Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
oj jak mi cię szkoda, żal Ci, że nadal istnieje i się nie zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, rodziłam tam 2 tygodnie temu, nie zauważyłam żeby w szpitalu świeciło pustkami usmiech.gif Fakt szpital już nie jest nowiutki, bo tyle kobiet już się tam przewinęło. Jestem zadowolona - najbardziej z personelu, położne, sprzątaczki, pielęgniarki - człowiek wręcz zdziwiony jest że ktoś odnosi się do ciebie z takim ciepłem i życzliwością. Dbają żeby ta ważna chwila była jak najbardziej intymna, możliwie jak najmniej bolesna. Opiekunki do dzieci super babki. Ordynator oddziału dziecięcego pełna klasa,życzliwy, na każde zapytanie odpowiedź. Ordynator szpitala p. Sysło ciepły i uprzejmy lekarz. Najbardziej miło wspominam panią położną Martę oraz anestezjolog (zapomniałam nazwisko, ale coś chyba pani Czarnecka) - dziękuję za wsparcie podczas porodu, ciepło i życzę sukcesów w dalszej pracy. Nie słuchajcie komentarzy na NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie opiekunki do dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wam żal d. ściska :D widać, że typowe hejterstwo :D szpital działa normalnie, dziś pytałam położnej i pielęgniarki, wizytę mam na połowę stycznia, a moja mama na luty także ściemniacie, że żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam tam rodzić za kilka dni i nikt nic nie mówi o żadnym zamknięciu a pytałam ludzi,którzy tam pracują, więc spokojnie nie siejcie niepotrzebnych plotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu żal dupę ściska...?ty chyba nie wiesz co mówisz, kobieto zapytaj tych , którzy mieli jakieś problemy albo coś się z dzieckiem działo po porodzie.jak ktoś pisze , że może być problem i lepiej uważać na Roztokę to zaraz wpisy że hejtuja, To znaczy, że co, że każdy kto miał przejścia z tym szpitalem ma się zamknąc i cicho siedzieć,nie , tak nie można.Trzeba pisać o tym co jest złe...Jest problem z profesjonalnym podejsciem, z leczeniem takie jak powinno być z badaniami z diagnostyka, jak pojedziecie w końcu to szpitala z prawdziwego zdarzenia a nie do Izby Porodowej co tylko fizjologia się zajmuje zrozumiecie o czym mówię. Oczywiście warunki są dobre ale poza tym.....obyście nie musiały na własnej skórze sie przekonywać , bo to może drogo kosztować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kogo pytały te niedowiarki ? Szpital się zwija, spisują i fotografują sprzęt i pokoje. Byłam i widziałam i też zdziwiona co się dzieje pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dalej chodzę do Roztoki do poradni i w czerwcu będę w Roztoce rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin na marzec i tez sie boje i nie wiem gdzie rodzić kusi troche ta roztoka ale podobno nie maja sprzetu do ratowania zycia dziecka.nie wiem.poprzednie dziecko rodziłam w brzesku i jestem zadowolona nie wiem co robić...jestem pacjentka golinskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bujda. Trzeba mieć tupet żeby już coś takiego pisać. Mówię tu o konkurencji, która wypisuje takie bzdury żeby zasiać panikę. Szkoda mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie konkurencja....pisze bo sie chce doradzic termin porodu coraz blizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonimowy to może być każdy 10-latek któremu sie nudzi, znudzona pracą, niemająca życia osobistego kobieta lub facet, który musi się dowartościować z wiadomych powodów. A matka, której faktycznie zależy na warunkach sama przyjedzie, zobaczy i oceni. Ja tak zrobiłam ale nie będę mówić czy jest dobrze czy źle bo również jestem anonimowa. Trzeba samemu się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu jestem przewrazliwiona bo mój lekarz tzn golinski nie ma go już w szpitalu w brzesku i nie wiem jak tam na niego patrzą. To może lepiej do tej roztoki, bo on tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja trochę z innej beczki. Chodzi mi o przychodnię w Roztoce. Chodzą jakieś ciężarne. Planujemy dzidziusia i chciałabym tam mieć lekarza prowadzącego, ale zupełnie nie znam tych nazwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoge bo sama mam obawy gdzie rodzic a nikt tu sie nie oddzywa ostatnio moj lekarz Golinski tam jest ale to kwestia co komu spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szpitalu w Roztoce przyjmują lekarze ginekolodzy w Por. Gin-Poł . Polecam lek. A Parzyńską i dr n med. Wrótniak. Bardzo kompetentni lekarze. Proszę sprawdzić godziny pracy na stronie internetowej szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedz. Myslałam o wizycie własnie u Pani dr. Parzyńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic dr małeckiego. cała ciaze przeprowadził mi swietnie. a co do porodu, w tym mc urodziłam w roztoce wczesniaka w 35 tc, wymagał inkubatora, tlenu itp. maja cały potrzebny sprzęt, swietnego neonatologa (dr lange na prawde troszczy sie o dzieciaczki, ja byłam po cc i zanim wstałam to przychodził kilka razy informować o stanie dziecka). położne są miłe, pomocne (moze poza jedną, niestety nie podam nazwiska bo nie znam), leżałam tam kilka dni dłużej niz normalne połoznice i na prawde jestem zadowolona. maja też osobna sale do reanimacji dzieciaczków, wiadomo, ze to szpital z najniższym stopniem referencyjności więc skrajnych wczesniaków przyjmowac nie moga a dzieci z zagrozeniem zycia sa wysyłane do innych szpitali, ale musze powiedziec, że na prawde warto tam rodzic. jestem swiezo po wszystkim wiec wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, czy słyszał ktoś o tym że nie dawno w 8 chyba miesiącu ciąży udusiło sie dziecko, bo pewna doktorka która tam pracuje podała lekarstwo którego nie powinna podać? Nie chcę napisać nazwiska, bo nie wiem czy to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość witam co ty kobieto za bzdury piszesz rodzilam w tym szpitalu i nigdy takie zdarzenie nie mialo miejsca zastanów sie co Ty wogóle piszesz kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż chyba nie do końca jest tak jak mówisz tylko o błędach się nie mówi głośno. Możesz być pewna że była w ostatnim czasie podobna sytuacja. A co ty myślisz ze ktoś Ci powie przy przyjęciu to?bardzo się popsuło w tym szpitalu od zmian personalnych! !!!i pisz tak do kogoś kto ma bardziej wiarygodne informacje. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest rzucić oskarżenia. I myślisz, że ktoś się nabierze na bajkę o uduszonym noworodku? Nie masz nawet odwagi się podpisać ale w sumie nawet podpisując się nic to nie da bo nazwisko też możesz wymyślić jak i tą głupotę. Wiadomo wszystkim wszem i wobec, że Roztoka zawsze była solą w oku innych. Na tym radzę zakończyć tą dziecinadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam to, chodzi o doktor Krużel... nie znam szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan pisac gupoty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry głupoty ---- nie wskoczyła mi literka ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Roztoce personel jest wspanialy ja nic niemam do tego szpitala cudowna opieka i wogóle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem teraz w 35 miesiącu i zastanawiam się gdzie rodzić, mam do wyboru szpital w Nowym Sączu no i Roztokę. Czy to prawda,że w Roztoce podają bez problemu ZZO? Jakie jest podejście do pacjentek, które nie chodziły przez okres ciąży na wizyty do lekarzy w Poradni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pacjentka może skorzystać ze znieczulenia ZZO. Nie ma z tym problemu. Ja w ostatnim tygodniu drugiej ciąży zdecydowałam się na poród w Roztoce i teraz bez ZZO nie wyobrażam sobie porodu. Dzięki położnej Marcie Jurusik poród mogę wspominać pozytywnie. I nawet jeśli mój lekarz ciągnął mnie do innego szpitala zdecydowałam się na Roztokę i byłam bardzo dobrze traktowana. To był dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Roztoce masz problem, jak coś z dzidziusiem się będzie działo to problem.O tym się często dopiero po fakcie myśli....ja bym chyba nie ryzykowała.Nie wiem o którym szpitalu w Saczu mówisz, ale mam trochę znajomych , którzy w ostatnim czasie rodziły w tym nowym szpitalu w Saczu i podobno super i zaplecze dla dzieci jest całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie. Ja wczoraj się dowiedziałam ze mój lekarz pracuje w roztoce i w Sączu. jestem zalamana bo do sacza mam daleko, a roztoki trochę się obawiam. pójdę do innego szpitala to będę niczyja i jesten w kropce. termin mam ma lipiec. różne opinie się słyszy o roztoce, parę moich znajomych tam rodziło. najbardziej się boje o maluszka bo ze mną się może dziać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×