Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Faktycznie, Amba ma rację. AGA życzę Ci 40 rozbójników :D! Czy teraz zmieniasz nika na -już-40 :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie pamiętam czy witałam się z nowymi jak coś to cześć po raz drugi hihi :) Staraczko a ja czuje ze coś może być na rzeczy mimo 4 neg testów :) Niech się lekarz przypatrzy a nóż na usg dojrzy pęcherzyk :) Aneczko prawdą jest to co pisała Trujka możesz mieć masę śluzu na szyjce a nie koniecznie wychodzi ona na zewnątrz :) Trujko tez korzystam z ovufriend i go nie ogarniam :( Też mi źle pokazywał. Qrcze chciałam się wybrać do lab po wynik z bety i nie doszłam nawet na przystanek :( zemdliło mnie i po przejażdżce.A przez telefon nie chcą informować małpiszony jedne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.:) robilam test o czulosci 25 i negatywny... :( @ brak.. || brak.. ciekawe czemu.. jutro na 18:30 mam wyzite.. zrobi mi usg i zobaczymy.. boje sie ze to torbiele albo ta poprzerastana macica czy jakos tak to gin nazwala.. miala ktoras z Was to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VEG ja mam caly czas cicha nadzieje na fasolke.. dzis mialam dziwny sen.. snilo mi sie ze robilam test ciazowy i wyszly 3 kreski !! a moja gin na to ze to dlatego ze jest to 44 dc.. w sumie nia mam zadnych objawow.. gesty bialy sluz dzis troche bardziej wodnisty ale nie rozciagliwy lepki bialy.. wczoraj po poludniu mialam barrrrdzo gesty bialy lekko ciagnacy sie.. juz sama nie wiem.. moze znow bede musiala wywolywac @ .. ostatno jak kazala mi odstawic duphaston to @ dostalam po ok 65 dniach o ile dobrze pamietam. dzis jest 45 dc i @ brak wiec cos jest na rzeczy tylko nei wiadomo co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Mi dzisiaj ladnie temperatura skoczyla i test owulacyjny juz negatywny. No to tak jak myslalam owulacja byla wczoraj. I dobrze bo mojemu m przyda sie kilka dni wytchnienia :P Truj a po jakim czasie ovufriend pokazal Ci ze mialas owulacje? bo on z opóźnieniem pokazuje ze byla owulacja, tak zazwyczaj kilka dni pozniej, bo musi wziąść pod uwage kilka temperatur po owulacji i inne czynniki... Aneczka a kiedy zaczelas brac tego osiolka? ;) moze u Ciebie musi minąć z 1 cykl by zadzialal. Wiesz ja ogolnie tez mam problem ze sluzem, na zewnatrz nie ma go prawie nigdy, ale ja badam na szyjce i tam jest... a po osiolku jest go u mnie troche wiecej... Ambaje sto lat sto lat!! pokazcie mi dziewczyny wasze wykresy na ovufriend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu najlepszego Ci zyczę kochana :* 40 rozbójników i jeszcze Alladyna z dżinem :D Co do Ovufriend... to, ze on pokazuje zielone światło to na to ja nie patrzę tylko widze po temperaturach, ze dupa z tego wyjdzie... wczoraj przyszedł mi mój własny prywatny termometr... dzisiaj liczyłam na skok temperatury i wyszła dupa :( wzięłam ten nowy i zmierzyłam w ustach temp dosłownie ta sama- aż szok, bo w ustach powinna być wyższa... zapisałam tą z tamtego termometra żeby nie było fałszywego wyniku :( Wiecie co? ze mną chyba jest coś nie tak- ja to czuje... W dodatku ten wiesiołek to u mnie w drugą stronę chyba działa.... Jak żyję na tym świecie 24 lata, jak od 13 r.ż. mam miesiączkę i cykle tak NIGDY nie było tak sucho... Az mój maż się dziwi, bo podczas stosunku się ze mnie lało dosłownie a teraz susza jak nie wiem :/ Nie wiem o co kaman... nic ino sobie w łeb strzelić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzonka i chyba rzeczywiście wypadało by zmienić nick ale chyba bardziej na - aga 2x20- niby to samo ale jak brzmi!:) aneczko tym śluzem to sie nie przejmuj , jak poczytasz wstecz to zobaczysz że ja tez tak miałam a na wizycie u gin. powiedziała że jest b. ładny z tym że tylko na szyjce ale to w zupełności starcza wiec naprawdę nie musi nam cieknąć po nogach żeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Ciebie ambaje... Ty przestań się stresować, bo brzuch trochę musi poboleć... przecież Ci tam fasolka kiełkuje to co Ty byś chciała?:D Trzymaj się i nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka pazdziernikowa ---> ja po osiolku mialam sluzu tyle ze chodzilam z mokrymi gaciami :D ale gin powiedziala ze nie mam brac i narazie sprobowac bez .. ambaje!! STO LAT STO LAT NIECH ZYJE, ZYJE NAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6latki no musze przyznac ze dziwny twój wykres... ja twierdzilam ze mialas owulacje 10, lub 11 dc.... ale ten skok w dół 14dc burzy ten obraz... z drugiej strony moze tego 14dc mialas owulacje? skoro dzisiaj ta temperatura Ci tak skoczyla w góre.... Albo dopiero przed tobą owulacja... moze cykl Ci sie wydluzyl... bierzesz moze castagnusa? moze zacznij wspomagac sie testami owulacyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie ! firanka pazdziernikowa wprowadizlas mnie w blad ! :D w takim razie wsyzsktiego najlepszego dla AGI :D STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM ( i kielkuje :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko no ja dzisiaj liczyłam na skok :( bo wczoraj znów temperatura opadła, ale skoku nie było :( Mi się ten wykres nie podoba.... powinien być skok, bo był 14 dc. Ja mam bardzo regularne cykle... Castagnusa biorę... więc chyba tym bardziej jeśli wszystko by było ze mną w porządku powinnam mieć ładnie widoczną owulkę na wykresie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus raczej cykle skraca z tego co w wiekszości dziewczyny piszą :( Biorę go pierwszy cykl :( Jeżeli on ma poprawiać jakość cykli to nie powinien mi wydłużać.. bo ja mam cykle zazwyczaj po 28 dni (czasem 27 lub 29)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam urodziny w maju hehe ale dzięki;) ubawiłam się.. :P Aga daj sobie nick 17 +VAT:P jakiego byś sobie nie dała, dla nas i tak będzie kochaną mamuśką staraczką;) a tak w ogóle sonda: ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przecież my w tabelce wiek mamy ehehehe dzień dobry..:P czy jest to ktoś ze zdolnego śląska?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem już sama firanko :( z tego co piszą na forach to z 30dniowych dziewczynom poskracał na 28... od wczoraj w ogóle boli mnie krzyż jak przy @ (zawsze mnie przy @ boli) i chwilami czuje brzuch jak przy @... nigdy mnie krzyż w ogóle nie bolał tak samo jak przy @ :/ cholera a może ten castagnus mnie w ogóle rozregulował? Śluz zmienia mi się z 3 razy dziennie co najmniej... szyjka rano jest miękka i wysoko, a wieczorem twardsza i trochę niżej- i weź człowieku bądź mądry i pisz wiersze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6latki ja natomiast zdecydowanie wiecej opinii czytalam ze dziewczynom wydluzyl cykl... szczegolnie pierwszy z tym lekiem... a takie objawy jak ty czujesz to mogą tez byc bólami owulacyjnymi... ja dokladnie tak mam w owulacje, boli krzyz, miednica, brzuch, podobnie jak na okres wlasnie... moze jednak w ciągu kilku dni bedziesz miala tą owulkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka chyba nie chcę się nawet nastawiać na owulkę... coś mi mówi, że jej zwyczajnie nie będzie. Doprowadzę ten cykl do końca i pójdę zbadać prolaktynę oraz zrobię USG narządów. W razie jak owulki by nie było chyba lepiej wszystko zdiagnozować niż czekać rok "bo rok starań to norma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk, no mi dziś rano (po wprowadzeniu temperatury) ovufriend pokazał, że rzekomą owulację miałam 3 dni temu :D. Jest to o tyle ciekawe, że śluz typu S zaobserwowałam 2 dni temu (czyli dopiero 1 dzień po wyliczonej "owulacji") i wczoraj (ale już mniej - dziś pewnie będzie typu P), szyjka nadal jest miękka i wysoko, no i odczuwam kłucia jajników :D. Dlatego nie mam najmniejszego zamiaru przejmować się kalkulatorem internetowym, skoro mój organizm mówi coś zgoła innego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj jak ja patrzyłam na wykresy dziewczyn na ovu to ślicznie miały oznaczoną owulację... tyle, ze ovu bardziej patrzy raczej na temp niż na śluz.... a u mnie temperatura i tak jest zrąbana więc pewnie mi anwet owu nie zaznaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujko no pewnie ze tak... gdyby mi sie nie pokrywaly moje obserwacje z tym kalkulatorem internetowym to zdecydowanie bardzije bym ufala moim odczuciom... mama 6latki w takim razie masz racje idz koniecznie do lekarza zrobic badania abys wiedziala na czym stoisz... ale i tak bądz uwazna bo moze owulacja jednak sie czai za rogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, ja to samo stwierdziłam. Wyznaczę sobie sama własną datę owulacji :D i tydzień później pójdę zbadać prolaktynę i PRG. Jak wszystko będzie z nimi ok, to daję sobie jeszcze miesiąc. Jak nie - to grudniowy cykl upłynie mi pod znakiem badań. To będzie pół roku starań, wystarczający czas, żeby zacząć się badać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×