Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

No tak ale jak sie bede trzymak te wkladki . One maja takie miejsca do przyklejenia ale myslisz ze beda sie trzymac koszuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale ja jednak kupie chyba te do karmienia bo ja przed ciaza mialam Duze D a teraz to one sa ogromne poprostu a staniki mam wszystkie usztywniane i mysle ze bbedzie mi niewygodnie do karmienia walczyc z tym sztywnym stanikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Ja bym teraz duzo dala zeby miec taki rozmiar ;P Moje sa juz za duze :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy, ja nadal przeziebiona,katar i w glowie huczy,po poludniu ide do lekarza choc pewnie nic nowego mi nie powie bo sie kuruje naturalnie. Ja nie kupowalam stanika do karmienia,wezme kilka takich luzniejszych nieusztywnianych do tego wkladki laktacyjne. Mam wrazenie ze urodze lada dzien. Czuje to po prostu choc mi gin mowila ze raczej sie maly nie spieszy.ale ja czuje sie dziwnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie wyobrazilam jak lezac na porodowce trzymam tel w reku i pisze na kafeterii..;)) oj czuje ze to kwestia dni. A wy mamusie juz doswiadczone tez czulyscie cos wczesniej?jakies przeczucia? Inny nastroj? Samopoczucie?nie mysle tu o skurczach ale jakis bol gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piersi przed ciaza ledwo B,dzis juz E...sa ogromne;(musialam na biezaco kupywac coraaz wieksze staniki,w tamtym tyg kupilam juz wlasnieE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - To musisz koniecznie dac nam znac jak cos by sie dzialo. Jejciu teraz to juz niedlugo wszystkie zaczna sie niedlugo "sypac" :p tylko ja zostane z Marlena , no chyba ze Marlena tez szybciej urodzi to zostane sama na topicu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami nie zapominaj jeszcze mnie:) ja tez chcialabym poczekac do terminu...mi już 35 tydzien leci od wczoraj. ja kupiłam dwa staniki do karmienia takie zwykle na allegro. kolezanka powiedziala ze wygodne sa np na spaserze, albo ja sie do kogos idzie z wizyta i nie trzeba calego staika podnosic. ksiażki nie mam żadnej bo w sumie wszytsko dzis znajdziemy na internecie. moze kiedys cos jeszcze kupie. bardziej mnie interesuje ksiazka 365 zabaw dla dziecka w pierwszym roku zycia czy jakos tak. wczoraj bylam u diabetologa, dostalam glukometr. i mierze sobie ten cukier i jakos to da sie przezyc. dzis wstalam o 7 ale o 9 znow poszlam spac a wstalam przed 12.jakos slaba jestem chyba przez ta pogode. musze przygotowac jakis obiadek lekki dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak Evi .Przepraszam. Mi od wcoraj leci 34 tc :) Marlena wzielas sie za pranie :) Tylko sie nie przemeczaj ale pisalas ze masz kogos do pomocy to super :)) Ja dzisiaj nic nie robie dla maluszka chyba. dzisiaj wolne hehe . Ale za to ide pilnowac na godzinke brzdaca mojego brata . Straszny urwis z Niego ale dam rade godzinke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam w pt 34 tdz. Jeżeli chodzi o stanik do karmienia to w szpitalu Wam się nie przyda bo tam się w ogóle nie chodzi w staniku, położne nie polecają "gnieść" piersi na początku, poza tym po co. Ja również mam duży biust i miałam stanik do karmienia - bardzoo się przydawał na wyjściach gdzie mi się nie chciało odpinać z tyłu, a piersi tak sobie wyjąć się nie da przy dużym rozmiarze ( G ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie zamierzam duzo wychodzic z malym,raczej wole by to nas odwiedzano;) moze po porodzie zakupie ten stanik,bo moze wogole pokarmu nie bede miala. Tak samo wstrzymam sie z laktatorem,dzis to nie problem kupic. Opadl mi jakos moj entuzjazm bo strasznie sie zaczynam bac porodu. Czuje ze to tuz tuz doslownie,i coraz wiekszy strach odczuwam evi,powodzenia z dietka,i badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie zamierzam duzo wychodzic z malym,raczej wole by to nas odwiedzano;) moze po porodzie zakupie ten stanik,bo moze wogole pokarmu nie bede miala. Tak samo wstrzymam sie z laktatorem,dzis to nie problem kupic. Opadl mi jakos moj entuzjazm bo strasznie sie zaczynam bac porodu. Czuje ze to tuz tuz doslownie,i coraz wiekszy strach odczuwam evi,powodzenia z dietka,i badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie zamierzam duzo wychodzic z malym,raczej wole by to nas odwiedzano;) moze po porodzie zakupie ten stanik,bo moze wogole pokarmu nie bede miala. Tak samo wstrzymam sie z laktatorem,dzis to nie problem kupic. Opadl mi jakos moj entuzjazm bo strasznie sie zaczynam bac porodu. Czuje ze to tuz tuz doslownie,i coraz wiekszy strach odczuwam evi,powodzenia z dietka,i badz dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) nie, nie rodź jeszcze ;) Byłam dziś na KTG, samo badanie, jakieś 20 min, ale ile czekania przed i po, byliśmy tam jakieś 2,5 h :O, a wcześniej jeszcze badania laboratoryjne, także dzień zleciał. Wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka,ja jakos wewnetrznie czuje ze to kwestia dni... Ja mam jutro badania laborayoryjne a ktg w przyszly pon.o ile wytrzymam...;) a twoje samopoczucie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei czuję się właściwie normalnie, jakoś nie sądzę, że to kwestia dni, tylko raczej będzie paźdz. no ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin tez mi pow ze spokojnie do pazdziernika maly sie wstrzyma,ze mu nie spieszno. Ja sie czuje inaczej. W krzyzu boli mimo ze nie robie ostatnio prawie nic,bol brzucha jak na okres wrecz w pachwinach nawet apetytu nie mam zmuszam sir by zjesc choc ja kocham jesc.no i jestem znuzona zmeczona bez sil wogole. Moze to wina przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×