Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

a i mam fajny polarowy otulacz, może być zamiast kocyka. mi się przypadkiem udało upolować ten kombinezon w świecie dziecka przy oglądaniu wózków, była obniżka aż 50 %, a że i z wyglądu bardzo nam się podobał, to wzięliśmy. choć mam wrażenie, że to jest duże 68 cm, ale to jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka to dłużej posłuży:) ja fajne w smyku widziałam, ah żałuje,że nie kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano j&j ma kiepskie opinie, ale jakoś w każdym sklepie tego pełnego, więc ludzie kupują ;) ja bambino tez lubię, szczególnie ten zwykły tłusty kremik. ale dla malucha kupiłam mydełko z linii Skarb Matki, taka polska firma, pewnie się z nią zetknęłyście, a na później mam płyn do kąpieli z oliwką, tylko też tej firmy, tylko że jest on od 1 miesiąca życia...no i tez w końcu dokupiłam małą oliwkę, choć położna mówiła o zwykłej ciekłej parafinie, ale jakos ostatnio mam wątpliwości, mam też parafinę, ale nie wiem, czy będę stosować...i kremik na buzię mustela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że też rozsądnie podeszłaś do kwestii kosmetyków, bo jak czytałam na rożnych forach, to niektore mamy szalały... uważam,że im mniej kosmetykow tym lepiej, z oliwką jesli nie będzie potrzebna nie bedę na siłę małego smarowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam takie podejście, nie będę go wysmarowywać po uszy 5 specyfikami :D. oliwki to raczej na codzień nie będę stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też w smyku sporo ubranek niedrogich kupiłam, głównie body fajne trójpaki lub pięciopaki były. Do pupki się wahałam między linomagiem a sudocremem, wybrałam sudocrem bo sama używałam jak miałam problem z trądzikiem i pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak mam płyn do kąpieli natłuszczający to po co oliwką jeszcze potem smarować, prawda? tak przynajmniej ja myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie87, mnie słowa położnej do sudocremu przekonały, tzn. stosować go dopiero, jak już pojawią się odparzenia, bo jest dość mocny. ja mam małą próbkę sudocremu ze szkoły rodzenia i jakby co dokupię. u nas polecały: alantan, linomag, bephanten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka- zgodzę sie z tobą, a raczej słowami położnej, napewno nie bedę używała sudocremu jak pupka bedzie zdrowa. on jest dobry jak już coś się dzieje niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei kupilam kosmetyki nivea . One sa hipoalergiczne i mysle ze beda ok. Oliwki dla malego nie mam jeszcze . mam zel do mycia i mleczko nawilzajace a do pupy mam sudocrem ale duzo moich kolezanek co niedawno rodzily mowia ze kartoflanka jest niezastapiona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się zdaje, że niepotrzeba. tylko ja będę na początku mydełka używać, więc pewnie po mydełko, to ze 2 razy w tygodniu oliwka się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bephanten też jest dobry na brodawki? coś mi się kojarzy,że tak. chyba,że pomyliłam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, teraz z nazwy niemal każdy kosmetyk dla niemowlaka jest hipoalergiczny ;), tylko niestety najczęściej tylko z nazwy. no tak mąka ziemniaczana jest the best :D ale linomag, to tylko raz dziennie, po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, co do bephantenu do brodawek to nie wiem, ale na pewno nie ten co do pupy, może jest jakiś inny tylko do brodawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do brodawek na razie żadnego kremu nie kupowałam, tego w aptekach nie brakuje dokupi się jakby co. a jakie macie wkładki laktacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekam, bo muszę się położyć, senność mnie dopadła :), odezwę się jutro, miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
hej ja też mam 33 tydzień, jestem ze śląska i to moja pierwsza ciąża. Bedzie synuś. tak jak wiekszość z was mam te same dylematy w co ubrac malego na droge do domu, jakie kosmetyki i w ogole co musze mieć...tyle tego wszystkiego ze zaczynam się gubić i stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi witaj w klubie...tez mam taki dylemat:o narazie nie moge za bardzo pisac wiec sobie czytam od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na droge do domu mam taki polarek na ksztalt spiworka...:) ale sama nie wiem czy to wystarczy czy moze lepiej jakies inne ubranko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi...
coca a skad dokladnie jestes bo widzialam ze tez sląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi i coa wpiszcie prosze na liste :) Jest ona chyba na 3 strobie :) Widze ,ze mamuski powoli ida spac . Tez bym tak chciala ,ja niestety do polnocy spac nie moge przewaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuski :) Jak samopoczucie dzisiaj ? Ja dzisiaj wyjatkowo szybko sie obudzilam i nocka tez ladnie przespana :) a jakie plany na dzisiaj bo ja zaplanowalam wypad do miasta po koszule do szpitala,podpaski ,majtki poporodowe itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! ;) No ja niestety nie dosc ze noc to i poranek ciezki, maluszek tak szalal ze w zaden sposob nie moglam zasnac, zadna moja pozycja mu nie odpowiadala. Do tego zle sie czuje, a z planow na dzis, to w koncu sie wyrwe bo wizyte u lekarza mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×