Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paranoja00

MŻ od 01.10.2012r

Polecane posty

Samguaro - trzymam kciuki. Ja za to wprzyszlym tygodniu uslysze decyzje, czy mnie zatrudniaja po stazu czy nie. Stres jak sam ch ** :( Wybaczcie slownictwo. Stinkypinky- miłego dzionka, piwko mmniam :) U mnie tez zimno i jakos naprawde kiepko sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj dziewuszki;) U mnie też zimno, własnie wróciłam z godzinnego spacerku. Teraz bede robic ciasteczka kakaowe na jutrzejsza impre. Dietka ok, chociaż podżerałam troche surowego ciasta na ciasteczka- uwialbiam to, Wy tez? Dziś jeszcze A6W, moze hula-hoop i medytacja w samotności (bez ukochanego) w sypialni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam za moja nieobecnosc, mam duzo zajec w ostatnim czasie i brak czasu. Zasad sie trzymam. ale nie staje dzis na wage bo mam okres i pewnie waga mogla by pozakac wiecej niz bym chciala wiec zwaze sie po okresie. Jeszcze zbiera mnie na domiar zlego jakies przeziebienie. Trzymajcie sie i pamietajcie ze z Wami jestem, Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W pracy nie dano mi do zrozumienia, że mnie już nie chcą, firma jest w dobrej kondycji, no ale zobaczymy, jak się dalej potoczy. Jestem dobrej myśli. Paranoja, jeśli lubisz tę pracę, to współczuję Ci stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dietuje, chociaż zero aktywności fizycznej. Ważę 63.5 Moje biodra zmniejszyły się o 7 cm wciągu 6tygodni i na nich najbardziej mi zależy, co tu dużo mówić są wielkie, zawsze były. Niektórzy mówią,że mam taką budowę i nic z tym nie zrobię, ludziom się podobają, a ja od zawsze miałam z nimi problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samguaro u mnie tez kiespsko z aktywnoscia. Niestety, ostatnio sie przeziebilam i w ogole oslabiona jestem brak sily na cokolwiek, poza tym zimno i deszczowo u mnie i jakos ciezko. Ale z dieta ok. 14 dni bez obzerania, bez slodyczy. Z tego jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś wszystko boli, wczoraj po dłuższej przerwie byłam biegać. Dieta ok, mimo tego ze wychlałam wczoraj cała butelke wina i jadlam ciasteczka i chipsy;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze dziewczyny żebyśmy się tu trzymaly, żeby topik nie umarl. hej hej Dwa tygodnie za nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Hej Laseczki ! Pamietam o Was i o diecie, poprostu w weekend zawsze mam cos innego do roboty i do komputera nie podchodze:) Dieta u mnie jako tako. Jutro rano sie zwaze to zobaczymy. Dzis przyjezdzaja do nas znajomi.N akolacje robie lososia z piekarnika z salata i bagietka, do tego bedzie pewnie mały drink,wina zapomnialam kupic. Mam ochote na słodkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mało motywujący stał się ten wątek. Zahaczę się na jakiś portal dietetyczny. Dziewczyny powodzenia Wam życzę w drodze do idealnej wagi. Anka napisz czy jest z przodu 6... Jak co kontaktuj się na: deserki399@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samguaro, nie odchodz. Jest 6. Dokładnie 69,8. Ale to już nie 70 Troche mniej mnie ubyło ale, w tym tygodniu minionym wlasciwie odpuscilam sobie ruch. Jadłam ok. Ale mam wrazenie ze chyba za duzo owoców jem. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & blond
Hej, dziewczyny chyba się do was dołączę. Metoda MZ jest bardziej skuteczna. A z waga borykam sie odkąd zmienilam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & blond
Moja waga startowa to 66/170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & blond
Coś z moim nikiem sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość & blond
Dodam że zaczęłam od dziś, no i połowę mniej tego co jadłam no i te nieszczęsne słodycze. Muszę silną wolę złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatamy blond :) Samguaro dolączam się do prśby-nie odchodź:) Co masz na myśli przez mało interesujący watek? My sie rozkrecamy chyba dopiero, najwieksze fanfary sa jak kazda pisze ile gubi! Moje ważenie w środę czyli za 2 dni, juz nie moge sie doczekac-mam nadzieje ze cos spadlo. Dzis juz jestem po bieganiu 30 min. czeka mnie jeszcze a6w i hula-hoop. Paranoja a jak Twoja a6w, dajesz rade..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samguaro- nie wyłamujs ie i zostań. Takie wrażenie odnosimy po weekendzie, bo kazda z nas jest zajeta i nei ma czasu na forum, przynajmniej u mnie tak jest. Bibjuti- niestety o 6 zapomnialam,najzwyczajniej w swiecie. Diete trzymam, cwicze mniej,ale wkurzylam sie dzisiaj- na wadze znow 67,5. :( Myslalam,ze bede beczec. Juz nie iwem co orbic, moze powinnam jesc jeszcze mniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Może faktycznie, póki co ja jeszcze nie pracuje, a Wy i owszem, stąd może częściej zaglądam i wydaje mi się,że nic się nie dzieje. bibjuti nie mało interesujące tylko mało motywujące Portale dietetyczne są głupie, za wszystko trzeba płacić, nabijanie ludzi, żeby się wzbogacić. Ogólnie dziś jestem taka jakaś zniechęcona do diety, no naprawdę brakuje mi motywacji, mimo wszystko się trzymam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samguaro, nie załamuj sie i nie smuć mordki :):) Ten dzien juz dobiega konca. Musimy sobie obiecac, ze nie opusimy topiku i nie olejemy siebie n awzajem. Fajnie ejst tez na Vitalii, tak ma się darmowe konto, mozna prowadzic pamietnik, dziewczyny maja paski, moga wstawiac zdjecia. Tam tez mialam otpik,ale jakos zaniedbalam niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się trzymam:)Będę się ważyć na koniec miesiąca żeby się nie zniechęcać:) Postaram się Was nie opuścić i wytrwać do końca:)A dziewczyny jakie macie cele wagowe bo nie u każdej w stopce jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sobie zrobić ta stopke? Ja bym chciała 60 obecnie jest 67,6. Mój cel na dzień dzisiejszy to 05/12/12 wazyc 63 albo mniej:) a ZA 11 dni spotkanie z moim ukochanym, jestem ciekawa czy zauwazy efekty moich ćwiczeń. Najwieksza motywacja to jak ktos mówi ze sie zeszczuplało, bo waga to nie wszystko. Liczy sie efekt wizualny, bo chyba o taki nam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibjuti, klikasz na "moje konto",logujesz sie i uzupelniasz stopke. Moj cel to narazie 65, pozniej 63 i w koncu moze 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, obiecuję, że nie oleję Was :) i wytrwam do swoich 58kg. na poprawę humoru wpisuję nową notę w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi nie mow :( Dzis stanelam rano na wage, co prawda bez wyproznienia,ale z tym mam bez przerwy problemy. Wczoraj goscie, drink, pozna kolacja(losos grillowany, salatka i bagietka,niewiele), dzis rano czulam,ze bedzie ponad 67 ,ale stanelam,zeby sama siebie moze ukarac. Zła jestem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×