Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

Zaraz mnie szlag trafi i przemienię się najprawdziwszego rozpuszczonego bachora - masz skupić swoją uwagę wyłącznie na mnie w tym momencie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam teraz przyjmujesz postawę luzka który ma wyjabane , czy to aby nie stawia cię jako gówienko wedle własnych słów? a moze wyznajesz moralność kalego, ktoś być wyluzowany to źle, ja być wyluzowany to dobrze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
tak jest - panie 50-letni pedofilu, aktywisto gejowski znany w różowym środowisku jako Dek@ :) skupiam 117% swojej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - nie kocham Cię słabo :O KOcham Cię motzno [w dupkę] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie też pojechałem i obśmiałem jak dzieciaka tylko , jesteś zacietrzewiomny i tego nie widzisz :D jak przeczytasz to za jakis czas będzie ci przykro :classic_cool: ja nie mam przeciwnika:) nikt nie jest moim wrogiem ale tego też nnie pojmiesz bo to trochę ponad twój bardzo ograniczony tok myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą nowy może przyjść w każej chwili i powiedzieć wam jako osoba czytająca z boku, bez emocji że wypunktowałem was znajdując dziury w logice no i oczywiście barki w doświadczeniu odnośnie radzenia sobie z trollem którym jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken "Płaczące zbite szczeniaczki nie zadały sobie pytania czemu tak płaczą otóż z powodu bycia zrobionym w chooja , rozdrażnionym i podkooorwionym czyli STROLLOWYM cymbały wiem że jesteście niebyt lotni i naprawdę staram się zniżyć na wasz poziom ale pewne rzeczy powinniście już widzieć ANALlitycy z boszej laski" Azorku z logiką forumowego piszczenia jak dziecko z bitą śmietaną na ustach i to już nie z przedszkola, przeszacowałem Twój potencjał w czerepie, a ze żłobka :D Uważasz, że komentowanie Twojej mizerii intelektualnej jest oznaką strollowania :D Dobry jesteś typie, ale w swojej tępocie, i braku dystansu do tego govna, skoro Ty oceniasz innych, musisz mieć świadomość, że to samo kiedyś ktoś zrobi w stosunku do Ciebie. Trollu jak z koziej sraki pezda. Śmierdzi od Ciebie prostactwem na kilometr, tak też jesteś oceniany, i wszelkie próby usprawiedliwienia tej padliny intelektualnej możesz sobie wsadzić w buty, będziesz wyższy. "Najbardziej rozczula mnie jak to piszczecie o tym że w realu przegrałem , został bym pobity i w ogóle jestem żg. A tak naprawdę to się nazywa psychiczna ochrona po przez projekcję "agressora" jako fatycznie niegroźnego. Widocznie jesteście tak podatni na trolling że wasz mózg zaczoł już włączać zawory bezpieczeństwa abyście nie zamkneli się w sobie" Snujesz ideologie lepsze niż sam Goebbels, w 1945 roku :D Chłopcze wyjdź sobie na zewnątrz, wbijaj na siłownię i rzuć tym prostactwem do przypadkowych osób, obudzisz się w najlepszym przypadku na oddziale intensywnej terapii. Jak będziesz miał szczecie :D I tyle byłoby z Twoich sraczek o "projekcji agresora" :D Jesteś tchórzem, srając tym wszystkim na forumie, wyjdź na zewnątrz i pociskaj tam kozaka jeśli masz jaja, a tu nie umiesz profesjonalnie zakręcić akcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
Nein, herr obersturmbannfhrer Dek@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
ale zaraz idę bo mi się całkiem margherita skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
dasz radę wierzę w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądrzy ludzie nie tacą czasu na grzebanie w gównie co właśnie robisz :classic_cool: i jakim szacowaniu mówisz sokoro jesteś głupszy od mnie? :) twój rozumek jak za mały aby pojąc że to ja ci mówię jak masz pisać i co, ty się do mnie dostosowujesz pajacu , ponimajesz? ja rzucam patyk ty aportuejsz wtedy kiedy tego sobie życzę i chcę? czy ci komiks narysować ? :classic_cool: widać też że Deka trochę przejrzała moją grę i sprytnie choć z problemami zdupiła za fotel dziadełe ale ona siedziała na f23 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
napisz mi miłego maila - może być długi (podobno im dłuższy tym lepszy) a ja przeczytam rano przy śniadaniu i też miło wspomnę Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz gieńku że tuszę Nowego wymyśliłem ja lata temu? wiesz że łykasz teraz mój nektar i przyjmujesz jak najświętszą prawdę ? :classic_cool: jak się z tym czujesz , gammoniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty z tymi moimi mailami? PŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEĆ. Mam nastrój na krzyki i tupanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
Lecę🖐️ będę jutro nieprzytomne na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
Lubię czytać Twoje maile - są przepełnione takim żarliwym ciepłem, romantycznie natchnione, zagłębione w erotycznej otoczce. Uwielbiam je czytać przed zaśnięciem gdy nadchodzi czas onanizmu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza kiedy piszę, że moim największym marzeniem jest przegryźć ci tętnicę. :) Dobra, zadaj jakieś pytanie w mailu, to ci w końcu odpowiem, ale bez tej czynności język-ci­pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
Płeć dziecka poznamy po badaniach usg ale Ty się wzbraniasz więc na razie (na razie) nie poznamy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
język-cipa jest ciekawe przez swą pikanterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie NA RAZIE. Ja już się stąd niedługo wyloguję, więc narazie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
OK. Śpij słodko i tul w łonie nasze maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKAZĘ CI COŚ : 1.odpisałeś czym pokazałeś że jednak cię to motzno rusza, 2. użyłeś dużo ha ha aby podwyższyć 'siłę" swojego śmiechu gdyż boisz się że to co napiłeś jest za słabe, masz problemy z pewnością siebie ? 3. po raz kolejny odnosisz się do swojej projekcji mojej osoby z realu, udowadniając tym samym że kompletnie nie umiesz sobie poradzić ze mną na kaffe , uciekasz w świat swoich fantazji bo tam czujesz się bezpieczny , tam masz kontrolę nad mną ) Nię dziękuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×