Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
Co za zwyczaje ? To szpital czy jakieś schronisko, noclegownia ? Co może robić mąż cały dzień w szpitalu gdzie są obchody lekarskie, badania, posiłki, pacjentki leżą bez bielizny i nie zawsze się czują dobrze. Nie zauważacie, że to mało komfortowe dla wszystkich wokół ? W szpitalu zapewniona jest całodobowa opieka lekarsko-pielęgniarska, co tam ma do roboty facet ? Na do dodatek w szpitalu gdzie leżą same kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żonę leżącą w szpitalu żadnemu mężowi nie przysługuje żaden urlop okolicznościowy - co za bzdury piszesz, podaj przepis ? Nie przysługuje mu też tzw. opieka bo kobieta opiekę ma. Tylko bezrobotni mają czas na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całodobowa opieka po porodzie - to zalezy, kto i co rozumie pod tym pojęciem. Z autopsji wiem, ale nie chodzi o szpital z tematu, to im mniej chcesz od personelu, tym lepiej dla Ciebie, bo położne potrafią być naprawdę niemiłe, wyśmiewają pacjentki, a jak sprawdzają, czy ma się mleko, to bòl ogromny, a jak zwròcisz uwagę, to jeszcze z mordą na ciebie wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam szpitala ani lekarzy tam pracujących. Lekceważą swoją pracę i odpowiedzialność z niej wynikającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syndyk szuka chętnego na kupno szpitala albo udaje że szuka a bida wokół głośno piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćali
Ja rodzilam tam 3 dzieci. 2 starszych wszystko ok zdrowe, a 31 pazdziernika 2015 roku urodzilam syna okazalo sie ze cos jest z nim nie tak , lekarze obiecywali pomoc ale ani widu ani slychu o pomocy z ich strony. Musialam sama na wlasna reke dzialac. Okazalo sie ze zostal przyduszony przy porodzie i dostal wylewu 2 stopnia co pokazywalo ktg, ktorego polozna zignorowala.Teraz maly nie slyszy ma porazenie obwodowe nerwu lewej strony twarzy oraz wymaga rehabilitacji. takze jak sie rodzi zdrowe dziecko to wszystko ladnie cacy cacy a jak chore to sama se radz. nie jestem wogole zadowolona z ich opieki i pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 44
tak, tak to właśnie jest, jak Pani napisała....jak nie ma powikłań, poród przebiega fizjologicznie to "pełen zachwyt"... personel powinien mieć wiedzę, przewidywać, obserwować i w odpowiednim momencie reagować by nie dopuścić do tzw.;"rażących zaniedbań"...a właściwie dramatów dzieci i ich rodziców;;; nieobecność na jakimś wykładzie, nie przeczytanie "właśnie tej strony" podręcznika medycznego...stanowi zagrożenie dla pacjentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theflame
Ludu ,ale niektóre z was męczą dooope ...bo był cały dzień czy nie był...no ja pierniczę. W ramach ścisłości : ojcu przysługują dwa dni urlopu okolicznościowego z racji narodzin dziecka. I nie trzeba być bezrobotnym żeby przesiadywać u żony,niektorzy mężowie są tak kochani,ze przez ciążę nie wybierają urlopu właśnie po to by w dniu narodzin iść spokojnie na dwa tygodnie,skoro twój wolał siedzieć w tym czasie w robocie no to już miej pretensje do niego. Pani wspomniała że leżała sama na sali,mozliwe że gdyby miała współlokatorki to tatuś zostałby wyproszony albo dostałby konkretne godz odwiedzin. Niektóre z Was , drogie panie są jak żmije,byleby tylko ukasic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie które panie to są takie królewny,ojej bo dziecko urodziłam to sama nawet do kibla sie nie ruszę i mężus musi byc ha ha smiechu warte my na sali z dziewczynami tez mielismy taka jedna gwiazde,jak ona tym mężem poniewierała,to szok ,nawet buty kazała sobie zakładać jak szła do ubikacji,chłopina siedział cały dzień przy niej i niańczył dziecko,chociaz jej nic wiele nie było ,a jak poszedł do domu to czarna rozpacz,odniosła dziecko do pielęgniarek,a gdzy po 2 godzinach przyniesli jej spowrotem do karmienia to zaczeła płakać że chce odpocząć,ja rozumiem że po porodzie każda chce odpocząć,ale ona cały dzień odpoczywała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pomysł, żeby mąż leżał na łóżku razem z żoną w szpitalu albo niańczył ją jak dziecko ? Porodówka to nie jest miejsce dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie położne przyjmowały wasz poród??? Czy oprócz Pani Basi Zawartki i Marty Jedrusik są tam dobre położne ???? Pani Marta Gdowska juz tam nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna Jedrusik tam nie pracuje a ta druga pani ma 70 lat. Leże i pytałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam tam cesarskie ciecie i zdecydowanie polecam ten szpital,zarowno opieka jak i warunki sa zadowalajace. Położne bardzo miłe i pomocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez nie polecam tego.szpitala!!! Mialam skierowanie na cc, wody odeszly mi.w nocy, jak przyjechalam to lekarz stwierdził ze czekamy do rana bo nie chcialo mu sie robic cesarki, wyslali mnie do pokoju, tam dostalam skurczy które polozna ignorowala, pomimo moich prosb zeby coś zrobila, nikt nie pofatygowal sie zeby sprawdzic czy mam rozwarciex cierpialam przes 5 godzin az dostalam partych slurczy,osunelam.sie na podloge i zaczelam krzyczec na pol szpitala ze rodze i faktycznie zaczelam rodzic, dziecko dostalo malo punktow bo bylo owiniete mocno pepowina. wszystko ich wina. Zastanawiam sie czy nie wytoczyc im sprawy jak dojde do siebie. Najgorszy szpital na świecie, strzezcie sie przed nim. Oby go zamkneli a taki personel zwolnili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam, że lekarza nie doprosisz sie w nocy na porodówkę bo śpi biedak zmęczony po dyżurze w innym szpitalu. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie, 4 miesiące temu rodziła a znieczulenie nadal ją trzyma. Mocne leki w Roztoce mają albo 500 plus wpłynęło na konto i ....... popłynęła. Dobra zmiana drogie mamy, dobra zmiana .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Basia Zawartka jest na pewno, bo półtora miesiąca temu odbierała mój poród :) wspaniała położna - rodzić z nią to przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Pani Basia jest wspaniała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje jeszcze pani Mariola połozna??? ona miała zawsze taki zarabisty fryz z loczków blond lub kok,troche wyniosła ,ale ogólnie spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Mariola dalej tam pracuje :-) naprawde bardzo fajna babka. Ja tam rodziłam sn i jestem bardzo zadowolona opieką przed w trakcie i po porodzie. Przynajmniej mi sie trafił bardzo miły personel i położne i lekarze i pielęgniarki od dzieci. Jedyny minus to problem z wypisami tzn z jego napisaniem. Nastepnym razem tez tam bede rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tam rodziłam 5m-cy temu co prawda cc, wiec nie wypowiem się o przyjmowaniu bobaska na świat przez położne, za to cięcie lekarz przeprowadzili ładnie:D z wypisem też nie miałam problemu, problem miałam z psem mieszkającym za siatką!! nie wiem - może jeszcze powrócę jak się zdecyduję na kolejne booobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy kupił już ktoś ten szpital ? Czytałam, że przetarg miał być na początku września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupił jakiś Profesor Ginekologii z Pomorza,który ma już kilka takich małych szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego tytułu naukowego jak profesor ginekologii więc w poprzednim poście prawdziwe jest chyba tylko - Pomorze, reszta to bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam stronę po stronie i coś wam powiem....Same oceńcie jakie wiarygodne jest to forum . Ja z tego co czytam wiele tych wpisów wygląda to na przepychanki między personelem a konkurencją. Wzajemne wewnętrzne gierki personelu między sobą. Wypociny "wczorajszych" frustratów.Jak chcecie się prawdy dowiedzieć to chyba trzeba pojechać porozmawiać z pacjentkami, personelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheFlame
A ja urodziłam synka 19.09.16 sn w roztoce. I jestem b. Zadowolona. Poród odbierała p. Marta Jurusik. Była dla mnie jak kochająca mama. Podczas porodu masowala mi plecy,mowila ciepłe słowa i prowadziła poród w taki sposób ,że dokładnie wiedziałam co mam robić. Na koniec kiedy dzidziuś byl z nami wysciskala zarówno mnie jak i męża...niesamowita kobieta z wielkim sercem i powołaniem. Nastepne dziecko mogłabym rodzić również przy niej. Co do samego szpitala nie mogę się przyczepić do standardu ,bo oddział jest na najwyższym poziomie ,jedyna dla mnie niedogodnością były godziny odwiedzin...a raczej ich brak. Początkowo leżałam na sali z kobietą przy której mąż siedział od rana do późnego wieczora,przyprowadzal masę gości jednych po drugim,a ja nawet nie miałam jak sobie odpocząć ( a miałam już wtedy dość konkretne skurcze). Całe szczęście że była możliwość przeniesienia do innej sali...reszta jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Personel sie stara, nie można powiedzieć ale warto by też postarać się o wymianę sprzętu /łóżka, tv, piloty/ i remont toalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za księżna nam się trafiła.Ten szpital ma 6 lat wybudowany był od nowa .Sprzęt kupiono nowy. Przyszłaś do szpitala czy do na wakacje? Jeżeli 5 gwiazdkowego hotelu Ci potrzeba.s ą i takie ale za to trzeba zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamska wypowiedź jakiegoś chamskiego pracownika. Sprawny sprzęt i czyste pokoje, łazienki powinny być nie tylko w 5 gwiazdkowym hotelu. Powiem więcej w szpitalu powinno być czyściej i sprawniej niż w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie napisał ze brudno tylko ze stare a to nieprawda. Standard taki jak wszędzie. A piloty do telewizorów ciagle sie psuja bo mezowie z nudów od przesiadywania testuja swoje umiejetności elektroniczne . Cierpią na tym inne osoby.Ale telewizor w szpitalu nie jest w standardzie.W tym szpitalu były już wszystkie możliwe kontrole nie było ani jednej kary.Zastanów sie po co znalazłas sie w szpitalu czy leczyć sie czy pooglądać telewizje.Do personelu uwag nie masz a w domu masz wiekszy ekran i satelite to jak wyzdrowiejesz to sobie odbijesz straty.Ach jeszcze jedno jeżeli łózka sa niewygodne to w kazdym pod materacem znajduje sie ziarenko grochu i uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×