Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

No wlasnie wiem ze nie ma znaczenia. Ale ja juz nie chce takich wielkich piersi :( Ja przed ciaza nosilam staniki D albo nawet DD wiec wybrazcie sobie jakie sa teraz :P teraz stwierdzam ze wolalabmym takie pelne B :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie sa jakies ogromne ale wieksze niz mialam i dziwnie mi z tym, bo bylam przyzwyczajona do malych . i teraz wlasnie na piersiach rostepy mam ;/ . Kami ale maz pewnie zadowolony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zadowolony to sie okaże po porodzie bo zawsze lubil moje piersi bo byly duze a naprawde jedrne a teraz moze byc z tym problem (napewno bedzie ) :/ Ale narazie o tym nie mysle :) Kiedy macie teraaz wizyty? Ja mam jutro ale za duzo sie nie dowiem pewnie bo USG mialam ostatnio a badania bedzie mi robil za 2 tygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciagle w kontakcie ze swoim, jezeli nic sie nie bedzie dzialo to dopiero w 35 tc , czyli za niecale 3 tyg. bo i zwolnienie do tego czasu mam jak narazie. i u tego na kazdej wizycie mam robione oba usg , nie ma ze boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! JA dziś tylko czekam, aż mały pójdzie spać a ja z nim, bo głowa mi pęka i gardło strasznie boli.. Marlena, a jak się czujesz przy takim ciśnieniu? Bo pamiętam, że w 1 ciąży miałam skok do 140 właśnie i od razu mocno to odczułam. No i to było jednorazowo. teraz mam odwrotnie, ciśnienie za niskie, ale przynajmniej mam wymówkę na picie kawy, którą uwielbiam:) Zgadzam się z Patinią na temat laktatora, przydaje się i to bardzo, często już w szpitalu, lepiej za się zaopatrzyć. Marlena, rozstępami się nie przejmuj, bo one bledną, jest taki fajny krem Musteli, bardzo pomaga. Gorzej z cellulitem, którego ja mam teraz ogromne ilości i który może nie zniknąć! Kami, ja tam zazdroszczę Ci dużego biustu, sama mam mały, to chociaż w ciąży jest pełny, ale i tak w porywach jest C tylko..:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak sie czuje?. da sie przyzwyczaic, malo kiedy czuje sie dobrze takze i na to uwagi szczegolnej nie zwracam, czasami jak mam juz chyba duzo za wysokie to glowa peka do tego stopnia ze apap lykam i oklady robie, dosc czesto mam zawroty glowy... a na bol gardla cos bierzesz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zazdroszczę, ja jestem bardzo wrażliwa na zmiany ciśnienia i okropnie się wtedy czuję, a przed ciążą też miałaś podwyższone? Na gardło tylko herbata z miodem, płukanki z solą, ew. tantuum verde, ale akurat nie mam, a nie chce mi się do sklepu jechać, siły mnie opuściły i dobrze, że dzieckiem ma się kto zająć, to ja mam chwilę dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed ciaza mialam zawsze niskie . no ja jak bylam przeziebiona to wlasnie tantum verde do psikania lekarz kazal brac ;) chwila relaksu mowisz i bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karin uwierz ze nie ma teraz czego zazdroscic. One juz nie sa fajne :P Marlena pociesz sie tym ze za 3 tygodnie moze bedziesz miala juz przy sobie swoja kruszynke :) Pewnie bedzie maluski ale tez juz bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze tam jednak posiedzi dluzej troszke ;) "Jak maluch bedzie chcial wyjsc to sila nie bedziemy go trzymac " ;) a moze nie bedzie chcial, wszystko sie okaze ;) ale z jednej strony juz nie moge sie doczekac, chciaz dziwnie jak pomysle ze juz nie bedzie mnie tam kopal od srodka ;) tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina, cellulit, tak jak rozstępy, też można się pozbyć ;). kuruj się naturalnie :) ja mam wizytę jutro, myślę że to już może być ostatnia, bo później już KTG, no ale się okaże jutro. tylko że w środę mam jeszcze ten wymaz na paciorkowca, trochę to głupie, bo musiałam się umówić na wizytę do jakiegoś nieznanego lekarza w przychodni prywatnej w której mam pakiet i nie wiem, czy się nie nasłucham, że tylko z tym przychodzę i dlaczego akurat do niego, wiecie jak to czasem jest, ale chrzanie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzień dzisiejszy, to momentami mam dość tych jego wygibasów, więc nie myślę o tym, że szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karin, jako doświadczona mama możesz powiedzieć coś o stanikach laktacyjnych, wkładkach laktacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Migotka, miałam, ale nie używałam tych wkładek laktacyjnych, bo moje dzieci godzinami przy piersi siedzieć potrafiły i wszystko ze mnie wyciągały. Nawet nawał mleczny - chyba tak się to nazywa- miiłam przy starszym synku, ale do wytrzymania, a przy drugim już nie. Na temat karmienia piersią to ja akurat mam nie za fajne doświadczenia, nie lubiłam tego, a i jeszcze mój starszy ma alergię na mleko krowie, co już w ogóle było straszne, bo miał kolki dzień i noc- zwłaszcza o 4 nad ranem, nie bardzo było wiadomo dlaczego i umęczyliśmy się trochę. A staniki takie odpinane? No te się przydają, mam takie zamawiane przez chyba alles mama- bardzo wygodne, da się w nich spać- co jest ponoć ważne, bo przy karmieniu piersi się wyciągają i taki biustonosz trzyma je trochę w ryzach. Miałam też takie kapturki na piersi, bo męczyli mnie tym karmieniem, piersi pogryzione, to była ulga te kapturki- w szpitalu polecały doświadczone mamy i u mnie się też przydały. Warto też mieć ze sobą w szpitalu buteleczkę, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pokarm się pojawi i trzeba dokarmić na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena, a co lekarz mówi na to ciśnienie? W sensie przyczyny? Bo leki bierzesz, kontrolne mierzenie itd, ale czemu poszło do góry? Chociaż w sumie u mnie w dół i też nie wiadomo, po prostu spadło i tyle- bo ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wiem ze bedzie mi brakowac tych ruchow od srodka :) To cudowne uczucie :)) A co do KTG to moj lekarz robi dopiero od 39 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, ale za to będziesz miała przytulaski małych rączek:) to dopiero jest uczucie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i juz nie moge sie tego doczekac :)) A czy ktoras moze sie wypowiedziec na temat laktatorow bo nie wiem jaki kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi Ci Kami o nazwę firmy? Bo musiałabym sprawdzić, ja miałam ręczny i taki elektroniczny- oba były ok, choć ten elektroniczny szybszy i nim dużo ściągałam, ale do szpitala ten ręczny brałam. Tylko nazw nie pamiętam i jak odszukam, to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Chodzi mi o firme bo kompletnie nie mam pojecia jaki jest dobry :/ Bede wdzieczna jak dasz znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo skad to cisnienie, teraz jest wytlumaczenie ze leki a wczesniej tez takie bylo i nie wiadomo skad. ot tak ma byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, ja mam skierowanie na KTG od 38 tc, co tydzień do tp, a po tp, co 2 dni. czyli pierwsze KTG pod koniec przyszłego tygodnia. ja słyszałam o elektronicznych medelach, że są bardzo dobre, ale one są koszmarnie drogie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie sie zastanawiam czy moj lekarz nie za pozno zaczyna robic to KTG :/ A ceny laktatorow elektrycznych sa kosmiczne rzeczywiscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ten elektroniczny to Medela, a tego ręcznego na razie nie mogę odszukać, ale to był chyba avent. W każdym razie Medeli tanie nie są, ale ten mój dobrze działał - polecam. Ten ręczny też, avent to jest chyba philipsa, miał taką niebieską rączkę, jeszcze poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam laktator ręczny tommee tippee. Zresztą wszystkie smoczki i butelki Gabryś miał tej firmy ;) Marlena, jakie masz to tętno ? bo ja mam bardzo wysokie serce bije jak szalone a ciśnienie słabe i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, z KTG, to różnie, chyba nie ma zasady od kiedy musi być, są kobietki, które już od jakiegoś 35 tc chodzą...a ja w szpitalu gdzie będę chodzić, to już tez bym mogła, bo tam nie ma zapisów, tylko się przychodzi i od 11 codziennie robią, ale chyba są kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karin to jak poszukasz to daj znac :) Patinia a ten TT jest dobry ? to ja tez mam wszystkie butelki Tommee Tippee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na szkole rodzenia położna mówiła, że TT laktatory nie są dobre, no ale kto wie, czy to nie była antyreklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w porządku. Tommee Tippee w ogóle ma fajne produkty, butelki pasują. Trzeba porobić, ale jak w każdym ręcznym. Mój laktator swoje przeszedł...sporo go używałam, mimo, iż karmiłam tylko do 3-go miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×