Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
No dobra, upadlosc jest juz długo, ile to jeszcze potrwa? Mam termin na lipiec i troche sie stresuje co teraz. Moze mi ktos doradzic czy zmieniac szpital pomimo ze to juz 38 tydzien czy zostac spokojnoe w roztoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theflame
Skoro dzwoni do mnie kobieta z rejestracji i mówi ,ze mam nie przychodzić na jutrzejszą wizytę bo szpital zostaje zamknięty. A ja mam szukać sobie nowego miejsca porodu. To nie mówcie o jakichś fałszywych informacji...bo sobie tego nie zmyslilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja już nic nie wiem... do mnie nikt nie dzwonił, termin mam na 1 lipca, wizyta w czwartek :/ zaraz tam zadzwonię, bo rodzić mogę w każdej chwili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest juz ok. Dzwonilam i dogadali sie, chcieli zamknac i sprzedac szpital ale narazie dalej beda funkcjonowac i wszyscy dostali kolejne umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dzwoniłam i działają normalnie :) wizytę mam aktualną, mogę rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theflame
Teraz i ja moge potwierdzić że chula...zadzwoniono do mnie że jednak dyrekcja przywróciła funkcjonowanie i że Sobotni telefon jest nieaktualny....a ile się na jadłam stresu :( no ale dobrze że nie muszę szukać od nowa wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ty ;) dziewczyny do kogo chodzicie tam do lekarza? Mam zamiar podjechac tam na ktg bo jestem w 37 tygodniu i chcialabym przynajmniej raz w tygodniu jezdzic i sprawdzac. Korzystala ktoras z ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dr Parzyńskiej, ktg mam od 37 tc przed każdą wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze ja chodze do swojego lekarza prywatnie i poki co jest na urlopie i nie mam nawet skierowania. Mam nadzieje ze mi problenow nie beda robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rdn małopolska była informacja, że szpital NIE został zamknięty także to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu w Roztoce badanie KTG wykonuję się bez skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super :) dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theflame
Mam nadzieję że podziała jeszcze dwa miesiące i nie będzie już niespodzianek ;) a tak bez żartów to korzystam z opieki w tym szpitalu od początku istnienia i szkoda byłoby...jakoś zawsze byłam zadowolona. A na KTG też słyszałam ze bez skierowania. Więc podbijaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie beda sobie robic jaj i co miesiac oglaszac ze zamykaja, bo to jednak szpital i jezeli podjeli decyzje ze funkcjonuje to potrwa to troche. Ja za 3 tygodnie mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie głupoty na kacu czy głodzie Pan pisze? Lekarze pracują żeby zarabiać a nie dokładać.Kiedy Pan zakończy ten hejt. Rozumiem że wielu ucieszyłoby się gdyby zamknęli ale ja już 5 lat słyszę że zamykają a ja urodziłam tam 2 dzieci planuję trzecie, przyzwyczaiłam się.Pozdrawiam frustratów i proszę odwiedzić dobrego psychiatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis tam bylam i wszystko normalnie funkcjonuje, lekarze, polozne , wszyscy mili i pomocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w Roztoce w tamtym tygodniu i wszystko działa jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilas naturalnie czy cesarka? Jak opieka po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalnie :) opieka super, położne sympatyczne i pomocne, pielęgniarki od noworodków super :) bardzo zadowolona jestem - sama na sali, jedzenie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czeka cesarka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak jest z odwiedzinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezproblemowo :) mąż był ze mną od rana do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za odwiedziny trwające cały dzień ? Leżał z Tobą w szpitalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie ciesze ze tak jest, kobieta po porodzie potrzebuje pomocy a nikt sie tak nia nie zajmie jak maz. Szkoda ze na noc nie moga zostawac, a tu sie doczepiaj do wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ten mąż nigdzie nie robi???? masakra,ciekawe jak twoje współlokatorki się czuły jak wisiał ci nad łóżkiem cały dzień MĄŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś ma problemy z samym sobą albo mezem/zona ;) o meza to kazda normalna kobieta problemu nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowi przysługuje coś takiego jak okolicznościowy urlop, a na sali byłam sama bez współlokatorek także nikt się nie denerwował. A po porodzie nie jest się w mega super formie i pomoc się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne ze maz chce byc przy zonie i dziecku i pomagac, dla mnie nienormalne jest to jezeli tego nie robi. Rodze za 3 dni i.moj tez ma zamiar byc od rana do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×