Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

ladna pogoda sie zapowiada dzisiaj , jeszcze ostraznie podchodze do sprzatania, wiec poczekam chociaz zaczelam sie zdecydwanie czesciej ruszac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie to dzien jak codzien. troche w papierach posiedze, troche posprzatam, cos pogotuje, odwiedze doktorka, i wieczor kolejny przesiedze przed tv sama bo mężuś poki małego nie ma pracuje do poznych godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty lepiej sie Marlena oszczedzaj . Chociaz ja dzisiaj planuje umyc okno. Mama mowila ze mi umyje ale ja powoli to zrobie i dam rade :) A w sobote ubieram lozeczko :) Juz nie moge sie doczekac jak bedzie slicznie jak je ubiore :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje łóżeczko stoi już chyba miesiac. oczywiście pościel wyprana i całość owinieta jest folia żeby sie nie zabrudziła...pomysł męża. a ubrałam posciel dokladnie w sobote....bo nie chcialam jej po praniiu chowac do szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie podnieslismy lozeczko wyzej bo mialam szczebelki na samym dole. I moj pan po podniesieniu zapytal " tak wysoko? On stad nie wypadnie ? " hehe Ach Ci faceci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo u mnie bardzo dobrze.... insulina chyba mi pomaga w samopoczuciu...cukry sa ok i w ogole. od wczoraj spiewam malemu kołysanki i zawsze wtedy sie uspokaja.wiec mam patent na wchodzenie jego pod moje zeberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) U mnie nawet ok. Wyspalam sie i przelozylam pobieranie krwi na jutro bo znowu mi sie wstac nie chcialo :) Dzisiaj wkoncu umyje to okno bo tez mi to ciezko idzie :p Marlena a Ty tak wczescie wstajesz ,ja 8 jeszcze slodko spalam :P Evi-to super ze u Ciebie dobrze z samopoczuciem , ja jakos nie mam ochoty na spiewanie malemu , chyba by sie przesraszyl moim spiewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w planie okna...tylko dwa jak na dzisiaj ale musze sie wziasc...wczoraj pol dnia kucharzyłam.zrobilam sobie potrawke z indyka, ciemnego ryzu i warzyw w delikatnym sosiku bo dieta to dieta.upiekłam schab na kanapki zeby nie truć sie konserwantami i wyszedł rewelacyjny.przygotowałam też farsz na pierogi ruskie i dzisiaj bede robic ciasto i lepic. obgotuje i do zamrazalki.kusza mnie jeszcze krokiety ale przy nich tez tyle roboty ze na dzisiaj nie zdążę raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny urodzilam!!!:)))))wczoraj. 3350g,56cm.zdrowy i slodki. Porod wywolywany bolesny jak diablli ale to nic w porownaniu z momentem jak ci klada dziecko na piersi. Poplakalam sie. Trzymajcie sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie87 gratuluje...strasznie sie ciesze....a wzruszyłam się jakbym to ja urodzila....trzymajcie sie cieplutko oboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to moje gratulacje ;) super ;D Kami no ja wstaje o 5 jak moj mezczyzna do pracy sie szykuje, on wychodzi ja dalej spac ale nie dlugo , a dzisiaj telefon mnie obudzil a i wizyta podekscytowana jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie- Gratulacje :) Ale super , masz juz swoja kruszynke przy sobie :)) Evi - Ja to Ciebie powidziam ,ze Ty masz sily robic to wszystko i jeszcze pierogi lepic. Ja bym sie chyba zalamala jak bym miala taka diete :) Ja juz umylam okienko i wstawilam posciel a zaraz nastepne pranie ,muszy wyprac kocyk i rozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz jestem po wizycie ;) jest ok . Maluszek nasz 2530 g wazy to juz kawal chlopa ;D Ale niestety dalej leki musze brac ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena to super ze wszystko ok :)) A jak dlugo musisz jeszcze brac leki? I nadal masz nic nie robic i lezec ? Z jednej strony dobrze ze masz brac leki bo dzidzius dluzej w brzuszku posiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge juz chodzic i funkcjnowac normalnie ;) tylko uwazac na siebie jeszcze, bo i zwolnienie chodzace dostalam a nie jak do tej pory ciagle od poczatku lezace , brrr ;/ . Wiec pomalutku bedziemy wracac do formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze mozesz juz chodzi, przynajmniej sobie wszystko przygotujesz dla malenstwa :)) Wiadomo ze bez przesady ale lepsze to niz lezenie . Bedzie dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak minela noc ? ja juz bylam na pobraniu krwi i jestem zmeczona . Pewnie wstawie ciuszki ostatnie i pojde spac :p A Wy jakie plany na dzisiaj ? Nie-Odezwij sie jak bedziesz mogla :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Jakoś tu cicho bardzo. Ja dziś zaczęłam 35 tc. Jeszcze trochę do końca, ale jakoś mi się nie śpieszy. CIężko tylko w nocy się przekręcić na drugi bok, ale ogólnie to jest ok. Wizyta za tydzień w czw. Ciekawe ile waży i jaki duży już. Gabryś urodził się 3500, ale wyjeliśmy go ponad 2 tyg wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) no cicho, pusto tu jakos sie zrobilo, pogoda fatalna ;/ planow na dzisiaj nie mam, za to jutro znowu do rodzicow jedziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31tc
dziewczyny czy ruchy Waszego dziecka w 31 tyg troche byly slabsze ? bo u mnie tak jest i sie martwie od wczoraj, w sumie rano mala fajnie dokazywala okolo 9 ale teraz znowu kiepsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ma mniej miejsca i mniej się rusza, za to jego ruchy mogą ale nie muszą być mocniejsze. W tym okresie powinnaś czuć minimum 6-7 ruchów na dobę, więc nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży też miałam takie uczucia i się zamartwiałam, w ogóle nie potrzebnie. Doktor powiedział, abym zjadła snickersa i po niedługim czasie dziecko zawsze się pokręci. Tak na nas działają cukry. Intensywnie ale krótko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31tc
dzieki, wcinam wlasnie nalesniki - mam nadzieje ze po nich sie obudzi. To moja pierwsza ciaza i wlasnie ciagle wariuje jak cos nie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×