Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robin sparkles

Poród w ROZTOCE k. Zakliczyna - opinie, historie.

Polecane posty

Gość gość
Nie wazne sa piloty od tb, wazne ze opieka tragiczna, w nocy maja wszystko w d***e i nikomu sie nic nie chce, jak bedziesz rodzic w nocy to tam jie jedz. Mi kazali isc do pokoju spac! Rozumiecie? Koleżanka jak sie pozniej okazAło miala podobna sytuacje. Ja sie trzymam daleko od tego niby szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwariowałaś wymyśliłaś sobie w nocy rodzic księżniczka następna hehehe W nocy to sie spi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w Roztoce w lipcu tego roku i jako tak nie mogę narzekać,bo urodziłam zdrowego synka,ale słyszałam od położnej która przyjechała na wizytę do domu że jak jest coś nie tak z dzieckiem to przewożą dzieciątko do Krakowa bo ani N.Sącz ani Tarnów nie chciał podpisać z nimi umowy.Personel-zależy na kogo trafisz,w pierwszej dobie super a po zmianie panie od noworodków już mniej miłe,opieka po porodzie w porównaniu ze szpitalem w N.Sączu gdzie rodziłam poprzednie dziecko parę lat wcześniej raczej marna-mało się interesują jak sie kobieta czuje,jak się goi krocze co w N.Sączu było sprawdzane na każdej wizycie.A i wypuszczaja dzieci z żółtaczką do domu a na wypis czekałam dwa tygodnie.Podsumowując- nie jest źle jak poród przebiega bez komplikacji i z dzieckiem jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam w roztoce w sierpniu na podczymaniu 26 tyg bylam zadowolona opieka super a zwłaszcza jedna pielrgnuarka jak matka chyba beata.dziewczyny ktore tam rodziły byly zadowolone tez mialam tam rodzic choc troche sie bałam bo to ciaza blizniacza ale w 8 miesiacu mialsm wypadek i trafiłam do brzeska skad pochodze a pozniej do sacza medikor tam tez nir urodzilam wkoncu znów do brzeska i tam urodzilam 4 pazdziernika zfrowych chlopcow i naprawde w brzrsku opiekę mialam super gonili za kazdym zawolaniem i nie tylko.zmierzam do tego ze teraz po dwoch miesiacach zatrzymaly mi się odchody i lekarz prywatnie wypisal skierowanie do roztoki na lyzeczkowanie pojechslam mialam miec zabieg w czwartek ale nie mialsm badan i zrobili mi w piatek czekalam jako ostatnia do zabiegu a bylo ich chyba 10 nie powiedzieli mi jak to wyglada nic po obudzeniu nikt nie przyszedl i nie powiedział co to bylo i co dalej co mam zazywac i wogole lekarz nawet nie zagladnal i nie zapytal jak sie czuje a chodzil po korytarzu jedna lekarka dala mi lek na bol glowy w kroploece a potem zawolalam salowa zeby ktos przyszedl bo mi sie skaczyla kroplowka to przyszla popayrzyls nie odpiela i poszla nie bylo jen godzine potem znow powiedzualam salowej kiedy mi to odetnie poszla po nia przyszla i powiedziala ze moglam fo niej przyjsc ja sie pytam jsk z gola dupa i z kroplowka i podlozonym papierkiem to z laska poprostu wyrwala mi wenflon z reki mislam dość az sie poryczalam kirdy przyjecjala po mnie kolezanka zapytala o mnie to powiedzii ze takiej tu nie ma.a potem w sekretariacie gdy xspytalam o wypis to mowi ze mnir tu nue ma i nie ma mojej kartoteki wkurzylam sie i wyszlam a na koniec powiedziala. Ze tak wladnie sie mna fzisiaj zajeliscie czulam sie jak by mnie nigdzie nie bylo jak smiec zucony w kat i nie yrzeba podnosic wiecej moja noga tam nie powstanie mam dosc szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś na podczymaniu ? Jezus Maria, co Ci tam czymali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha czymali dobre!!! dawno sie tak nie śmiałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy może ktoś jest zorientowany, Szpital jest już sprzedany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię to obchodzi ??? Chcesz kupić? To spytaj w szpitalu a nie na forum zadawaj głupie pytania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Rzeczywiście, najlepiej zapytać Syndyka masy upadłościowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu głupie pytanie ? Warto wiedzieć planując za jakiś czas wizytę czy poród w szpitalu - jaka jest jego sytuacja i czy nadal będzie istniał ? Doniesienia prasowe nie są optymistyczne - szpital nadal jest w stanie upadłości, wszystkim rządzi syndyk. Syndyk w wywiadach prasowych mówił, że będzie sprzedawał go w lipcu, potem, że w jesieni i nadal syndykuje więc chyba nie sprzedał. Statek bez kapitana długo nie popływa............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tego Szpitala, na samym początku, gdy był tworzony od podstaw, miał być miejscem przyjaznym, ciepłym i bardzo profesjonalnym dla pacjentek. Dla personelu również. Jednak "ambicje ", dodam chore ambicje części ludzi, ich "malutkie interesy- bo to JA, bo to wszystko to JA"...ZEPSUŁY PIĘKNĄ Z ZAŁOŻENIA IDEE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma już chyba co płakać nad rozlanym mlekiem bo małe szpitale takie jak w ten Roztoce po nowym roku wypadają z tzw. pisowskiej sieci szpitali, które mają zagwarantowane kontrakty z NFZ. Będzie kolejny lament i płacz z "dobrej zmiany". Warto było ? http://wyborcza.pl/1,75398,20767651,male-szpitale-nie-sa-juz-piekne.htmlali-i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe szpitale nie są już piękne http://wyborcza.pl/1,75398,20767651,male-szpitale-nie-sa-juz-piekne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszłym roku zwolnią tysiące nauczycieli z likwidowanych gimnazjów / nauczyciele fizyki, chemii itp z 2 szkół nie będą potrzebni w połączonej szkole/, zwolnią pielęgniarki i lekarzy z likwidowanych szpitali i będziemy się leczyć ziołami u znachorki lub pustelnika spod Melsztyna. Rany boskie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślności w Nowym 2017 Roku -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś mama w tym roku rodziła w Roztoce? Jak tam jest obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jakieś nowe opisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może szpital w Roztoce już nie funkcjonuje, nikt nie opisuje swoich odczuć związanych z pobytem tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gadacie głupoty. Przejedzcie sie i zobaczcie na wlasne oczy jak tam jest. Wszystko funkcjonuje i nie ma porownania np z sadeckim medikorem!! gdzie chamstwo stoi na pierwszym miejscu! roztoka była i jest rewelacyjna. Począwszy od personelu skończywszy na każdym najdrobniejszym szczególe Nie jest przynajmniej maszynką do rodzenia i wypychania kobiet po 2 dniach do domu jak w medikorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna31
Płacą Ci za tej hejt czy robisz to społecznie ? A może tam pracujesz i źle znosisz samotność ?? Napisz o kilku przykładach tej superowości szczególnie ważnych dla mamy i dzidziusia/ sprzęt, specjaliści itp/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziennikario
Od lipca ma ruszać tzw. sieć szpitali i aby szpital sie w niej znalazł /był finansowany z NFZ/ musi posiadać na pierwszym poziomie minimum 4 oddziały: hirurgia ogólna, choroby wewnętrzne, ginekologia i neonatologia. Jest jeszcze poziom drugi i trzeci, gdzie tych poziomów ma być jeszcze więcej. Na szpitale sieciowe ma być przeznaczone ok 90% wszystkich środków będących w systemie opieki zdrowotnej. O pozostałe 10% będą walczyć w konkursach pozostałe, najlepsze szpitale specjalistyczne w Kraju. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/konstanty-radziwill-wokol-projektu-dot-sieci-szpitali-naroslo-wiele-mitow/l5kmmq3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu w ramach redukcji nie ma od stycznia salowych a jak mówią pielęgniarki teraz pensje będą mieć płacone tylko w części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa jak teraz wygląda poród w Roztoce. Bo jak wyglądają wizyty w przychodni to wiem z własnego doświadczenia. Trzeba odczekać swoje (jak wszędzie) ale najbardziej przerazilo mnie to, że lekarze dzielą się jednym aparatem USG bo akurat w tym samym czasie przyjmują. To jest dziwne... A jeśli Medikor jest taki beznadziejny to ciekawe dlaczego akurat tam uciekło większość "starego" personelu z Roztoki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal jak sie czyta takie głupoty. Jedzcie sobie dziewczyny i na żywo zobaczcie jak działa Roztoka. Nic więce do dodania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak działa ? Właśnie wczoraj był dzień wypłaty i personel dostał mniej niż połowę pensji za styczeń. Warto pytać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są to optymistyczne wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może są jakieś plany przekwalifikowania obecnego profilu szpitala na inny, który miałby rację bytu w okolicy, w której się znajduje...ale to już pewnie w gestii nowych właścicieli (syndyk, chyba do czerwca tego roku ma termin sprzedaży...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak syndyk spłaci potężne długi, które ma szpital z tego co w nim jest to co zostanie na nowy profil ? Chyba tylko parking. Plac targowy to może być niezły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×