Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

przecietniara to typowa lasa nie wiem jak ja opisac , poprostu tak jakby były od jednej matki czyli podobne do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo bym musiał widziewc aby ocenic ale prawda jest brutalna pięknych kobiet jest ok 10% najwięcej jest przecietniar , brzydkich jest tez moze z 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w "trzech muszkieterach" dumasa jest takie zdanie że "pieniądze nie uczynią z brzydkiej kobiety ładnej ale mogą ładną zmienić w piękną". i ja tak uważam. że jeżeli dziewczyna jest ładna to reszta jest tylko kwestią odpowiedniej stylizacji. dobrania makijażu, odpowiednich ciuchów i fryzury. więc się nie zgadzam z tym że jest "pięknych" 10 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem. są jednak pewne standardy które określają czy laska jest ładna czy nie. to nie jest takie znowu "indywidualne". zdecydowana większość jest jednak w tych sprawach zgodna. wy tu trochę za bardzo wydziwiacie. jak się czasami posłucha to wychodzi na to że na świecie są ze 4 ładne dziewczyny wg kafeterianych prawiczków. a reszta to jest co najwyżej "przeciętna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma taką definicję, że ładna=przeciętna=bez poważnych mankamentów. Najgłupsze przysłowie jakie słyszałem: "Nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane". Uwwierzcie mi że takich zadbanych, ale nierzadko paskudnych widziałem już sporo . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszanicie. ładna to jest ładna, przeciętna to przeciętna a brzydka to brzydka. to jest przeciętna: http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,4048076.html 123 trochę ma racji jednak autor tego tematu, macie zbyt wyśrubowane wymagania i dlatego ładne określacie jako "przeciętne" a na taką jak ta na zdjęciu z księciem harrym to byście pewnie splunąć nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta krytyka wklejanych zdjęć moim zdaniem nie jest przesadzona i nie koniecznie odnosi się do bardzo wysokich wymagan wklejającego zdjecia po prostu mają zupelnie inne standardy, przeciętny facet widział całe tysiące pięknych kobiet na zdjęciach i inne zdjęcia porównuje do nich, z kolei na ulicach widzi juz niewiele takich piekności i na zywo pewnie jako bardzo atrakcyjną kobiete, pokaże tę, ktorą na zdjęciu okreslilby mianem przeciętnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie. za dużo lasek w jpg i się standardy trochę "wyśrubowały". coś jak panny które przedawkowały seriale w których każdy facet, nawet ten niby "biedny" ma zajebistą chatę i modne ciuchy. hehehe zobaczcie sobie jaka ładna jest "brzydula betty": http://www.pl.zoneromantica.co.uk/betty.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem taką prawidłowść że najbardziej kręcą mnie dziewczyny co do których myśle że mam jakiekolwiek szanse mam juz gleboko wpojone w podswiadomosc ze u ladnych nie mam szans wiec nawet na mnie nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla prawikow :D
Do biura matrymonialnego zachodzi facet. - O jakąż to, jakąż wybrankę serca pan sobie wymarzył? - pyta swatka. - Panna, 20-30 lat, blondynka, 175 cm wzrostu, wymiary 100-60-90, samodzielna, tzn. mieszkanie, samochód, dobra praca. - A może panu, 55-letniemu mężczyźnie o wzroście 160 cm przypasuje brunetka 45 lat i niewielkim biuście? - Nie! Koniecznie musi mieć piersi rozmiar E! Po długich negocjacjach szefowa biura nie wytrzymuje: - Kuźwa, tylko idiotka może wyjść za mąż za małego, łysego, biednego nieudacznika! - OK, niech będzie idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Ale kler ma naprawdę rację głosząc kult błoniastosci. Lepiej mieć kult błoniastości i 0,1% społeczeństwa zakażonego HIV niż nie mieć kultu błoniastości i 1% społeczeństwa zakażonego HIV jak Rosja. Gdybym ja był premierem to bym za prawictwo płacił zasiłek z MOPSu. Dlatego moim zdaniem prawictwo jest OK i każdy facet powinien być prawiczkiem jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lech Wałęsa powiedział kiedyś, że to co dobre jest albo niezdrowe, albo niemoralne " ­ To powiedział Mark Twain. ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 04:46 [zgłoś do usunięcia]Darker "Lech Wałęsa powiedział kiedyś, że to co dobre jest albo niezdrowe, albo niemoralne " To powiedział Mark Twain. ROTFL Kobiety - znajcie swoje miejsce: http://www.youtube.com/watch?v=LS37SNYjg8w&fe ature=player_embedded" Ja tam nie wiem. W każdym razie usłyszałem to z ust Wałęsy właśnie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawhunta
dl a myslacego czlowika kazdy kaplan to gowno i skurwiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 04:42 [zgłoś do usunięcia]kamil97jgora Ale kler ma naprawdę rację głosząc kult błoniastosci. Lepiej mieć kult błoniastości i 0,1% społeczeństwa zakażonego HIV niż nie mieć kultu błoniastości i 1% społeczeństwa zakażonego HIV jak Rosja." Tak, ale kler tego nie wymyślił. Wogóle kler wprowadził multum wierzeń i zwyczajów, które z prawdziwym Chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego. A tzw. "kul błoniastości" był polecony Mojżeszowi, przez Jahwe na górze Synaj. Ale był to zdrowy kult. Np. właściciel miał obowiązek zaspokajać swoją niewolnicę. Izraelici wchodzili w związek małżeński w młodym wieku (często 13-15 lat). Ponadto prawo Mojżeszowe nie zakazywało poligami (taki Salomon miał 300 żon i 700 nałożnic) "Gdybym ja był premierem to bym za prawictwo płacił zasiłek z MOPSu. Dlatego moim zdaniem prawictwo jest OK i każdy facet powinien być prawiczkiem jak najdłużej." Idąc tym tokiem rozumowania najlepiej zaczekać z prawictwem do 80-tki, albo do momentu aż się wyląduje w hospicjum . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawhunta
wg kleru ;epiej byc 80 lrynia dziewicą z wyschnieta picza niz sie zabawic-wg biblii za autrate błoniastości przed slubem trz a kamienuiowac -religie nadaja sie tylko na smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawhunta
tylko kretyn wierzy ze swiete ksiegi to slowo boze-naukowcy rozlozyli je na czesci i wykkryli mnostwo błedów sprzecznosci i niejasnosci-gdyby w europie tatus zamordował swa coreczke za utrate błoniastości przedslubnej to by poszedł do pierdla- a ty co zamordowlbys swa ewentualna córke z a utrate błony przed slubem? debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 07:54 [zgłoś do usunięcia]rawhunta tylko kretyn wierzy ze swiete ksiegi to slowo boze-naukowcy rozlozyli je na czesci i wykkryli mnostwo błedów sprzecznosci i niejasnosci-gdyby w europie tatus zamordował swa coreczke za utrate błoniastości przedslubnej to by poszedł do pierdla- a ty co zamordowlbys swa ewentualna córke z a utrate błony przed slubem? debilizm" Sam jesteś kretyn. Arcykretyn. A teraz won z moich oczu . . . !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawhunta
prost epytanie -gdybys mial córke co straciła błon e przed slubem to co bys zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby w europie tatus zamordował swa coreczke za utrate błoniastości przedslubnej to by poszedł do pierdla" Bo widzisz. W Polsce panuje dziadoskie , świecki i katolickie prawo. Dlatego się nim podcieram. Gdyby panowało objawione przez Boga PRAWO MOJŻESZOWE żyłoby się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawhunta
w bibli jest napisane z e miesiaczkujaca kobiet a jest nieczysta -wiec jesli mas z matke , siotre , szwagierk e-to jak on e maja miesiaczke to zmykasz je w piwinicy i sie do nich nie zblizasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×