Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Czytałem Twoje wątki. Wydaje się, że Twoja kochanka jest na Ciebie strasznie zła. Musiałeś jej czymś mocno zajść za skórę. Zastanawiałeś się, co to mogło być? Czy chodziło tylko o to, że zwlekałeś z porzuceniem żony? Czy może było coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzjaandaluzja
witaj! ja jestem kochanka od pól roku, facet mówi, ze mnie kocha i wiem, ze tak jest, ale nie jest w stanie odejść od swojej partnerki, potrzebuje czasu. ja natomiast z dnia na dzień tracę do niego zaufanie, chcę od niego uciec, zapomnieć. najbardziej chciałabym, zeby ktoś wartościowy mnie zauroczył, żebym bez skrupułów zrezygnowała z niego. kocham go, jest mi z nim dobrze, ale fakt, że wraca kazdego dnia do domu jest dla mnie poniżający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
taki tam, chodzi mi o to ze ona moze zle sie czuc z tym ze jestes z nia bo cie do tego zmusila a nie z powodu wlasnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
andaluzja to zerwij z nim i po klopocie, jeszcze nie jestes az tak zaangazowana. Jak ma zobowiazania to nie wymagaj by w pol roku sie z nimi uporal. Najlepiej zakoncz ta znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzjaandaluzja
wiem, ze jak on będzie zwlekał to może się skończyć podobnie jak u takiegotam, że kiedy stanie w drzwiach mojego mieszkania ja zatrzasnę przed nim drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
Andaluzja po prostu teraz to zakoncz, poki sie nie zaangazowalas bardziej. Jesli mu zalezy to uwierz ze sam cie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
Jest w luznym zwiazku czy to zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzjaandaluzja
partnerka od 11 lat, mieszkaja ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
I nie maja dzieci? Wiec powinno mu byc latwo podjac decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzjaandaluzja
ja też tak uważam ale mu jej szkoda szkoda tylko, że nie pomyśli o moich uczuciach ja wiem, że lada dzień go pogonię, choć go kocham, bo takie niezdecydowanie mi sie nie podoba, poza tym uważam, że jego rola jest aby mnie zdobywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
Szczerze to nie wiem na co twoj facet potrzebuje czasu skoro nie jest jego zona i nie mają dzieci. Co innego zonaty facet z dziecmi i zobowiazaniami. Ale wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzjaandaluzja
wiem, że mu głupio przed rodziną, maja wspólnych znajomych, jest wujkiem, chrzestnym itp. jeśli oni sa ważniejsi jak ja, to życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
Jak to mu jej szkoda, a co z toba? Przeciez wie ze ty w takiej sytuacji cierpisz. Rozumiem jak facet zonaty ktory ma dzieci ma problem, ale nie rozumiem jak wolny nie umie odejsc od partnerki :( On wogole powiedzial kiedy zamierza od niej odejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
kurcze ty sie juz zaangazowałaś i nie wiem czy sie zdobedziesz na zerwanie z nim, a moze wlasnie jakbys zerwala to by podjal decyzje z kim chce byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzjaandaluzja
ja jestem silna, dam rade, ale wiem, że on będzie cierpiał, bo to dobry facet tylko głupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaluzjaandaluzja
i jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda2
Tak sobie czytam co piszecie i jestem w szoku. Dlaczego nie zastanowicie się nad swoją moralnością, uczciwością. Jesteście wolne, a wiążecie się z żonatymi. Czy nie przyszło Wam do głowy, że jak widzę obrączkę to natychmiast trzeba uciekać. To tak jakbyście poszły do sklepu i zakochały się w pięknym futrze i nie miały pieniędzy to je ukradły. Po co sięgać po coś niedostępnego jak są fajni faceci wolni. Nie mieści się to w moich normach moralnych jak można planować swoje sszczęście na nieszczęściu żony i dzieci. Wiadomo, że będzie to dla nich tragedia. Dlaczego tak łatwo akceptujecie nieuczciwość swoją i jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda2, jasne, że przyszło, przynajmniej mi...ale niestety serce a rozum to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiaja zony
wanda porownujesz czlowieka do futra? Zona nie kupila sobie faceta na wlasnosc. Facet zonaty ma prawo sie zakochac w kims innym, to nie fytro za ktore zaplacisz i sobie je kupisz. Kochanki watpie by planowaly by byc z zonatym, ale milosc nie wybiera. Czesto to zonaci zaczynaja znajomosc pierwsi. kazdy ma prawo sie zakochac. Jesli taki zonaty naprawde kocha zone to nie bedzie zaczynal z innym, a jak juz ja zdradza to po co ma byc z nia na sile? Pomadto nie kazdy zonaty nosi obraczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madrej wandy
wanda nigdy ni emow nigdy, Zakochasz sie w zonatym to wtedy pogadamy, ycie jets nieprzewidywalne, latwo oceniac z boku jak cie cos nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madrej wandy
obwiniasz o wszystko kochanki a on co? jak ma zdradzac to i tak bedzie zdradzal. Lepiej dla takiej zony by ja zostawil niz oszukiwal i zdradzal. Wiekszym neiszczesciem dla niej jest zycie w klamstwie niz rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda2
Nie będę się spierać ale jakoś tak smutno, że tak łatwo Wam pisać o zdradach, rozwodach. Jak kobiety zawiązłyby koalicję, faceci byliby potulni jak baranki. jak żadna nie zdecydowałaby się na romans, to nie byłoby zdrad. Nie kocha. jest mu źle w związku to niech się rozwiedzie a potem szuka nowego związku. To jest uczciwe. Ja Was nie ocenia tylko piszę co ja czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tak bardzo nie boli, że nie jesteśmy razem, jak to w jaki sposób mnie potraktował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to boli najbardziej...mnie też. Nie napisze nawet, odstawił mnie na półkę jak zabawkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej, że to siedzi w człowieku tak długo... ile jeszcze czasu potrzeba do całkowitego wyleczenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelllllllll
jak żadna nie zdecydowałaby się na romans, to nie byłoby zdrad Taki ktory zdradza dla sportu i tak zdradzi, najwyzej pojdzie do burdelu. Taki ktory sie zakocha w kims innym i tak nie ma sensu by sie meczyl z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango, a ja dopiero jestem na starcie...:/ I wiem, że palanta zobaczę na wiosnę, to nieuniknione.. Pewnie wszystko wróci, a może znajdę w sobie tyle siły, że dam mu popalić...że się nie ugnę. OBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×