Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

Czesc dziewczyny:) jak ja dawno nie zagladalam tu.. Migotka gratulacje!!podobnych wymiarow sa nasi synkowie:) Kobietki kochane lada dzien urodzicie..jeju a moj Tymek trzy tygodnie juz skonczy w tym tygodniu. Rosnie jak na drozdzach,az sie obawiam czy na dlugo mi pokarmu starczy bo on non stop przy cycuchu;) dziewczyny czytam ze i wy juz skurcze miewacie.co do czopu to mi odpadl doslownie na dwie godziny do porodu zaraz potem wody mi odeszly. Jak ja sie ciesze ze mam to juz za soba;) co do wyprawki to faktycznie wiele rzeczy jest niepotrzebnych a wiele okaxuje sie niezbednych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami mi lekarz kazał liczyć ruchy od 30 tygodnia do samego końca. po śniadaniu obiedzie i kolacji ma byc w ciagu godziny minimum 4. jak jest mniej to cos slodkiego i kolejna godzine obserwowac jednak ja na diecie cukrzycowej slodkiego nie moge. maly jednak sie rusza ładnie ciagle. może rzadziej ale mocno:) nie87 ma co twoim zdaniem jest niezbędne a co niepotrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze z tym czopem to roznie bywa ale chyba pozostaje mi czekac na to albo na odejscie wod plodowych albo na skorcze :)) A ja musze liczyc ruchy 3 razy dziennie podczas aktywnosci , do 10 ruchow, jezeli jest mnie tej polozyc sie i wtedy liczyc . bez sensu to dla mnie bo moj maly czesto jest aktywny o innych porach dnia :) Nie87-jak to zlecialo ,Twoj maluszek juz 3 tygodnie a my sie dalej kulamy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałki ;)))) Ja nadal na antybiotyku ale już noce niemal przespane. Kaszel jeszcze jest, chrypa też ale już nie tak źle...Jak to nie dobrze być przeziębionym. Wziąłby człowiek napił się syropu jakiegoś a tu trzeba uważać. Ja idę we wtorek do doktora i będę się umawiać. Myślę, że jeżeli tylko będzie miał dyżur umawiam się na niedziele - 28.10 ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo.... a ja wizyte mam dzisiaj o 15 i dowiem się co i jak kiedy i w ogole:) boje się troche bo ostatnio jak mnie badał to było bardzo bolesne badanie szyjki i mam teraz uraz straszny? czy was tez juz na tym etapie to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ;) Evi - Mnie lekarz juz ostatnio nie badal jak bylam tydzien temu i juz nie bedzie badal bo za tydzien tylko KTG bede miala i USg dotyczace bezpieczenstwa dziecka. A teraz tez mam wizyte akurat we wtorek :)) Ciekawe ktora teraz sie rozpakuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie badał 2 tygodnie temu jak byłam - pobierał posiew na GBS, nie wiem czy u Was też trzeba zrobić - u nas idzie się z tym do szpitala - wyniki następnego dnia. Jeżeli nie masz tego badania jesteś traktowana jak nosicielka tego i rodzisz w specjalnej sali, ciasnej małej, ciemnej. Podobno rzadko korzystają, bo większość robi te badania ( chyba, że ktoś nie zdąży ;)). Ja mam już, że nie wyhodowałam tego pasożyta. Badanie nie bolało w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nie bolalo jak na posiew badal. ale ostatnio badal mnie na koziolku paluszkiem i bolalo bardzo mocno az mu zwrocilam uwage bo zawsze nic nie czulam. powiedzial ze to juz tak teraz bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie. ogólnie wszystko ok. mały około 3500g. jednak zero rozwarcia, szyjka twarda. zero zapowiedzi porodu szybkiego ale różnie to bywa. jeśli nie urodze do wtorku to dostalam na wtorek skierowanie do szpitala na obserwacje aż do porodu wiec moze poleże:( a mialam rodzic do 20:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi - Najwazniejsze ze wszystko ok :) Dzidzius wage tez juz ma ladna ;) Chyba juz wszystkie bysy chcialy byc po a tu nic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Kobietki. jak się spało. bo mi kiepsko. chyba doszło do mnie że panicznie boje się szpitali...masakra nie moglam pol nocy spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Evi mi tez sie dzisiaj spalo strasznie, nie spalam pol nocy ale to dlatego ze caly czas bolal mnie brzuch tak jak na miesiaczke, juz myslalam ze skorcze sie zaczely ale nie zaczely wystepowac szybciej i mocniej a byly juz dosc bolesne :/ I do tego maly byl jakos dziwnie ulozony bo brzuch mialam taki znieksztalcony ze szok . I zaczelam sie stukac bo brzuchu, dopiero jak poczulam ruchy to usnelam spokojnie. To byla straszna noc , mam nadzieje ,ze u Was lepiej :)) milego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez z noca nie lepiej ;/ nie moge spac na zadnym boku bo zebra bola tragicznie, na plecach tez nie bo nogi odbiera ;( w dzien jest w miare dobrze, wczoraj okno umylam , dzisiaj rowno dwa tygodnie do terminu , co jakis czas ''cos'' mnie lapie ale nie zapowiada sie nic konkretnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez z noca nie lepiej ;/ nie moge spac na zadnym boku bo zebra bola tragicznie, na plecach tez nie bo nogi odbiera ;( w dzien jest w miare dobrze, wczoraj okno umylam , dzisiaj rowno dwa tygodnie do terminu , co jakis czas ''cos'' mnie lapie ale nie zapowiada sie nic konkretnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Marlena, a tak sie balas ze urodzisz za szybko. A tak ladnie maluszek siedzi u mamusi i juz donoszony jest . Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz twierdzi ze to dzieki lekom , jakby nie bylo najwazniejsze ze przeczekal ;) na spacerku bylismy dzisiaj bo pogoda cudowna u nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie .Najwazniejsze ,ze jest mu dobrze u mamusi . Ja tez dzisiaj bylam na spacerku bo tak ladnie swiecilo :) Ale byl to krotki spacer bo boli mnie krok caly czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w centrum Polski i u nas rewelacja. Było wczoraj tak ciepło...odebrałam Gabrysia ze żłobka i na pieszo do domu, a po drodze park. Koleżanka nastawia mnie na jak najdłuższe chodzenie - ona nawet przy silnych już skurczach cały czas chodziła po porodówce - podobno im więcej tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo ;) Jak noc dziewczyny ? U mnie tez swieci i cieplutko, az zal w domu siedziec ale jak chodze to tez mnie to krocze boli wiec tylko na chwilke na spacerek sie wybieram :) Mialam sie Was pytac ile jestescie kg na plusie i jak Wasze roztepy bo mi straszne teraz wyszly na brzuchu i sa czerwone. Wiem ze juz zostana :( Ale co sie nie robi dla malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzień dzisiejszy powolutku dobijam do 10 kg.w sumie w ubraniu mam 9,4 kg na plusie. mysle ze przy cukrzycy ciążowej to nie tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozstępy to tylko..............albo aż na piersiach.....ale strasznie czerwone długie dochodzące prawie na dekolt:) jednak myśle że po porodzie pewnie na brzuszku wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, kolejny dzien piekna pogoda ;) u mnie z ta waga roznie jest , jednego dnia prawie 10 na plusie a drugiego 7 i nie wiem jak to tam jest, mi nowe troszke na biodrach sie pojawily ale malutkie, znajome sie smieja ze takie rozstepy to nic , no i na piersiach troche . Dalej tak samo sie czuje . ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jak ja bym chciala takie roztepy jak Wy :/ Ja mam na brzuchu spore i to czerwone :( Ale ja duzo przytylam :( Czy Wam tez sie robi brzuch miekki na dole bo ja jak leze to czuje taki miekki na dole , nie wiem czy to normalne :/ A pogoda sliczna u mnie tez , pewnie pozniej jakis spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Już niedługo rozwiązanie, każda z nas czeka ;) U nas imię wybrane - Aleksander ;) :):):):):):):) Podoba mi się zdrobnienie Olek, mimo, iż nie przepadam za zdrobnieniami. My kupiliśmy dziś stół i krzesła bo już Gabryś jest na tyle duży, że musi zacząć z nami jeść i się bawić i rysować. Zawsze jak lecą Fakty na TVN to mówi, że prowadzący pisze i on też chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patiniaa- Bardzo ladne imie :) Maly Olek :) Super :D No juz niedlugo rozwiazanie ale juz tak ciezko to znosze .A Wy? Naprawde myslalam ,ze urodze przed terinem a tu sie nie zapowiada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez sie balam ze dlugo przed terminem urodze a tu jednak nie , na szczescie, ale teraz juz moglabym , bo zle sie czuje, a juz dzisiaj jak tylko wstalam to strasznie zle sie czuje ;/ . Caly brzuch mi boli, a wczoraj wyszlo ze mnie strasznie duzo wydzieliny, nie sadze ze to byl czop , byla biala i ciagnaca ale tak dosc duzo jej bylo. Jak u Was dziewczyny ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie bez zmian. Od kilku dni uplawy jak by wieksze i maly chyba mniej aktywny . Jutro mam wizyte , i bede pierwszy raz bede miala KTG , juz nie moge sie doczekac :)) Marlena a moze jak sie tak dzisiaj zle czujesz to zaraz sie zacznie. Daj znac w razie co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×