Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paranoja00

MŻ od 01.10.2012r

Polecane posty

bibjuti nic się nie zmieniło od początku diety, no może tylko dodałam ruch, spacery wieczorem i ten nieszczęsny aerobik, który i tak na razie odpada. Dieta nie przekracza 1500cal, ale ja ciągle karmię cyckiem. Paranoja może więcej jedz rano, a wieczorem hm... ta bagietka wcale mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej bagietki zjadłam 1 kawałek, choc na codzien jadam wlasnie bialko plus warzywa. Naprawde si enie objadam, bo ja żre to potrafie sie przyznac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zaraz koncze zmiane i spadam do domku. Glodna jestem,moze zjem grejpfruta, ktory zostal,a moze moj cos przyrzadzie dobrego i dietetycznego :) Tez sie zdrowo odzywia, schudl juz nie wiem ile, brzuch calkiem mu spadl,a ja jaka bylam krągla taka jestem ehhhhhhhhhhhhhhhhh... :( Dobrej nocki kochane moje .Buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samguaro ale to liczysz kalorie wszyściutkie ?jak np robisz jakis posilek to każdą łyżke, szczypte i z waga kuchenna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no bez przesady,ale jak czegoś nie wiem, to sprawdzam na http://www.ilewazy.pl/ lubię to, bo waga nie jest podawana w gramach, ale w jednostkach użytkowych:łyżka, szklanka itd. I tak sobie sprawdzam ile jeszcze mogę zjeść, jak jestem głodna zapycham się marchwią, ale jej w ogóle nie wliczam do limitu. Jem dużo drobiu, generalnie piersi, mają mało kalorii Też spadam spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze topik tetni zyciem, mam ostatnio taki zawrot glowy ze az nie wiem jak ja daje rade. Super, dziewczyny to sie liczy wsparcie. Mam problem Paranoja podobny od 2-3 dni nie bylam w toalecie. Mam nadzieje ze jutro ten problem minie. I postanowilam zrezygnowac z owocow bo jadlam dotad prawie codziennie blad jutro sie odezwe postaram, a jak ten mlyn sie skonczy nadmiar pracy i zajec to sie udzelac bede wkoncu czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa miesiąca za nami. Jak oceniacie efekty? Ja niestety jestem zla za brak ruchu w ostatnim czasie. ale za to dumna ze panuje nad apetytem na slodycze, bo od tych 15 dni go nie ma po prostu. Waga - ciesze sie. spadek zaliczylam. I jest 6 na poczatku nie chce juz doprowadzic do 7. Milej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziiieeeeń doooobryyy :) No jak tam panienki o poranku? Ja dobrze. Zjadlam syte sniadanie(twarozek, tunczyk, chleb razowy) i popijam Inke. Mam na druga zmiane do pracy i czeka mnie chyba sprzatanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja tamna razie nie schudlam bo kurcze same wypady mialam i jedzonko na miescie plus piwko,koniec z tym:) wczoraj bylo tak wiosennie a dzis deszczowo,szaro buro.. ale za to kupilam sobie 2 kiecki i mam motywacje wieksza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stinky pinky, u mnie tez jest to taka hustawka, wczoraj mialam 67,5 kg a dzisiaj na wadze 66,9kg. 0,5 kg? nie wiem, moze to "zaległości" toaletowe? :( nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Ja tak samo nadal nie odwiedziałam toalety. Nie wiem co zastosowac. POza tym wszystko ok. Oprocz tego ze sie przeziebilam po tyg 2 tyg zauwazylam ze moje jedzenie jest monotoniczne i musze zmienic ale nie wiem co dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & blond
Witajcie, też malo zagladam bo pracuje, gratuluje spadków wagi. Paranoja masz wage podobna do mojej,ale jestec ciut wyzsza. wczoraj wytrzymalam MZ, jeszcze pare godzin do wieczora zostalo,mam nadzieje ze sie nie złamie-jedzac resztki po synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &blond
do pracy wzielam sobie sok jablkowy-ratunek na głod A wy co macie na czarna godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &blond
Pewnie Elka, w grupie raźniej :) A twoje maleństwo to ile juz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo ma 7 tygodni :) Właśnie skończyłam mu ciemieniuchę wyczesywać i mąż zabrał go na spacer, wykorzystać ostatnie dzisiejsze promienie słoneczne :P A co do mojego odchudzania: ważę UWAGA UWAGA!! 90 KG! :( Nienawidzę ćwiczyć, próbowałam kilku diet, ale bez skutku. Teraz przejdę na MŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulcia, moze sprobuj suszone śliwki z kefirem? Albo otreby z activia naturalna? Ja dzisiaj troche wymusialm ;) Blond, zaczerniaj sie i dołączaj. Ja na czarną godzine mam marchew albo kisozny ogor, ale dobrze zapycha tez twaróg. Elcia, witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam stopkę:)Elcia zapraszamy:)Kurcze to jest to że dzieci są kochane ale te kilogramy które po nich zostają to już nie tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny że nie warto się co chwile ważyć, właśnie może to być woda,zła praca jelit itp, niepotrzebne zniechęcenie.Myślałam że będę się ważyć co tydzień ale teraz postanowiłam że zważę się na koniec miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &blond
zjadłam lekką kolację Magdalenka wazenie- no właśnie codziennie=się ważę, jak tylam z dnia na dzien to tym bardziej zła na siebie i zamiast zamknąć lodówkę to jadłam lub ciasteczka do pracy kupowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość &blond
Magdalenka od kiedy zaczelas diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, 50 kg przy 172 cm wzrostu...nie przeginasz ?:) patyczaku :P Zartuje oczywiscie, to indywidualna kwestia i wybor kazdej z nas. Ja gdy odchudzalam sie rok temu na mż i uzyskalam wymarzona wage-60kg, to wazylam sie wlasnie codziennie. Na mnie to inaczej dzialalo. J apo prostu bardzo chcialam,zeby ta waga pokazywala mi codiznnie choc 100g mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny ostatnio sobie na obiadek zrobiłam zupę krem z buraka- po tym jest 0 problemów z wypróżnianiem. Na czarną godzinę zazwyczaj mam jabłko albo herbatke zielona pije, bądz tez zaczynam cwiczyc(wersja w późno wieczornych godzinach) i zapominam. Pozdrawiam, jutro wazeeenie:D i poł miecha za nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotujesz normalnie zupke barszcz czerwony(z ziemniakami, śmietana, włoszczyzna?) i mixujesz, czy tylko buraki z rosolem mixujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Miałam kłopoty z kompem. Witam mamuśki. Elka to w samej ciąży tak się urządziłaś z wagą ? Mi już tylko zostało ponad 2 kilo do wagi sprzed ciąży, ale chcę zejść jeszcze niżej, skoro dobrze idzie, to dlaczego nie? :)....powodzenia Chciałabym na przyjazd mojego A mieć okrągłą cyferkę 10 utraconych kilogramów, to jeszcze 2,5 kg do końca miesiąca. Prawie zapomniałam,że tydzień temu prawie umierałam z powodu kręgosłupa, jakąś sceptycznie podchodziłam do 5 minutowej sesji laserowej, ale pomogło jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×