Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
plac targowy...hmmm...skoro zostanie tylko na plac?! To trzeba przyznać, że do osób mądrze zarządzających Szpital w Roztoce szczęścia nie miał...i jest jak jest...a lada moment, Szpital ten, będzie już tylko wspomnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hmmm........." zamień na coś innego bo wszyscy wiedzą kim jesteś, myślisz ze jesteś anonimowa już nie. A jak plac targowy robisz to u siebie przed "lepianką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj złożył wypowiedzenie ordynator oddziału noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za pomoc przy porodzie p.Marcie Jurusik. Za ciepło, zrozumienie dla całej rodziny. Dzięki Pani Marcie było to cudowne niezapomniane . Basia z córeczką Igą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pisze od głupoty. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie o co chodzi z lekarzami przyjmującymi w poradni w Roztoce ? Ogłaszają że przyjmuje tam Sysło, Goliński a nie można sie do nich wogóle zarejestrować ! Jaja sobie z ludzi robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohorka
Rodzac w roztoce w 2013, do dzis mam wstret do tego szpitala i poloznej ktora odbierala porod.a pare dni wypisie ze szpitala pasmo powiklan po porodzie...do dzis odczuwam skutki chociaz na szczęście wszystko skończyło sie dobrze. Nigdy wiecej tego szpitala nie odwiedzilam.pielegniarkom sprawiał problem zeby zaprowa d zily mnie do toalety, n ie b byłam w stanie sama dojsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje tam jeszcze doktor Lange od dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! i całe szczęscie!!! że już nie pracuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ordynatora noworodków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co komu taki ordynator jak są inni wspaniali lekarze! Tu chcę podziekowac doktorowi Puściźnie za wspaniałą opiekę jaka otoczył moje dziecko czego nie można było powiedziec o wymienionym wyżej tzw "ordynatorze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robicie ! Nie ma żadnego doktora Puścizny ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to dr Lange i taka jest prawda a dr Puścizna jest i jest b. fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego na stronie szpitala pisze, że Lange przyjmuje w poradni i kieruje oddzialem noworodków ? Ktoś tu jest kłamczuszkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ostatnią aktualną rzeczą napisana na stronie szpitala są życzenia Bożonarodzeniowe- może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do NFZtu w tej sprawie. Nic o takich rzeczach nie wiedzą, obiecali sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam komus odradzic wojdaka to to robie. Lekarz ktiry zabija i tyle. Przez niego malo na drugim swiecie nie wyladowalam poszlam do niego na kontrole po porodzie i skoro po 6 tyg cos zalega powinien mnie byl siierowac do szpitala mi powiedział ze to nic takiego. A po trzech dniach wyladowalam w szpitalu z 40 stopniami goraczki. Ostre zapalenie macicy. Wszystko juz gnilo a on powiedzial ze to nic. Kase kazdy umie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest możliwość cesarskiego cięcia na życzenie w Roztoce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od lekarza nie od szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapłacisz lekarzowi to w każdym szpitalu Ci zrobi. Co za głupie pytanie ! Najpierw jest zapłacenie a potem coś na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Roztoce nie decydowała bym się na żadną operację. Oni nie mają tam żadnego sprzętu do ratowania życia a do najbliższego Szpitala z OIOMem jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie mieli sprzętu do ratowania życia to by byli warzywniakiem a nie szpitalem, trochę niemądre to co piszesz bo szpital z założenia jest po to żeby ratować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatny szpital ma przede wszystkim zarabiać. Taka jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ilii
Przeczytałam 23 strony opinii i informacji opiniopodobnych ... prawie zgłupiałam, bo myślałam, że się czegoś dowiem, ale w sumie nie dowiedziałam się nic. Mam termin porodu wyznaczony na początek lipca. Lekarz prowadzący moją ciążę zaproponował mi właśnie ten szpital. Powiedział, że wcześniej nie proponował, bo ważyły się jego losy, ale już wiadomo, że wszystko jest dobrze i zamknięty nie będzie. Czy jest tu ktoś kto także rozważa to miejsce? Lub ktoś kto w ostatnich dniach faktycznie tam rodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? Jaki inny szpital bierzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ilii
Gmina Brzostek. Początkowo myślałam o Rzeszowie i profamili ale nawet ludzie stamtąd polecają Roztoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital jest wspaniały atmosfera jest rewelacyjna. POLECAM dwoje dzieci tam rodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam tam pół roku temu.Opieka przy porodzie bardzo dobra.Położna super.Jedynie panie opiekujące się noworodkami są tam za karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×