMSU mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i rozumiem Twoje obawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to ta sama pomarancza co mnie wczoraj zaczepiala!Po to jest to forum zebysmy mogly sobie pogadac i wysluchac porad.Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj poszukaj sobie pozywki gdzie indziej!KMSU nie przejumuj sie ja sie ciesze ze tyle piszesz bo.cos przynajmniej sie tu.dzieje.Nie przejmuj sie.zawsze znajdzie sie jakas.zazdrosnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamula
KMSU Nie przejmuj sie tym gadaniem to normalne ze sie martwisz a ja wierze ze bedzie dobrze i niedlugo bedziesz pisac ze dzidzus pieknie rosnie i cieszyc sie z pierwszych ruchow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMSU odpusc
no nie wiem styczniowa.. pojdziesz do lekarza i bedziesz przez dwa dni debatowac co on powiedzial i czy oby na pewno ma racje? nie sadze..malo jest takich przyopadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz przestancie sie nawzajem oskarzac jak nikt nie.ma na tyle odwagi zeby pisac pod swojim nickiem to.jego problem.Wrzucmy na luz.Ja juz teraz sie martwie.a.co.dopiero.w ciazy takze KMSU to zrozumiale ze sie martwisz.Dlatego ja napewno pojde dopiero w 7 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMSU odpusc
styczniowa-mysle ze bedzie w normie u Ciebie.ja tez jestem panikara i to pewnie wieksza niz KMSU ale kurcze ja bym dzis rano u lekarza juz byla a nie trula na forum i szukala diagnozy, dzieczwyny pisaly jej kilka razy- nie jestesmy lekarzami,a ona dalej.. no kurcze nie wytrzymalam juz,ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko przeciesz ja nie mam pretensji ze ktos nie ma.czasu,klementyna wyluzuj.Ja tez siedze.w pracy od.rana do wieczora i pisze z tel,nie chce poprostu.zebyscie sie klocily bo.to naprawde.fajne.forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMM ja od wczoraj nie zajrzałam i bardzo duzo wpisow...wiec tak kmsu znajdz inngeo lekarza i umow sie prywatnie niech ci inny powie co mysli jeszcze nic sie nie wydarzylo a sie denewrujesz...niepotrzebnie moze po prostu jest za wczesniej zeby uslyszal...znajdz innego lekarza...a co do progesteronu jesli nie mialas badan naten hormon to powinnas zrobic moim zdaniem bo staralas sie az 8 cykli ja np mialam za i mi sie ciaza nie utrzymala....wuec jeszzce razci mowie ze musisz znalesc innego lekarza a nerwy nic ci nie pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMSU odpusc
widzisz KMSU koljena osoba ,ktora juz wymieka i zaleca Ci lekarza a nie forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... ja mialam niby brak pecherzyka ale plamilam dluzgo i lekarze w koncu zauwazyli maly pkt i jak juz dostalammocnego krwawienia u mnie to jak normalny okres bylo bo to same poczatki to lekarze zrobili od razu progesteron i mowili ze przyczyna mogl byc za niski progesteron stres ale jak zadzonisz do elkarza to ci powie w jakiej fazie cyklu sprawdza sie progesteron i powiem tak dziecwzyny fajnie jest sie wspieraci tez rozmawiac dzielic sie spostrzezeniami ale kazda ciaza naprawde inna i nie ma co sieprzejmowac... trzeba kierowacsie tym co mowia lekarza jak uwaza sie ze cos nietak to pojsc do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra co tu się narobiło... No dobra dziewczyny ta kłótnia nie ma sensu, zachowujmy się jak dorośli ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwujcie sie bo to bez sensu na forum sie wchodzi zeby poczytac cos ciekawego odpoczac od codziennych spraw a nie sie stresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkkk, ja też tak uważam :) było miło i niech zostanie miło :) A do KMSU absolutnie nic nie mam, i całkowicie ją rozumiem, dizewczyna tyle czasu starała się o dziecko a jak się udało nie zobaczyła serduszka, trochę zrozumienia dla niej...chociaż i tak uważam że stresuje się nie potrzebnie, i na pewno serduszko się pojawi, po prostu przy ostatniej wizycie było za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ja miałam robiony progesteron w fazie po owulacyjnej i miałam dosyć wysoki progesteron i podwyższona prolaktyne, ale lekarz stwierdził brak owulacji, natomiast inny kazał zrobic bete, ale potem dostałam okres tylko ze bardzo dziwny bo wypadało ze mnie takie dziwnekawalki coś jak wątróbka ( tak mi sie kojarzyła) , okres dostałam w terminie tyle ze dzien wcześniej miałam takie napady bólu. Potem lekarz stwierdził ze to było poronienie, bo niby beta wyszła dodatnim ale bardzo niska i ten dziwny okres i bla bla bla bla nie będę opisywać znowu tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ona poprostu poszła za wcześnie do lekarza to tez nic nie zobaczyła, denerwuje sie i tyle. Zreszta i pecherzyka i beta wskazują na znacznie młodsza ciaze niż to określił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego meza siostra miala tez za wysoki i poronila ale pozno w 9tyg ciazy a potem zaszla w ciaze brala leki od razu i urodzila chlopca normalnie a jesli mialas takie cos w krwi jak watrobka to u mnie tez i ona tez mowila ze tak jest.mi bylo bardzo szkoda bo nawet nie mam kiedy sie strac z mezem o dziecko nie ma go wogole prawie ale coz zyje sie dalej.kmsu po prostu bylas za wczesniej tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez radze KMSU zrobic progesteron aby zobaczyc czy jest na wystarczającym poziomie, jesli jest za niski mogą wystąpic problemy z donoszeniem ciazy. Mi lekarz kazal zrobic progesteron 7, ewentualnie 8 dni po owulacji, wtedy widac czy jest wystarczający by doszlo do zagniezdzenia i by ciaza sie utrzymala, jesli jest go za malo to jest niedomoga lutealna i nalezy wtedy juz po owulacji przyjmowac duphaston lub luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzicie jak to jest jeden robi mi usg i mowi ze mam nieczynne jajniki, ze nie było owulacji a specjalista profesor zwyczajny blaskami bla bla bla a potem okazuje sie ze była to jednak ciaza , a powiedział to zwykły lekarz młody chłopak i on sie opierał na wynikach badań a nie na wiem doświadczeniu, jak zobaczył opis usg to sie spytał co za baran to wypisywal. Tak więc lekarz lekarzowi nie równy. Firanko ja jakoś obojętnie do tego podeszłam , moze dlatego ze tych 2 kresek nie widzialm ? Albo dlatego ze ja podchodzę do tego inaczej , ze jeśli tak wyszło to coś było nie tak z ciaza. Teraz. Będę pod kontrola lekarza i moze mi sie wszystko ułoży? Za to Kmsu lubi panikowac :) miesiąc temu biegła po klinikach nieplodnosci a zaraz potem zaszła w ciazy i szuka dziury w całym. Jak dojdzie do 2 trymestru to będzie panikowac ze nie czuje ruchów dziecka, bo przeczytała ze w tym tyg powinno sie czuć, potem znowu i znowu aż do porodu , chociaż potem tez sie znajdzie kilka powodów do paniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×